REKORDÉRY HLASOVÝCH POZNÁMEK

Digitální diktafon UX570 řady UX

ICD-UX570 SERIES
Obrázek modelu Digitální diktafon UX570 řady UX

goldsilverblack

4 GB 

ICD-UX570

MOC

3 340,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX
Snímky modelu Digitální diktafon UX570 řady UX

Funkce

Snižte hluk na pozadí pomocí automatického nahrávání hlasu 

Nahráváte něčí mluvený projev? Zapněte funkci automatického nahrávání hlasu, která optimalizuje nastavení záznamu zvuku pro hlasové frekvence. Výsledkem je čistší záznam s menším šumem na pozadí a nižší pravděpodobností ztráty zvuku způsobených nevhodným nastavením mikrofonu.

Dopřejte si lepší zvuk s automatickým nahráváním hudby 

Automatické nahrávání hudby optimalizuje nastavení záznamu zvuku pro hudební frekvence. Snižuje vliv chyb při nahrávání způsobené nesprávným nastavením citlivosti mikrofonu a přináší čistý, vysoce kvalitní zvuk. 

Zachyťte vzdálené nebo tiché zvuky pomocí systému S-Microphone

Vysoce citlivý systém S-Microphone dokáže zaznamenat i slabé zdroje zvuku, aniž by je přehlušil šum v pozadí. Dokonce i cvrlikání ptáků kdesi v dálce bude slyšet jasně a přirozeně.

Širší a jasnější displej LED pro nahrávání

Díky modelu řady UX570 si už nemusíte dělat starosti s tím, zda bude na záznamu opravdu to, co chcete. Širší a jasnější displej LED je při nahrávání snáze čitelný.

Najděte správné místo pomocí funkce časového skoku

Je možné přeskakovat i ve velkém rozsahu. Můžete snadno najít důležité sekce schůzky, semináře nebo přednášky: pomocí funkce časového skoku můžete přeskočit vždy 10 % celkové doby přehrávání záznamu.

Zjistěte vše potřebné bez námahy

Model řady UX570 usnadňuje vyhledání požadovaného místa v záznamu. Přeskakování v krátkém rozsahu je snadné díky funkci snadného vyhledávání, která umožňuje přejít o 3 sekundy vpřed nebo o 10 sekund vzad pouhým stisknutím tlačítka.

Zvyšte hlasitost díky funkci normalizace přehrávání

Díky funkci normalizace přehrávání uslyšíte jasně, i když neúmyslně nahrajete zvuk s nízkou hlasitostí. Funkce posílí nahrávací amplitudu na nejvyšší limit, aniž by došlo ke snížení kvality zvuku. 

Mějte větší přehled díky displeji OLED

Spuštění, kontrola nebo správa nahrávek je ještě snazší, protože vše uvidíte jasněji na velkém displeji.

Přímé připojení USB nabízí rychlý přenos souborů

Připojení k počítači umožňuje rychlý a pohodlný přenos souborů. Model řady UX570 stačí připojit do volného portu USB – už nemusíte hledat žádný kabel.

Tenký, lehký a snadno přenosný  

S velikostí pouhých 102,8 mm x 36,6 mm x 12,2 mm a hmotností přibližně 48 g je elegantní model řady UX570 lehký a tenký, takže se vám vejde do kapsy, ať vyrážíte kamkoli.

Rozšiřte paměť pomocí slotu na kartu micro SD

Díky vestavěnému 4GB úložišti dokáže model řady UX570 zaznamenat až 59 hodin hudby ve formátu MP3 rychlostí 128 kb/s (STEREO). Úložiště navíc můžete rozšířit pomocí kompatibilních paměťových karet. Karta microSDHC vám poskytne kapacitu až 32 GB a karta microSDXC vám zajistí působivých 64 GB nebo více.

Specifikace

Díky velmi citlivému mikrofonu, snadnému přehrávání a kapacitě úložiště více než 159 hodin je model řady UX570 přenosný a všestranný digitální diktafon, který vám umožní zaznamenávat přednášky, schůzky a hudbu v úžasné kvalitě.
  • Zaznamenávejte formáty mp3/LPCM s vysoce citlivým mikrofonem S-Microphone

  • Až 4 GB vestavěné paměti lze rozšířit pomocí karet microSD (SDHC/SDXC)

  • Automatické nahrávání hlasu snižuje šum v pozadí

  • Přímé připojení USB vestavěné pro snadné spojení s počítačem

  • 3 minuty rychlého nabíjení vestavěné lithiové baterie vám zajistí 1 hodinu záznamu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů