SRS-XG500

Vyrazte s hudbou ven

Reproduktor XG500 je vytvořen tak, aby vám umožnil vzít si zvuk kamkoli s sebou. Ať už máte zahradní párty, nebo vyrážíte na pláž, dobijte baterii, popadněte snadno uchopitelnou rukojeť a vezměte si tento odolný, přenosný a skvěle znějící reproduktor s sebou. 

MOC

11 475,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Odolnost a přenosnost
Zábavné funkce
Použitelnost
LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na plnou hlasitost a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na která nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Výkonný zvuk pro párty, ať už jste kdekoli

Musíte jít, kamkoli vás párty zavede. A k tomu potřebujete reproduktor, který dokáže poskytovat mocný zvuk bez ohledu na to, kam se vydáte. Prostřednictvím reproduktoru XG500 si s sebou vezmete výkonný zvuk pro párty a prostřednictvím vestavěného osvětlení si můžete přibalit také trochu atmosféry.

Odolnost především

Reproduktor XG500 je vytvořen tak, aby vydržel. Má odolný zevnějšek, poskytuje krytí IP66, takže je odolný vůči vodě a prachu, a nabízí velmi dlouhou výdrž baterie. Jediná otázka tedy zní: kam jej chcete vzít?

Uspořádejte párty venku

Díky krytí IP66 zaručujícímu odolnost proti vodě a prachu je tento reproduktor připraven téměř na vše. Můžete jej tak poslouchat u bazénu, v parku, nebo dokonce na pláži.

Ikona symbolu plně nabité baterie.
Delší párty než kdykoli předtím 

Díky obrovské 30hodinové výdrži baterie při plném nabití bude reproduktor XG500 neustále hrát, takže můžete pokračovat v párty bez obav z náhlého zastavení přehrávání melodií.

Ikona, která znázorňuje funkci rychlého nabíjení a ukazuje, že nabíjení po dobu 10 minut zajistí výdrž baterie 3 hodiny.
Nabíjejte i ve spěchu

Pokud zjistíte, že zbývá málo času, nemusíte se obávat. Funkce rychlého nabíjení vám poskytne 3 hodiny přehrávání za pouhých 10 minut nabíjení.

Ikona funkce péče o baterii obsahující dvě ruce po stranách nabíjející se baterie.
Pečujte o baterii

Funkce péče o baterii vám pomůže vyvarovat se přebíjení a udržet baterii v optimálním stavu po delší dobu.

Reproduktor SRS-XG500 s rukou držící snadno uchopitelnou horní rukojeť.
Praktická rukojeť pro snadné přenášení

Chcete poslouchat hudbu na cestách? Žádný problém. Reproduktor XG500 je opatřen pohodlnou rukojetí, takže jej můžete vzít s sebou, kamkoli chcete.

Jděte ven a zesilte zvuk

Reproduktor XG500 kombinuje jednotku reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, vysoce výkonný výškový reproduktor a pasivní zářiče, aby vám poskytl výkonný zvuk, který je ideální pro venkovní párty.

Detailní snímek reproduktoru XG500, s výřezem na přední straně, který odhaluje vnitřní jednotky reproduktoru.
Zvuk, který stojí za to sdílet

Technologie v reproduktoru XG500 fungují ve vzájemné harmonii, aby poskytovaly lepší kvalitu zvuku. Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit poskytuje hluboké, rázné basy a čisté vokály i při hlasitém zvuku. Vysoce výkonný výškový reproduktor poskytuje svěží prostorový zvuk pro vysoké frekvence. Pasivní zářiče optimalizují reprodukci čistého zvuku basů. Spojte vše dohromady a získáte skvělý zvuk, o který stojí za to se podělit s přáteli.

Ikona loga funkce MEGA BASS.
Zdůrazněte basy

Funkce MEGA BASS umožňuje skutečně zdůrazňovat basy. Takže pokud posloucháte rytmickou hudbu, získáte hluboký a rázný zvuk basů. 

Dav lidí tančící na živém koncertě.
Uslyšíte hudbu jako naživo

Zvuk živé hudby přináší něco zvláštního. Pomocí režimu LIVE SOUND můžete znovu vytvořit jedinečnou atmosféru a znovu a znovu prožívat zážitky ze své oblíbené živé hudby.

Budiž světlo

Zcela nové moderní a decentní okolní osvětlení je ideální pro párty i pro každodenní použití. V aplikaci Sony | Music Center si můžete vybrat z celé řady různých světelných vzorů.

Zpívejte z celého srdce

Pokud jste další pěvecká superstar, můžete k reproduktoru připojit mikrofon a od srdce si zazpívat, nebo můžete zapojit kytaru a použít reproduktor jako zesilovač.

Využijte svou hudbu na maximum

Reproduktor XG500 je navržen tak, aby vám zpříjemnil život. Jestli jej chcete připojit bezdrátově nebo kabelem, záleží zcela na vás.

Ovládejte vše z tanečního parketu

Posuňte párty na vyšší úroveň pomocí aplikací Sony | Music Center a Fiestable. Poskytnou vám přístup k zábavným funkcím, umožní vám optimalizovat zvuk a mít průběh párty pevně ve svých rukou.

Logo aplikace Sony Music Center.
Sony | Music Center

Optimalizujte nastavení zvuku, ovládejte hudbu, vybírejte světelné vzory a provádějte správu svých zařízení přímo z telefonu. 

Zábavné funkce s aplikací Fiestable

Získejte přístup k zábavným funkcím, jako jsou vytváření seznamů skladeb pro párty, karaoke a další.

Dav tančící na hudbu během párty.
Logo Get it on Google Play

Aplikace Sony | Music Center pro systém Android

Logo Download on the App Store

Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS

Aplikace Fiestable pro systém Android

Aplikace Fiestable pro systém iOS

Specifikace a funkce

Reproduktor SRS-XG500 je ideální pro přenášení výkonného zvuku mimo budovy. Kombinace jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, vysoce výkonného výškového reproduktoru a pasivních zářičů poskytuje svěží a čistý zvuk, ať už jej posloucháte ve vnitřním prostoru, nebo venku. Navíc díky odolnému zevnějšku, krytí IP66 zaručujícímu odolnost proti vodě a prachu, 30hodinové výdrži baterie a snadno uchopitelné rukojeti si jej můžete vzít prakticky všude, kam se chcete vydat.
  • Voděodolný a prachotěsný s krytím IP66

  • Výdrž baterie 30 hodin a rychlé nabíjení

  • Rukojeť pro pohodlné přenášení

  • Výkonný zvuk pro párty

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

VELIKOST REPRODUKTORŮ
Průměr jednotky reproduktoru (výškový reproduktor) – 2x 2,5 cm, průměr jednotky reproduktoru (basový reproduktor) – 2x 11 cm
VÝDRŽ BATERIE
30 HODIN
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní minikonektor (vstup), USB A (třída úložného zařízení), USB A (pro nabíjení baterie připojeného zařízení), vstup pro mikrofon/kytaru ((φ6,3 mm)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů