MOC

2 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Pohled ze strany z úhlu na náhlavní soupravu INZONE H3 s mikrofonem vysunutým vlevo
Pohled zpředu na náhlavní soupravu INZONE H3 s mikrofonem vysunutým vlevo
Pohled ze strany na náhlavní soupravu INZONE H3 s mikrofonem vysunutým vlevo
Pohled z úhlu na náhlavní soupravu INZONE H3 s mikrofonem vysunutým vlevo
Oficiální partner pro náhlavní soupravy šampionátu VALORANT    
Rozhlédněte se s využitím náhlavní soupravy INZONE H3
Reagujte jako první díky preciznímu odhalování cílů

Uslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.

Objevte technologii 360 Spatial Sound pro hraní

Naše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nově vyvinutý virtualizátor pro hraní. Ten dokáže reprodukovat prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů – přesně tak, jak tvůrci hry zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.

Zažijte technologii 360 Spatial Sound pro hraní

Chcete vyzkoušet technologii prostorového zvuku na svých oblíbených zařízeních? Nasaďte si sluchátka a ponořte se do ní. Zažijte přesné zobrazení protihráčovy pozice, pohybů a mnoha dalšího.

Pokročilé technologie zajišťují optimalizaci akustiky

Naši náhlavní soupravu INZONE H3 jsme navrhli s cílem přenést do reality zvukovou stopu vašich her. Symetrická akustická struktura s flexibilitou umožňující pohodlné nošení na hlavách různých tvarů a velikostí posouvá kvalitu zvuku a přesnost prostorové lokalizace.

Silné basové frekvence 

Kanály na krytu soupravy INZONE H3 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.

Pro hodiny pohodlného hraní

Náhlavní soupravu INZONE H3 jsme vytvořili pro mimořádné pohodlí i během velmi dlouhého hraní. Je navržena tak, aby byla při nasazení bezpečně usazena a stabilní, s minimálním tlakem po stranách. S takovouto náhlavní soupravou se můžete pustit do akce trvající mnoho hodin.

Dokonale padne na hlavu

Široký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.

Těsně přiléhají kolem uší

Tvar náušníků z měkkého nylonu byl vytvořen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pohodlného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo stabilní a izolovalo zvuk.

Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaci

Buďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.

raménkový mikrofon přizpůsobený pro přenos hlasu

Vysoce kvalitní raménkový mikrofon tvarovaný pro možnost co nejtěsnějšího přiblížení k ústům zaručuje, že budete vždy zřetelně slyšet. Mikrofon je směrový v jednom směru, hlas je proto srozumitelně zachycován i v těch nejvypjatějších okamžicích hry.

Detail náhlavní soupravy INZONE H3 znázorňující mušle sluchátek a raménkový mikrofon vysunutý vlevo
Logo certifikace Discord
Certifikace Discord

Máte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.

Jednoduchý oválný design pro snadné ovládání

Naše náhlavní souprava INZONE H3 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry. Ovladač hlasitosti je plasticky tvarovaný, což usnadňuje použití, a připojení kabelů je velmi odolné. Můžete se tak bez starostí plně oddat hraní.

Ovládací prvky na levé straně

Na levé mušli sluchátek se nachází hlavní prvky a ovládací funkce, jako je ovladač hlasitosti a raménkový mikrofon. Všechny jsou při hraní snadno přístupné.

Levá mušle sluchátek s umístěním ovladače hlasitosti a raménkovým mikrofonem
Přizpůsobte si své hraní

Pomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H3, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál náhlavní soupravy INZONE H3 neobsahuje plasty a využívá jen recyklované materiály a netkanou textilii. Odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Tři destičky s výběrem udržitelných materiálů
Společný záběr náhlavní soupravy a USB AUDIO BOXU
Obsah balení

Po otevření obalu náhlavní soupravy H3 najdete USB AUDIO BOX.

Zostřete své smysly pomocí herních monitorů INZONE

Naše monitory INZONE dokáží posunout vaše herní zážitky na novou úroveň a umožní vám podat ten nejlepší výkon, jakého jste schopni.Specifikace a funkce

Připravte se na mise s kabelovou herní soupravou INZONE H3 od Sony. Náhlavní souprava využívá technologii 360 Spatial Sound pro hraní ideální pro hráče.
  • Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů

  • Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky z příjemného nylonu zajišťují pohodlí při nošení

  • raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem

  • Snadné ovládání pomocí několika ovládacích tlačítek

  • Přizpůsobitelná nastavení pomocí počítačového softwaru INZONE Hub

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů