16 GB

ICD-TX800

MOC

6 899,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Digitální diktafon TX800 řady TX
Snímky modelu Digitální diktafon TX800 řady TX
Snímky modelu Digitální diktafon TX800 řady TX
Snímky modelu Digitální diktafon TX800 řady TX
Snímky modelu Digitální diktafon TX800 řady TX

Funkce

Kompaktní a přenosné zařízení s klipem pro snadné upevnění

Díky kompaktnímu a lehkému provedení si můžete vzít model ICD-TX800 kamkoli s sebou. Pomocí klipu můžete zařízení připevnit na brašnu či kapsu, abyste je měli stále k dispozici.

Pomocí dálkového ovladače můžete ovládat nahrávání i z druhého konce místnosti 

Položte zařízení ICD-TX800 do nejvhodnějšího místa pro nahrávání. Díky dodávanému dálkovému ovladači máte nad nahráváním plnou kontrolu z libovolného bodu v místnosti.

Možnost dálkového nahrávání prostřednictvím aplikace REC Remote pro Android

Aplikace REC Remote pro Android, která je k dispozici v obchodě Google Play, umožňuje ovládat funkce nahrávání na dálku prostřednictvím technologie BLUETOOTH®. Spusťte nebo zastavte záznam, upravte úrovně záznamu a nastavení nebo přidávejte označení stopy, abyste snadno a rychle našli požadovaný obsah. Jednoduché rozhraní vašeho telefonu vám umožní ovládat, sledovat a uspořádat záznamy až na 10 metrů (30 stop).

Stáhnout z obchodu Google Play™

Aplikace REC Remote pro systém iOS umožňuje ovládat funkci nahrávání i na dálku

Stáhněte si aplikaci REC Remote pro iOS a nahrávání můžete ovládat pomocí smartphonu až na vzdálenost 10 metrů (30 stop). Nahrávání můžete nejen zahájit a ukončit, ale také upravit další nastavení – například hlasitost nebo formát. Do záznamu také můžete vkládat značky, které usnadní pozdější orientaci a hledání. 

Stáhnout z obchodu App Store

Integrovaná paměť 16 GB pro delší nahrávání

Model ICD-TX800 disponuje 16GB integrovanou pamětí, která poskytuje dostatek místa pro všechny vaše hudební soubory. Najednou je možné nahrát maximálně 636 hodin záznamu nebo uložit až 5000 samostatných souborů.

Nahrávání spustíte jediným stisknutím a už vám nic neunikne

Stisknutím tlačítka REC zahájíte okamžité nahrávání, a to i když je zařízení vypnuté – dokážete tak vždy zachytit zvuk prchavého okamžiku.

Integrovaný konektor micro USB usnadňuje přenos souborů

Přiložený kabel USB můžete použít k přehrávání nahrávek nebo přenosu souborů.

Záznam ve formátu L-PCM nebo MP3

Při záznamu máte na výběr ze dvou oblíbených formátů. L-PCM sice vytváří větší soubory, ale zase zachytí detailnější zvuk, což ocení třeba milovníci hudby. Formát MP3 se vyznačuje velkou kompresí a zabírá méně místa, takže se skvěle hodí pro dlouhé nahrávky přednášek nebo konferencí.

Specifikace

S digitálním diktafonem ICD-TX800 můžete pohodlně nahrávat schůzky, hovory i hlasové poznámky. Toto kompaktní a přenosné zařízení je vybaveno 16GB vestavěnou pamětí, a i když je zrovna vypnuté, může začít nahrávat po stisknutí jediného tlačítka. Lze je také ovládat na dálku pomocí aplikace pro dálkové ovládání smartphonem REC Remote nebo dodávaného dálkového ovladače.
  • Kompaktní, přenosné provedení s pohodlným klipem na kapsu

  • Uložte až 5000 souborů díky 16GB vestavěné paměti

  • Čisté nahrávky z vestavěného mikrofonu

  • Vestavěný konektor micro USB – kabel součástí dodávky

  • Přehrávání s inteligentní technologií potlačení šumu

Vestavěná paměť
16 GB
Vstupní a výstupní konektory
vysokorychlostní rozhraní USB
Hmotnost
Přibl. 22 g

Obsah balení

Dálkové ovládání, Stereofonní sluchátka, Speciálního kabel pro sluchátka, Kabel USB, Aplikační software, Sound Organizer 2 (instalační soubor uložen ve vestavěné paměti), Pouzdro na přenášení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů