S filmy dodávanými s televizorem BRAVIA XR™ si užijete zážitek jako v kině

Čeká na vás obrovské množství filmů. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitým zvukem. V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE budou pro všechny filmy automaticky upravena nastavení obrazu – a vy si budete moci doma dopřát skutečně mimořádný zážitek ze sledování filmů.

Logo držitele ocenění CES Innovation Awards 2022
Ocenění CES® 2022 Innovation Awards, oceněná aplikace BRAVIA Core
BRAVIA CORE

Vybrané televizory zahrnují:

MOŽNOST UPLATNIT 5 NEBO 10 FILMŮ
12 NEBO 24 MĚSÍCŮ STREAMOVÁNÍ

Získejte 5 filmů a užijte si rok streamování s modely
A80J, A83J, A84J, X90J, X92J, X93J, X94J, X95J, A75K, A80K, X82K, X89K, X90K, X90S a X95K
Získejte 10 filmů a užijte si 2 roky streamování s modely
A90J, Z9J, A83K, A84K, A90K, A95K, X92K, X93K, X94K, X94S a Z9K

Ze stovek nejnovějších titulů i klasických trháků si můžete vybrat až 10 filmů, na které se můžete podívat.

Nové filmy i klasické trháky jsou tu. Využijte své kredity služby BRAVIA CORE a vyberte si, na co se chcete podívat. Filmy jsou dostupné v kvalitě až 4K HDR.

Dopřejte si až dva roky neomezeného streamování filmů

Předplatné ke službě BRAVIA CORE vám poskytne přístup k nabídce úžasných filmů, které můžete bez omezení streamovat v kvalitě až 4K HDR, ať už jste kdekoli.

Sledujte obsah s funkcí Pure Stream™, která vám zajistí nejlepší kvalitu obrazu při streamování

Služba BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™, umožňující streamování filmů HDR rychlostí až 80 Mb/s ze široké nabídky obsahu. To přináší výrazně více detailů, barev a kontrastu, než při streamování rychlostí 15–25 Mb/s.

Film Spider-Man: Paralelní světy na televizoru BRAVIA s logem funkce Pure Stream™ a grafem znázorňujícím rychlost 80 Mb/s

1. Další stramovací služby 2. Pure Stream™

Snímek filmu SPIDER-MAN: Bez domova na obrazovce televizoru BRAVIA s logem IMAX ENHANCED a BRAVIA CORE pod ním
Užijte si největší knihovnu titulů IMAX® Enhanced

Tento televizor BRAVIA XR s funkcí IMAX® Enhanced splňuje přísné nároky pro nejlepší zážitek ze sledování filmů IMAX ve službě BRAVIA CORE. V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE budou při sledování filmů zpracovaných pomocí funkce IMAX Enhanced automaticky optimalizována nastavení obrazu.

Užijte si doma formát IMAX® díky technologii IMAX® Enhanced

Vychutnejte si neskutečně jasný obraz s rozlišením 4K HDR optimalizovaný pro televizory BRAVIA XR pomocí patentované technologie Digital Media Remastering. Vybrané tituly lze přehrávat s rozšířeným poměrem stran, díky čemuž obraz uvidíte v plném měřítku a rozsahu, takže vás pohltí jako nikdy předtím.
V kombinaci s technologií DTS, díky které vás zvuk pohltí tak, že se vám rozbuší srdce, si s knihovnou titulů IMAX® Enhanced na platformě BRAVIA CORE užijete zážitky jako v kině z pohodlí domova.

Platforma BRAVIA CORE nabízí knihovnu titulů IMAX® Enhanced

Díky stále se rozrůstající knihovně filmových titulů IMAX® Enhanced a platformě BRAVIA CORE můžete sledování domácího kina na televizoru BRAVIA XR TV pozvednout na novou úroveň. Užijte si největší knihovnu titulů IMAX Enhanced s charakteristickým obrazem a zvukem IMAX, který je digitálně remasterovaný a optimalizovaný, takže nabízí nejlepší divácký zážitek na televizorech BRAVIA XR.
*Nabídka a dostupnost titulů se liší podle oblasti/jazyka

Poznejte své oblíbené filmy i z druhé strany s funkcí Studio Access

Zajímají vás příběhy ze zákulisí z produkce vašich oblíbených filmů? Služba BRAVIA CORE vám přináší celou řadu bonusových záběrů, rozhovorů a dalšího obsahu.

Televizor BRAVIA zobrazující film Králíček Petr bere do zaječích s postavami a vybavením pro natáčení okolo
Dívejte se na smartphonu XPERIA a na televizoru BRAVIA

Užívejte si službu BRAVIA CORE for XPERIA kdykoli a kdekoli s vhodným smartphonem XPERIA.

Televizor BRAVIA XR TV a smartphone Xperia se snímky obrazovky s filmem SPIDER-MAN: Bez domova a nad nimi logo služby BRAVIA CORE
Zjistěte, co vedlo experty v oblasti zábavy k tvorbě služby BRAVIA CORE

Zjistěte, jak mohou televizory BRAVIA XR vybavené službou BRAVIA CORE vylepšit vaši zábavu.

Podmínky

Program přístupu do platformy BRAVIA CORE (dále pouze „program“) je k dispozici v Evropě*1 prostřednictvím chytrých televizorů Sony, které jsou součástí programu (dále pouze „vhodné televizory“)*2.
Při koupi oprávněného televizoru získáte i dočasný přístup k platformě BRAVIA Core, na kterou se vztahují následující podmínky:
i) omezené filmové kredity 10 filmových kreditů pro televizory Z9K, A95K, A90K, A84K, A83K, X94K, X93K, X92K, Z9J a A90J nebo 5 filmových kreditů pro ostatní oprávněné televizory. Filmové kredity lze použít k výběru z více než 300 filmů (jeden filmový kredit postačuje k získání jednoho filmu). Platnost filmových kreditů vyprší 12 měsíců od jejich připsání na váš účet BRAVIA CORE, avšak filmy získané pomocí kreditů můžete sledovat na platformě BRAVIA CORE až do 23. února 2028, a to za podmínek platformy BRAVIA CORE; a
ii) dočasný přístup ke službě Video-on-Demand (video na požádání) 24 měsíců předplatného služby Video-on-Demand na platformě BRAVIA CORE pro televizory Z9K, A95K, A90K, A84K, A83K, X94K, X93K, X92K, Z9J a A90J nebo 12 měsíců předplatného pro ostatní oprávněné televizory. Doba předplatného začíná okamžikem registrace vašeho účtu v platformě BRAVIA CORE. Po vypršení doby dočasného předplatného, jež je součástí oprávněného televizoru, bude váš přístup ke službě Video-on-Demand ukončen. Jakékoli obnovení předplatného se bude řídit smlouvou s poskytovatelem služeb pro platformu BRAVIA CORE a obchodními podmínkami dané služby.
Abyste mohli využívat služeb programu, do 23. února 2026 se musíte na svém oprávněném televizoru zaregistrovat do platformy BRAVIA CORE. Pokud do stanoveného data nebude registrace provedena, váš přístup ke službám platformy BRAVIA CORE v rámci programu vyprší. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte e-mail s potvrzením účtu a na váš účet BRAVIA CORE budou automaticky připsány filmové kredity a předplatné pro službu Video-on-demand uvedené výše. Služba se řídí podmínkami použití platformy BRAVIA CORE, podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů. Abyste se mohli registrovat do platformy BRAVIA CORE, musí vám být nejméně 18 let a musíte souhlasit s podmínkami použití platformy BRAVIA CORE, podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů. K uplatnění programu je nutné, abyste na vašem oprávněném televizoru měli nainstalovanou nejnovější verzi aplikace BRAVIA CORE. Nejnovější verze aplikace je dostupná ke stažení v obchodě Google Play.
Transakce na platformě BRAVIA CORE vyžadují kredity aplikace. Na platformě BRAVIA CORE nelze momentálně v rámci programu provádět peněžité transakce nebo dokupovat kredity. Dostupné filmové tituly mohou být bez předchozího upozornění změněny. Všechny tituly jsou nabízeny v nejvyšším dostupném formátu včetně standardního rozlišení, vysokého rozlišení, 4K, 4K HDR nebo 4K IMAX® Enhanced. Dostupnost se liší podle trhu a titulu. Obsah IMAX® Enhanced umožňuje plně si vychutnat zážitek IMAX® Enhanced – tituly s funkcí IMAX® Enhanced jsou dostupné pouze na televizorech s certifikací IMAX® Enhanced.
Prostřednictvím jednoho účtu BRAVIA CORE můžete streamovat až na 4 oprávněných televizorech současně. Platforma BRAVIA CORE není dostupná nebo nemusí být podporována ve všech zemích a ve všech jazycích. Společnost Sony si vyhrazuje právo platformu BRAVIA CORE kdykoli změnit, pozastavit k ní přístup nebo ji ukončit. BRAVIA CORE nabízí funkci Pure Stream™, která umožňuje streamování rychlostí 30–80 MB/s. Přístup k funkci Pure Stream™ s rychlostí 30 MB/s vyžaduje internet o minimální rychlostí 43 Mb/s, zatímco přístup k funkci Pure Stream™ nejvyšší kvality, která je dostupná při rychlosti 80 MB/s, vyžaduje internet o minimální rychlosti 115 MB/s. Abyste mohli využívat funkci Pure Stream™ při rychlosti 80 MB/s, musíte být připojeni k internetu prostřednictvím sítě Wi-Fi (bezdrátová síť LAN), která podporuje standardy IEEE 802.11 n/ac. Platforma BRAVIA CORE neodpovídá za omezení sítě nebo dostupné šířky pásma. Mohou být uplatněna omezení a podmínky poskytovatele síťových služeb.
Společnost Sony neuznává peněžní reklamace, ani reklamace v případě nevyužití kreditů či obsahu platformy BRAVIA CORE. Váš přístup k platformě BRAVIA CORE je nepřenositelný a nevratný. Filmové kredity nemají žádnou hotovostní nebo vratnou hodnotu a nejsou určeny k prodeji nebo opakovanému prodeji.
Sony Europe B.V.

„SONY“ , „BRAVIA“ a „BRAVIA CORE“ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sony Group Corporation nebo jejích přidružených společností. Google TV a související loga jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Obchod Google Play je ochranná známka společnosti Google LLC. IMAX ® je registrovaná ochranná známka společnosti IMAX Corporation. Názvy ostatních produktů a společností uvedené v tomto dokumentu mohou být ochrannými známkami jejich příslušných vlastníků. Ikony a obrázky jsou simulované a slouží pouze pro ilustraci. Veškerá práva, která nejsou v tomto dokumentu výslovně udělena, jsou vyhrazena. Všechny podmínky mohou být bez předchozího upozornění změněny."*1 Tento program je dostupný v následujících zemích: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Grónsko, Island, Irsko, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, město Vatikán a Velká Británie."*2 Z9K, A95K, A90K, A84K, A83K, A80K, A75K, X95K, X94K, X93K, X92K, X90K, X89K, X82K, X94S, X90S, Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J a X94J.