EXTERNÍ SSD DISK

Externí disk SSD, rychlý a odolný

SL-M SERIES
Obrázek modelu Externí disk SSD, rychlý a odolný

500 GB

SL-MG5

Cena není dostupná

1 TB

SL-M1

Cena není dostupná

2 TB

SL-M2

Cena není dostupná

Snímky modelu Externí disk SSD, rychlý a odolný
Snímky modelu Externí disk SSD, rychlý a odolný
Snímky modelu Externí disk SSD, rychlý a odolný
Snímky modelu Externí disk SSD, rychlý a odolný
Nekompromisní rychlost a odolnost pro profesionály

Objevte špičkový výkon s našimi pevnými disky SSD řady SL-M

Naše neuvěřitelně rychlá a odolná řada SL-M je ideální pro ukládání sbírek fotografií a videí s vysokým rozlišením a dalšího multimediálního obsahu bohatého na data. Rychlosti čtení a zápisu až 1000 MB/s, kterých lze dosáhnout prostřednictvím rozhraní USB 10 Gb/s (USB 3.2 druhé generace) s technologií NVMe, zrychlí každý krok vašeho profesionálního pracovního postupu a umožní vám efektivněji zálohovat, duplikovat a upravovat. Produkty této řady jsou také dostatečně odolné a poskytují krytí IP67 s odolností vůči nárazům až do vzdálenosti 3 metry, abyste se mohli soustředit na kreativitu a nemuseli se strachovat o svá drahocenná data.

Bleskově rychlé pracovní postupy na každém kroku cesty

Ukládejte, upravujte a zálohujte rychle profesionální obsah v ateliéru nebo na cestách

Obrázek zobrazující muže přenášejícího data
Urychlete pracovní postupy

Stihněte více za kratší dobu. Rychlé připojení a vysoké přenosové rychlosti umožňují zálohování, kontroly, úpravy a retušování obsahu, ať už jste v ateliéru, nebo v terénu. To je ideální při práci na souborech s velkými objemy dat nebo při náročných časových termínech.

Přenášejte data neuvěřitelně vysokou rychlostí

Díky rozhraní SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2, druhé generace) s technologií NVMe SSD dosahuje řada SL-M rychlostí čtení a zápisu až 1000 Mb/s pro efektivní pracovní postupy. Zásluhou našeho řadiče disků SSD si užijete menší pokles rychlosti při kopírování velkých souborů (graf 1: porovnání 500 GB a 1000 GB) nebo vícenásobném přepisování (graf 2: porovnání průměrných časů 1x a 10x přepisování).

Přenos dat neuvěřitelně vysokou rychlostí
Mimořádná pevnost a naprostá spolehlivost 

Odolnost, na kterou se můžete spolehnout, a to kdekoli a za jakýchkoli podmínek

Vodotěsnost odpovídající krytí IP67
Vodotěsnost podle normy IPx7 

Produkty řady SL-M jsou vyrobeny z různých vodotěsných součástí, včetně portu USB Type-C®, který je vodotěsný i bez těsnicího krytu, a mohou být ponořeny do vody až do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut.    

Prachotěsnost odpovídající krytí IP67
Ochrana proti prachu podle normy IP6X

Díky komplexní ochraně proti prachu, písku a nečistotám si můžete být jisti tím, že váš drahocenný obsah bude v bezpečí ve všech podmínkách a prostředích.   

Odolnost vůči nárazům do vzdálenosti až 3 metry
Odolnost vůči nárazům do vzdálenosti až 3 metry

Inovativní jednodílné hliníkové tělo s konstrukcí odolnou vůči nárazům ze všech směrů umožňuje těmto mimořádně pevným diskovým jednotkám odolat pádům z výšky až 3 metry.

Odolnost proti tlaku až do 6000 kgf
Odolnost proti tlaku až do 6000 kgf

Naše diskové jednotky řady SL-M se specifikací TOUGH byly zkonstruovány pro použití v reálném světě s hliníkovým tělem, které odolá tlaku až 6000 kgf.

Odolnost proti ohýbání silou až 2000 kgf
Odolnost proti ohýbání silou až 2000 kgf

Mimořádně pevné hliníkové tělo umožňuje těmto diskovým jednotkám odolat ohýbání silou až 2000 kgf. Poskytuje tak tuhost, kterou potřebujete při cestování nebo při fotografování.

Ergonomický design

Robustní, kompaktní a lehké provedení usnadňuje manipulaci a použití

Mimořádná odolnost díky kompaktnímu hliníku 

Inovativní jednodílné hliníkové tělo s konstrukcí odolnou vůči nárazům ze všech směrů je pevné a odolné, a poskytuje tak jistotu a úplnou ochranu, ať už vás kroky zavedou kamkoli. 

Vlnitý povrch pro lepší vzhled a pocit na dotek
Vlnitý povrch pro lepší vzhled a pocit na dotek

Odolný vlnitý povrch zajišťuje pevný úchop při přenášení a práci s kabely, je odolný vůči ulpívání otisků prstů a usnadňuje nalezení disku při hledání v tašce. 

Dobře viditelný indikátor LED
Dobře viditelný indikátor LED

Indikátor LED je promyšleně umístěn tak, aby byl snadno vidět shora nebo zepředu a umožňoval rychlou kontrolu stavu napájení. 

Kompletní dodávka pro bezproblémové uspořádání
Kompletní dodávka pro bezproblémové uspořádání

Díky dvěma dodaným pryžovým páskům a listu se štítky máte k dispozici vše, co potřebujete k uspořádání obsahu.

Obnovujte ztracená data
Obnovujte ztracená data

Někdy se stane, že omylem vymažete soubory a fotografie. Uživatelům disků Sony External SSD řady SL-M nabízíme bezplatnou aplikaci Memory Card File Rescue k záchraně souborů na paměťových kartách. Jedná se o výkonný nástroj na obnovu dat.

Uložte až 2 TB obsahu 

Zajistěte svým důležitým souborům bezpečí na cestách s úložištěm o kapacitě 500 GB, 1 TB nebo 2 TB – získáte tak dostatek místa a rychlosti na ukládání, úpravy a uspořádání souborů fotografií ve vysokém rozlišení, videí v rozlišení 4K, projektů digitálního obsahu a dalších.

Uložte až 2 TB obsahu

Specifikace a funkce

Tento nesmírně rychlý a odolný externí disk SSD je perfektní volbou pro náročné fotografy, kameramany a tvůrce obsahu. Nabízí rychlost přenosu až 1000 MB/s v hliníkové konstrukcí s vlnitým povrchem, která je odolná vůči vodě, prachu a nárazu a přispívá ke zrychlení a zabezpečení profesionálních pracovních procesů.
  • Rozhraní SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2 druhé generace) (USB Type-C®) umožňuje rychlý přenos dat rychlostí až 1000 MB/s (čtení a zápis)

  • Vodotěsnost/prachotěsnost (IP67) a odolnost vůči nárazu

  • Stylová a odolná hliníková konstrukce s vlnitým povrchem

  • Úložná kapacita až 2 TB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí