Posuňte se sluchátky WH-CH720N hranice celodenního poslechu dále 

Díky lehkým a pohodlným sluchátkům WH-CH720N si užijete spoustu zábavy po celý den bez okolního hluku. Přečtěte si, jak sluchátka zprovoznit, seznamte se s klíčovými funkcemi a optimalizujte poslech tak, aby byl opravdu osobní.

Zjistěte, co vše s novými sluchátky dokážete


Začínáme
První použití sluchátek

Při prvním zapnutí se sluchátka automaticky přepnou do režimu párování. Sluchátka WH-CH720N můžete spárovat se svým zařízením celkem třemi způsoby.

Logo funkce Google Fast Pair
Google Fast Pair

Stačí přepnout sluchátka do režimu párování, když jsou blízko telefonu se systémem Android, a režim Fast Pair (Rychlé párování) je jedním klepnutím připojí. 

Logo funkce Swift Pair
Rychlé párování

Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Detailní snímek mušle sluchátek v černé barvě, s vyznačením umístění ovládacích tlačítek
Ruční párování

Stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 5 sekund. Indikátor dvakrát opakovaně zabliká a hlasové navádění oznámí párování.


Snímek modrých sluchátek WH-CH720N na stole se smartphonem, blokem a šálkem kávy, logo aplikace Headphones Connect v pravém horním rohu
Využijte naplno
Sluchátka WH-CH720N s aplikací Sony | Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a upravte nastavení, včetně vícebodového připojení, režimu okolního zvuku a dalších funkcí. Mnohá z nastavení uvedených na této stránce můžete pomocí aplikace přizpůsobit svým preferencím.

Chcete-li získat přístup ke všem funkcím dostupným v aplikaci, přihlaste se nebo si vytvořit účet.

Vícebodové připojení

Připojte sluchátka ke dvěma zařízením Bluetooth® současně, abyste mohli čekat na příchozí hovor na jednom zařízení a zároveň poslouchat hudbu na druhém. 

Funkce zvuku
Adaptivní nastavení zvuku 

Funkce Adaptive Sound Control (Adaptivní nastavení zvuku) v aplikaci Headphones Connect detekuje, co se okolo vás děje, a upravuje za vás nastavení funkce potlačení okolního hluku a ovládání zvuku.

Dva snímky obrazovky z aplikace Headphones Connect zobrazující nastavení Adaptive Sound Control (Adaptivního nastavení zvuku)
Jak spustit a nastavit funkci Adaptivní nastavení zvuku

Stačí otevřít aplikaci Headphones Connect a po zapnutí můžete používat výchozí režim detekce. 

Pokud ji chcete ještě více přizpůsobit, můžete upravit předvolby funkce potlačení okolních zvuků nebo zachycení externího zvuku prostřednictvím aplikace.

Dva snímky obrazovky z aplikace Headphones Connect zobrazující nastavení možnosti „Optimise switch suited for you“
Optimalizace přepínání pro vlastní potřebu

Tato funkce se učí, jak sluchátka používáte s aktivovanou funkcí adaptivního nastavení zvuku, a optimalizuje čas přepínání nastavení.

Stačí toto nastavení povolit a podle výzvy na obrazovce se přihlásit k účtu aplikace Headphones Connect.

Nastavení na základě akcí

Aplikace Headphones Connect detekuje, co se okolo vás děje, a zjišťuje, co děláte. Poté automaticky upraví nastavení, jako je potlačení okolního hluku a úrovně okolního zvuku. Pokud tedy například běháte, úrovně okolního zvuku se mohou zvýšit, a poté se zase sníží, až se posadíte v kavárně.


Dva snímky obrazovky z části Adaptive Sound Control aplikace Headphones Connect ukazující jak povolit funkci „Detection of Actions“ a změnit úrovně okolního zvuku
Jak začít používat nastavení na základě akcí

V aplikaci Headphones Connect aktivujte funkci Detection of Actions (Detekce akcí) pro adaptivní nastavení zvuku. Funkce se spustí s výchozím nastavením detekce.

Použijte výchozí nastavení nebo jej změňte podle libosti: máte například možnost zvýšit úrovně okolního zvuku na procházce, abyste slyšeli svět okolo.Potlačení okolního hluku a Zaměření na hlas

Nechte svět někde venku a poslouchejte jen to, co chcete slyšet – můžete poslouchat pouze ticho, nebo třeba jen všechny hlasy.

Jak upravit nastavení potlačení okolního hluku

Nenechte si ujít žádné své oblíbené zvuky, ať jste kdekoli. Adaptivní nastavení zvuku dokáže potlačit vnější hluk a zároveň propustit hlasy, takže vám neuniknou důležitá oznámení, například při každodenním dojíždění.

Dva snímky obrazovky z části Adaptive Sound Control aplikace Headphones Connect, které ukazují, jak povolit funkci „Detection of Actions“ a nastavit úroveň potlačení
Předvolby okolního zvuku

Zesílení okolního zvuku pomocí dvaceti předvoleb v aplikaci vám umožní naslouchat okolnímu zvuku přirozeněji, a to i se sluchátky na uších. V nastavení možnosti Ambient Sound Control (Řízení okolního zvuku) vše jednoduše nastavíte pomocí posuvníku.

Zaměření na hlas

Pomocí funkce „Focus on Voice“ (Zaměření na hlas) můžete také vylepšit hlasy a potlačit šum při konverzaci s dalšími lidmi, aniž byste si museli sundávat sluchátka. Toho docílíte jednoduchým zaškrtnutím možnosti „Focus on Voice“ (Zaměření na hlas).

Redukce šumu větru 

Sluchátka jsou také vybavena strukturou redukce šumu větru, která automaticky tlumí šum větru z vašeho hlasu během telefonních hovorů a při přehrávání hudby pomocí režimu pro potlačení okolního hluku / režimu okolního zvuku.

Změna nastavení podle umístění

Nastavte si sluchátka tak, aby měnila nastavení podle vašich preferencí na místech, která často navštěvujete.


Kvalita zvuku

Vylaďte nastavení ekvalizéru a upravte nastavení streamování a zvýšení rozlišení pro lepší zážitek z poslechu, který vyhovuje vašemu vkusu.

Nastavte zvuk přesně

Najděte zvuk, který je ten pravý pro vás i pro všechno, co posloucháte, pomocí nastavení vysoce kvalitního připojení Bluetooth® a zvýšení rozlišení zvuku díky funkci DSEE. V aplikaci „Sony | Headphones Connect“ přejděte do části [Sound] (Zvuk), kde k těmto funkcím získáte přístup a můžete je upravovat.

Čisté hovory

Díky technologii Precise Voice Pickup a struktuře redukce šumu větru vždy uslyšíte druhou stranu a druhá strana zřetelně uslyší vás.

Schéma černých sluchátek WH-CH720N na hlavě muže, se zvýrazněným mikrofonem s dopřednou vazbou a mikrofonem pro hovory

[1] Mikrofon s dopřednou vazbou
[2] Mikrofon pro hovory

Způsob optimalizace kvality hovoru

Technologie Precise Voice Pickup využívá dva mikrofony se schopností tvarovat paprsek, namířené k vašim ústům, aby jasně a přesně snímaly váš hlas.

Šum větru je během hovorů minimalizován pomocí struktury redukce šumu větru, díky čemuž hovory zůstanou čisté, i když telefonujete venku a za větrného počasí.

Objevte zvuk, který vás obklopuje

Zjistěte, jak vyzkoušet úplně nové zvukové zážitky díky převratné technologii 360 Reality Audio.

Ponořte se do zvuků kolem sebe díky funkci 360 Reality Audio

Technologie 360 Reality Audio nabízí hudební zážitek, který vás zcela pohltí a umožní sluchátkům WH-CH720N vytvořit 360° sférické zvukové pole, takže si vychutnáte hudbu ze všech směrů. Začněte tím, že přejdete do aplikace Sony | Headphones Connect.

Jak poslouchat s použitím funkce 360 Reality Audio

Začněte používat funkci 360 Reality Audio a zjistěte, jak streamovat skladby 360 Reality Audio na telefonu.

Praktické funkce

Zjistěte, jak fungují funkce hlasového asistenta a rychlého nabíjení.

Hlasový asistent

Zjistěte, jak používat hlasového asistenta ve sluchátkách WH-CH720N. Je to úplně snadné, stačí se zeptat "Hej Google, jaké bude dneska počasí?" a už budete vědět, zda si máte vzít kabát, nebo ne.


Dva snímky obrazovky z aplikace Headphones Connect ukazující, jak aktivovat hlasového asistenta na kartě systém a jak si vybrat preferovaného hlasového asistenta
Jak nastavit hlasového asistenta

Otevřete aplikaci Headphones Connect a aktivujte hlasového asistenta na kartě Systém. Poté stačí vybrat hlasového asistenta, kterého obvykle používáte (Google, Alexa, Siri), a můžete začít.

Rychlé nabíjení

Energie na celý den a rychlé nabíjení.

Snímek černých sluchátek WH-CH720N položených na lavičce spolu s klíčem, taškou a šálkem kávy
Jak rychle se sluchátka dokáží nabít?

Pokud spěcháte, můžete využít rychlé nabíjení. Tříminutové rychlé nabíjení vám poskytne až 60 minut přehrávání.

Následná péče a podpora
Čištění sluchátek

Zjistěte, jak udržovat sluchátka WH-CH720N v čistotě správným způsobem, aniž by jim hrozilo poškození. 


Snímek bílých sluchátek WH-CH720N položených na posteli spolu s kosmetikou, šperky a kosmetickou taškou
Udržování sluchátek v čistotě

Znečištěnou vnější část náhlavní soupravy čistěte měkkým suchým hadříkem. Při velmi silném znečištění namočte hadřík do zředěného neutrálního čisticího prostředku a před použitím k čištění jej řádně vyždímejte. Nepoužívejte rozpouštědla, jako ředidlo, benzen či líh, neboť mohou poškodit povrchovou úpravu náhlavní soupravy či způsobit jiná poškození.

Aktualizace firmwaru

Udržujte svá sluchátka v nejaktuálnějším stavu pomocí nejnovějších verzí firmwaru.

Kde najít nejnovější aktualizace firmwaru

Pokud používáte aplikaci Sony | Headphones Connect, upozorní vás na novou aktualizaci, jakmile bude dostupná ke stažení.

Ujistěte se, že máte sluchátka aktualizovaná nejnovějším firmwarem, aby mohla využívat všechny opravy a vylepšení.

Pokud jste si aplikaci Headphones Connect dosud nestáhli, můžete tak učinit pomocí níže uvedených odkazů a QR kódů.

Snímek obrazovky z aplikace Headphones Connect ukazující, kde lze najít aktualizace firmwaru

Často kladené otázky

Máte nějakou otázku a chcete znát odpověď? Nejprve se podívejte sem a přečtěte si nejčastější dotazy ostatních uživatelů sluchátek WH-CH720N.

Kreslené logo papíru a pera
Nápověda

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o sluchátkách WH-CH720N.

Kreslené logo osoby s nasazenými sluchátky
Podpora a novinky

Dostávejte informace o nejnovějších aktualizacích firmwaru, novinky a upozornění.