MOC

3 898,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Žena s nasazeným bezdrátovým reproduktorem na krk SRS-NB10 v černém provedení
Tříčtvrtinový pohled na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10 v černém provedení
Tříčtvrtinový pohled na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10 v bílém provedení
Pohled zepředu na bezdrátový reproduktor přes hlavu SRS-NB10 v černém provedení
Pohled shora na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10 v černém provedení
Lepší způsob práce z domu

Uskutečňujte konferenční hovory. Poslouchejte hudbu. Procházejte se v naprostém pohodlí. Díky bezdrátovému reproduktoru na krk SRS-NB10 je práce z domu mnohem příjemnějším zážitkem.

Zřetelný poslech je při každodenní práci zásadní

Díky širokopásmové jednotce reproduktoru, která je nakloněna směrem nahoru, a optimalizuje tak zvuk pouze pro vaše uši, uslyšíte zřetelně každé slovo, zatímco ostatní osoby v místnosti si toho sotva všimnou. Pasivní zářič v zadní části jednotky zesiluje basy a zajišťuje vyvážený zvuk, aby všechny schůzky proběhly bez potíží.

Pohled shora na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10, s detailním záběrem na umístění širokopásmové jednotky reproduktoru
Tříčtvrtinový pohled na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10, s detailním záběrem na umístění mikrofonů
Buďte slyšet, i když je u vás doma hluk

Ať už se kolem vás děje cokoli, váš hlas bude díky technologii Precise Voice Pickup vždy jasně slyšet. Dva vysoce kvalitní mikrofony se schopností tvarovat paprsek v kombinaci s pokročilým zpracováním zvukového signálu umožňují reproduktoru SRS-NB10 minimalizovat zpětnou vazbu a ozvěnu a stále druhé osobě nebo ostatním lidem, kteří se účastní hovoru, poskytnout kvalitní, křišťálově čistou reprodukci hlasu.

Aktivace mluvení nebo poslechu pouhým klepnutím

Někdy mluvíte, někdy posloucháte, někdy chcete jen ztlumené soukromí. Snadné ovládání mikrofonu při konferenčních hovorech uskutečňovaných pomocí komunikačních aplikací jednoduchým kliknutím na tlačítko pro ztlumení mikrofonu.

Detail tlačítka pro ztlumení mikrofonu na bezdrátovém reproduktoru na krk SRS-NB10
Detail tlačítka pro nastavení hlasitosti na bezdrátovém reproduktoru na krk SRS-NB10
Přesně taková hlasitost, jakou si přejete

Silné hlasy, tiché hlasy, hovory jsou kombinací výšek a tónů. Hlasitost můžete snadno nastavit na úroveň, která je pro vás příjemná. Stačí stisknout tlačítko hlasitosti na boční straně tohoto reproduktoru na krk od společnosti Sony. Při poslechu hudby můžete také spouštět a pozastavovat přehrávání.

Pracujte celý den, noste jej celý den

Tento lehký a pohodlný bezdrátový reproduktor na krk je navržen pro celodenní práci – od první schůzky po poslední hovor. Přiléhá bezpečně kolem krku a příjemně spočívá na ramenou, takže jej můžete nosit i po skončení pracovních povinností, neboť je skvělý pro poslech hudby při přípravě večeře nebo při uklízení.

Pohled zepředu na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10 v bílém provedení
Buďte v pohodě

Je tak lehký, že zapomenete, že jej máte na sobě. Pružný pásek na krk na zadní straně vám pomůže najít dokonalé uchycení.

Žena s nasazeným bezdrátovým reproduktorem na krk SRS-NB10 v bílém provedení
Pozor

Provedení nezakrývající uši vám umožní poslouchat hovory a přitom nadále sledovat, co se děje kolem vás.

Výkonný a praktický

Ani neúmorní pracovníci se nebudou muset starat o výdrž baterie. Tento bezdrátový reproduktor na krk zvládne celý den obchodních hovorů, přehrávání seznamů skladeb, televizních pořadů a mnoho dalšího.

Ikona baterie s výdrží 20 hodin
Dostatek energie pro nadcházející den

Díky výdrži baterie až 20 hodin budete připraveni k práci a schopni v ní pokračovat, bez ohledu na to, ke kolika virtuálním schůzkám se budete muset připojit.

Ikony znázorňující, že 10 minut rychlého nabíjení dokáže poskytnout energii až pro 60 minut používání
Mimořádný výkon, kdykoli jej potřebujete

Pokud se vybije baterie, rychlé nabití za 10 minut pomocí výstupu USB typu C vám poskytne až hodinu pracovních hovorů nebo hudby navíc.

Pusťte se do práce. Uklidněte se hudbou.

Můžete současně připojit dvě zařízení, například notebook a smartphone. Pokud poté přijmete hovor na notebooku, zatímco budete poslouchat hudbu ze smartphonu, můžete ho přijmout kliknutím na tlačítko pro přehrávání/hovor na levé straně pásku na krk. A po jeho ukončení se vrátíte zpět k seznamu oblíbených skladeb bez nutnosti se znovu připojovat.

Obrázek zobrazující bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10, který je současně připojen ke smartphonu a notebooku
Odolný proti postříkání. Bezstarostné používání.

Provedení s krytím IPX4 vám umožní dělat domácí práce a bez obav při tom poslouchat oblíbenou hudbu.

Poslouchejte hudbu a sledujte filmy v soukromí

Tento reproduktor na krk poskytuje čistý soukromý zvuk, dokonce i při nízké hlasitosti. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® k televizoru, smartphonu nebo přehrávači hudby a užívejte si své oblíbené filmy, pořady a seznamy skladeb, aniž byste rušili sousedy, spolubydlící nebo ostatní rodinné příslušníky.

Nádherně efektivní

Tento lehký reproduktor s jednoduchým a elegantním designem a vysoce kvalitní textilní povrchovou úpravou je potěšením vlastnit.

Pohled shora na bezdrátový reproduktor na krk SRS-NB10 v černém provedení
Pociťte kvalitu

Reproduktory potažené látkou dodávají pásku na krk prvotřídní vzhled a dojem.

Tříčtvrtinový pohled na dva bezdrátové reproduktory na krk SRS-NB10, jeden v černém a jeden v bílém provedení
Vyberte si barvu

Tento nositelný reproduktor je dodáván v uhlově šedé nebo bílé barvě, aby ladil s interiérem vaší domácí kanceláře.

Podívejte se podrobněji na reproduktor SRS-NB10
360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10360° pohled na reproduktor SRS-NB10
Záběr shora zobrazující tři misky naplněné různými materiály: dřevními a rostlinnými vlákny, kousky čirého skla a barevnými úlomky plastu
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál reproduktoru SRS-NB10 obsahuje méně než 10 procent plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Bezdrátový reproduktor na krk, který spočívá na vašich ramenou, a umožňuje tak pohodlnou práci z domu. Navržený pro konferenční hovory a poslech hudby.
  • Technologie Precise Voice Pickup pro zajištění čisté reprodukce hlasu

  • Širokopásmová jednotka reproduktoru pro vysoce kvalitní soukromý zvuk

  • Lehké a pohodlné provedení pro celodenní nošení

  • Výdrž baterie až 20 hodin, 10 minut rychlého nabíjení vám zajistí hodinu přehrávání

  • Provedení s krytím IPX4 odolné proti stříkající vodě

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů