Ilustrace produktu

Funkce

Optimalizováno pro karty CFexpress typu A od Sony

Tato čtečka karet Sony vám pomůže využít paměťové karty CFexpress typu A a karty SD na maximum. Kompaktní provedení a připojení přes rozhraní USB vám umožní rychlý přenos a zálohování, ať už jste kdekoli.

Podporuje paměťové karty CFexpress typu A a karty SD typu UHS-II/UHS-I

K přenosu dat z paměťových karet CFexpress typu A a karet SD potřebujete jedinou čtečku.

Rychlejší přenos pomocí rozhraní USB Type-C®

Čtečka karet podporuje MRW-G2 díky podpoře USB 3.2 druhé generace přenosové rozhraní SuperSpeed 10 Gb/s, a to jak prostřednictvím připojení USB typu C® (doporučené), tak i připojení typu A. Jsou k dispozici vysoce výkonné a široce kompatibilní kabely pro oba typy připojení.

Jednoduché ovládání

Aby pro vás byla práce příjemnější, díky zapuštěnému tvaru slotu je těžší karty nechtěně vysunout. K tomu byla zabudována kontrolka LED (pokud je karta vložena, svítí, během přístupu bliká). 

Kompaktní a snadno přenosné provedení pro efektivnější práci

Díky tenkému a lehkému provedení se čtečka karet MRW-G2 vejde do jakékoli kapsy nebo brašny, díky čemuž je ideální pro práci se soubory s vysokým rozlišením na cestách. K vysokorychlostnímu přenosu dat a napájení potřebuje pouze jediný kabel.

Specifikace

Optimalizujte vysoký výkon karet CFexpress typu A a karet SD typu UHS-II/UHS-I pomocí rozhraní USB. Díky podpoře mimořádně rychlého rozhraní USB 3.2 druhé generace a kompaktnímu a snadno přenosnému provedení je ideální při práci
  • Rozhraní SuperSpeed USB 10 Gb/s (USB 3.2)

  • Kompatibilní s paměťovými kartami CFexpress typu A od Sony a kartami SD typu UHS-II/UHS-I

  • K dispozici s vysoce výkonnými kabely pro porty USB typu C® a pro typ A

  • Zapuštěný slot, který brání nechtěnému vysunutí karty, a indikátor LED

  • Mimořádně kompaktní a lehká

Rozhraní
1x USB 3.2 druhé generace
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů