SRS-XB43

Zvuk, který stojí za to sdílet

Bezdrátový reproduktor SRS-XB43 v sobě spojuje úderné basy a čisté vokály, díky kterým si užijete ten správný festivalový zvuk. Je odolný a snadno se používá, takže se můžete plně soustředit na párty.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Přenosný bezdrátový reproduktor XB43 s funkcí EXTRA BASS™

SRS-XB43
Reproduktor SRS-XB43 v černé barvě

blueblack

MOC

5 490,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43
Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43Prohlédněte si reproduktor SRS-XB43
Objevte model SRS-XB43

Seznamte se s některými funkcemi a technologiemi, kterými se model SRS-XB43 vyznačuje.

Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoli

Dopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS™. Dva pasivní zářiče vylepšují v kombinaci s dvoupásmovým systémem reproduktorů nízké tóny a basům dodávají novou energii.

Zvuk

Reproduktor SRS-XB43 byl navržen tak, aby nabízel neodolatelnou kombinaci hlubokých, rezonujících basů a čistých, přirozených vokálů.

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit 

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit vyvinutá společností Sony dosahuje vysoce kvalitního zvuku a velkého akustického tlaku pro bohatší, hlubší zážitek z poslechu, který si více vychutnáte.

Maximální kvalita zvuku

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit není jediným důvodem, proč přenosný reproduktor SRS-XB43 zní tak dobře – uvnitř se totiž ukrývá celá řada vysoce výkonných zvukových technologií.

Uslyšíte hudbu jako naživo

Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Tříčtvrteční pohled na reproduktor SRS-XB43 u bazénu s kapkami vody
Zcela prachotěsný, vodotěsný a omyvatelný

Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB43 vzít na pláž, do lesa, na poušť nebo kamkoli jinam – nepřestane hrát ani v prašném prostředí. Je vodotěsný a odolá i slané vodě, takže se nemusíte obávat ho používat ani u moře či u bazénu, a není žádný problém ho umýt.

Logo 24/14hodinové výdrže baterie
Dlouhá životnost baterie

Až 24hodinová výdrž baterie znamená, že reproduktor SRS-XB43 na večírku vydrží déle než vy. I v režimu EXTRA BASS™ se zapnutými světly si užijete až 14 hodin zábavy.

Rozsviťte večírek

Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB43 je vybaven osvětlením výškového reproduktoru a barevnými světelnými proužky, které dohromady blikají do rytmu. Barvu proužkového světla můžete měnit tak, aby odpovídalo vaší náladě.

Reproduktor SRS-XB43 s párty osvětlením
Reproduktor SRS-XB43 na stole společně s několika dalšími modely kompatibilními s technologií Bluetooth s párty osvětlením
Pořádně to roztočte s funkcí Party Connect

S funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH® propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.

Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center

Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.

Logo aplikace Sony | Music Center
Aplikace Fiestable zobrazená na obrazovce smartphonu
Aplikace Fiestable

Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB43 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.

Logo Get it on Google Play
Aplikace Fiestable pro systém Android
Logo Download on the AppStore
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Jednoduché ovládání

Reproduktor SRS-XB43 byl navržen především pro příjemné a praktické použití, abyste si mohli vychutnávat hudbu všude, kde chcete, a bez komplikací.

Reproduktor SRS-XB43 s funkcí hlasitého odposlechu
Telefonování v režimu handsfree

Reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.

Specifikace a funkce

Reproduktor SRS-XB43 spojuje hluboké, úderné basy s čistými vokály, se kterými dosáhnete zvuku jako na festivalu. Navíc přidává blikající světla – a párty může začít.
  • Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK

  • Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit doplněná výškovým reproduktorem pro čisté vokály

  • Oživte svůj večírek blikajícími světly

  • Vodotěsný a prachotěsný (krytí IP67)

  • Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: Až 14 hodin)

TYP REPRODUKTORU
Basový reproduktor (L/P) / Výškový reproduktor (L/P)
VÝDRŽ BATERIE
Přibl. 24 h
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY
Stereofonní minikonektor (VSTUP),USB A (Pouze pro DC OUT)
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
20–20 000 Hz (se vzorkováním 44,1 kHz)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů