VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

SRS-ZR7
Obrázek modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

whiteblack

MOC

9 819,15 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®
Snímky modelu Přenosný bezdrátový reproduktor s technologií Bluetooth® a Wi-Fi®

Funkce

Zvuk s vysokým rozlišením 

Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. Digitální zesilovač a specializované tweetery dostanou z audiosouborů s vysokým rozlišením každý jemný zvukový výraz. Každý tón zazní tak, jak to autor hudby zamýšlel. U souborů ve formátu mp3 zvyšuje software pro digitální zpracování rozlišení komprimované hudby, aby obnovil ztracené detaily. 

2.2k systém reproduktorů se silným zvukem 

Užijte si výkonný zvuk z 2.2k systému reproduktorů. Dva středové reproduktory poskytují čisté, jasné vokály a bohaté melodie. Dva výkonné subwoofery a pasivní zářič společně vytváří dunivé basy. Hudba proto zůstává čistá při jakékoli hlasitosti. 

Pasivní zářič a basový reproduktor rozezní basy

Dopřejte si mohutné basy z kompaktního reproduktoru. Pasivní zářič doplňuje subwoofer a společně pak reagují na pohyb vzduchu v celém reproduktoru. Tím v reproduktorové skříni uměle vytváří další prostor. který zajišťuje, že reproduktory proudí více vzduchu. Díky tomu mají i menší jednotky, zejména u frekvencí ve spodní části spektra, výjimečný zvuk. 

Režim ClearAudio+™ obohatí vaši hudbu 

Jedinečná technologie Clear Audio+ se opírá o odborné znalosti společnosti Sony v oblasti zpracování digitálního signálu. Výsledkem desítek let snahy o dosažení ideálního zvuku je technologie, která umožňuje poslech bohatého zvuku vysoké kvality. 

Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na vaší bezdrátové síti. Můžete si užívat obsah se zvukem s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením díky přenosu v maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s (přibližně třikrát větší objem dat než běžné rozhraní Bluetooth®). Technologie LDAC poskytuje lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré vaší hudby, takže zní přesně podle představ interpreta.

Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory 

Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby. 

Poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací Sony | Music Center vám umožní poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace tak můžete propojit vybrané soundbary a reproduktory Sony. Ve skupinovém režimu můžete z několika reproduktorů poslouchat stejnou hudbu, zatímco v individuálním režimu hraje z různých reproduktorů různá hudba.

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. 

Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů

Chromecast built-in vám umožňuje streamovat z vašich oblíbených hudebních aplikací z osobního zařízení do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.

Propojte svou hudbu s aplikací Sony | Music Center 

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební online službě. Tato aplikace vám také dá možnost upravovat nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku. Můžete s ní i ovládat poslech ve více místnostech. 

Připojte se přes USB-A, USB-B a HDMI (ARC)

Díky dvěma typům portů USB a portu HDMI (ARC) můžete k bezdrátovému reproduktoru připojit všechna svoje oblíbená zařízení. Port USB-A se skvěle hodí k připojení a streamování zvuku s vysokým rozlišením a souborů mp3. Druhým portem je port USB-B, který slouží k připojení k počítači. Protože digitální obsah přehrává přímo z hudební knihovny počítače, nedochází ke ztrátě signálu.

Design šetřící prostor 

Hladký povrch a čisté linie zajistí, že toto elegantní zařízení splyne s okolím, ale stále bude svým minimalistickým provedením přitahovat pozornost. Zvýrazněný obvod je znakem designu šetřícího prostor.

Specifikace

Vychutnejte si v obývacím pokoji špičkový zvuk s tímto bezdrátovým reproduktorem Bluetooth®. Přehrávejte ze svého hudebního přehrávače jedním dotykem zvuk s vysokým rozlišením nebo se snadno připojte ke svému televizoru pomocí rozhraní HDMI (ARC). Díky aplikaci Sony | Music Center navíc můžete bezdrátově synchronizovat více reproduktorů a docílit bohatého prostorového zvuku ve více místnostech a výkonného zadního stereofonního zvuku.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Vychutnejte si snadné streamování hudby se službami Chromecast built-in a Spotify Connect

  • Mobilní aplikace Sony |Music Center umožňuje snadné ovládání a přehrávání hudby pomocí více reproduktorů

  • 2.2kanálový zvuk a dva pasivní zářiče zajišťují bezkonkurenční zvuk

  • Připojení HDMI® (ARC) k televizoru pro formát Dolby® Digital / DTS®

VELIKOST REPRODUKTORŮ
Plná řada: Průměr přibl. 45 mm x 2, Subwoofer: Průměr přibl. 62 mm x 2
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Ethernet, vstup konektoru Stereo mini jack, USB A, USB B, HDMI® (ARC)
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
WI-FI®
CHROMECAST BUILT-IN
ano
SPOTIFY CONNECT
ANO

Obsah balení

Napájecí adaptér, Provozní pokyny, Záruční karta

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů