Kamera BRAVIA CAM umístěná na televizoru BRAVIA
Kamera BRAVIA CAM umístěná na televizoru BRAVIA
Kamera BRAVIA CAM umístěná na televizoru BRAVIA
Pohled zepředu na televizor BRAVIA s kamerou BRAVIA CAM nahoře
Detailní pohled na přední stranu kamery BRAVIA CAM s kabelem USB
Detailní pohled na zadní stranu kamery BRAVIA CAM s kabelem USB
Detailní pohled na přední stranu kamery BRAVIA CAM s kabelem USB
Detailní pohled na přední stranu kamery BRAVIA CAM s kabelem USB
Držitel ocenění
Logo ocenění CES® Innovation Awards 2022 „Best of Innovation“
Cena CES® 2022 Innovation Awards pro kameru BRAVIA CAM
Optimální zážitek ze sledování kdekoli

Pokud ke svému televizoru BRAVIA XR připojíte kameru Sony BRAVIA CAM, můžete si jej začít užívat způsobem, jaký jste ještě nezažili. Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu. Ve výsledku je zvuk – včetně dialogů – čistší a více vás vtáhne do děje. Jas obrazu se pak automaticky přizpůsobí prostředí, ve kterém televizor sledujete.

Grafické zobrazení na rozdělené obrazovce znázorňující osobu sledující televizor zdálky a osobu sledující televizor zblízka
Obraz průběžně optimalizovaný podle vaší polohy v místnosti

Kamera BRAVIA CAM zjistí vaši pozici a upraví jas obrazu tak, abyste nepřišli o dokonalou kvalitu obrazu, ať už se nacházíte kdekoli. Světelný snímač a snímač barev na televizoru pomáhá optimalizovat obraz podle světelných podmínek pro co nejdokonalejší zážitek ze sledování.

Ideální poslech zvuku odkudkoli

Kamera BRAVIA CAM umí sledovat vaši pozici a nastavit vyvážení zvuku mezi levou a pravou stranou tak, aby byl zvukový projev optimální. Můžete si tak kdekoli v místnosti dopřávat stejnou kvalitu zvuku, jako kdybyste seděli přímo před televizorem.

Grafické zobrazení znázorňující osobu poslouchající televizor zepředu a osobu poslouchající televizor ze strany
Grafické zobrazení znázorňující osobu poslouchající televizor zblízka a osobu poslouchající jiný televizor zdálky
Poslouchejte hlasy zřetelně, ať jste kdekoli

Kamera BRAVIA CAM umí zjistit vzdálenost, ze které televizor sledujete, a přizpůsobit zvuk tak, abyste zřetelně slyšeli dialogy. Pokud se vzdálíte, hlasitost se zvýší a naopak.

Objevte způsob, jak si s kamerou BRAVIA CAM užít televizor

Díky kameře BRAVIA CAM si můžete navíc vyzkoušet celou řadu zábavných nových zážitků z televizoru, včetně ovládání gesty, videochatu a mnoha dalších funkcí.

Obrázek znázorňující dítě sledující televizor hodně zblízka a dítě sledující jiný televizor z větší vzdálenosti
Varování při přiblížení

Funkce varování při přiblížení umožňuje nastavit doporučenou pozorovací vzdálenost pro děti a upozornit vás, pokud se dostanou příliš blízko k televizoru.

Obrázek znázorňující osobu ovládající televizor pomocí gest
Ovládání gesty

Funkce ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, měnit hlasitost a používat řadu dalších funkcí jednoduchými gesty bez použití dálkového ovladače.

Snímek osoby sledující televizor BRAVIA doplněný dalším snímkem osoby odcházející od televizoru BRAVIA, znázorňujícím režim úspory energie
Automatický režim úspory energie

Automatický režim úspory energie optimalizuje spotřebu energie automatickým ztmavením obrazovky, pokud nejste před televizorem.

Užijte si videochat s přáteli a rodinou na velké obrazovce

Udržujte kontakt přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou BRAVIA CAM a užijte si ještě více zábavy.

Snímek páru v obývací pokoji, který mává na přítele při videochatu
Detailní pohled na kameru BRAVIA CAM na televizoru BRAVIA
Snadné připojení, snadné zavření

Kameru BRAVIA CAM lze k televizoru BRAVIA rychle a snadno připojit pomocí rozhraní USB. Kdykoli budete chtít více soukromí, můžete pomocí přepínače krytu na horní části kamery BRAVIA CAM zavřít kryt kamery.

Specifikace a funkce

Kamera BRAVIA CAM pozná, kde v místnosti jste a jak daleko od televizoru, a následně upraví odpovídajícím způsobem nastavení zvuku i obrazu.
Přečtěte si informace o našich energeticky úsporných funkcích a o našem závazku vůči životnímu prostředí ve snaze zachovat udržitelnou budoucnost Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů