SKLENĚNÝ REPRODUKTOR LSPX-S3

Příjemná atmosféra, křišťálový zvuk

Vychutnejte si dokonalý mix zvuku a osvětlení díky křišťálově čistému zvuku prostřednictvím organického skla a efektu Candlelight, který okamžitě navodí tu správnou atmosféru.

MOC

8 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Navoďte klidnou atmosféru prostřednictvím hudby a osvětlení

Ať už jej chcete využít k rannímu vstávání, nebo osvětlení obývacího pokoje, jeho stylový a sofistikovaný design se bude výborně hodit do každého prostředí. 

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 postavený na stole vedle pracující osoby.
Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 Glass umístěný na jídelním stole hraje k jídlu dvěma strávníkům.
Křišťálově čistý zvuk díky organickému sklu

Pokročilá technologie Vertical Drive, kterou je reproduktor LSPX-S3 vybaven, využívá tři měniče, které ťukají na konec organického skla, což vytváří vibrace, které pomáhají zvuk rozprostřít do všech směrů.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím uvnitř reproduktor, který zajišťuje silné podání basů.
Více basů díky režimu Bass Boost

Pokud chcete dodat také nádech basů, můžete v aplikaci Music Center zvolit režim „Bass Boost“ a získat dramatičtější basové linky.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím výškový reproduktor, který zalije zvukem celou místnost.
Čisté vysoké tóny pro bohatý zvuk

Nezáleží na žánru hudby, kterou si chcete vychutnat – díky výškovým reproduktorům s rourami z organického skla vždy získáte čisté vysoké tóny a kvalitní zvuk se rozprostře po celé místnosti.

Bohatý zvuk

Skleněný reproduktor můžete umístit kamkoli v místnosti. Celá roura z organického skla vibruje a poskytuje mimořádně čistý zvuk, který se šíří celým prostorem, takže uslyšíte čistý zvuk, ať se nacházíte kdekoli.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 umístěný na konferenčním stolku mezi dvěma lidmi, kteří spolu hovoří.
LSPXS3_L_Celoprostorový zvuk
Prozáříte noční tmu

V režimu Candlelight osvětlení mihotá jako opravdový plamen svíčky, a dokonce si můžete zvolit mezi dvěma styly osvětlení, které se budou hodit ke konkrétní situaci: jasný styl pro běžné použití a decentní styl pro noční odpočinek.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 na stole vedle osoby, která si čte při tlumeném osvětlení.
Vytvořte si dokonalou a útulnou atmosféru

Díky jemnému světlu, které se mihotá jako opravdový plamen svíček, je reproduktor LSPX-S3 ideální pro navození odpočinkové či romantické atmosféry. Světla můžete dokonce synchronizovat tak, aby pulzovala do rytmu hudby.

Stylové a elegantní provedení 

Tento stylový reproduktor se díky svému decentnímu designu výborně hodí do každého domova. Materiál „Mineral Silver“ kombinuje hřejivé lesklé částice, které mu propůjčují vzhled minerálu, dodává reproduktoru kovový nádech a je příjemný na dotek.

Čtyři pohledy na skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 z různých úhlů.
Mladá žena drží skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a demonstruje jeho kompaktní rozměry.
Vezměte ho kamkoli

Skleněný reproduktor je snadno přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoli s sebou a zaplnit místnost osvětlením, hudbou a dobrou atmosférou. 

Vychutnejte si stereofonní zvuk v páru

Propojením dvou skleněných reproduktorů získáte bezdrátový a jasně oddělený stereofonní zvuk. Stereofonní režim také umožňuje oběma reproduktorům fungovat jako levý nebo pravý kanál.

Dva synchronně fungující skleněné reproduktory Sony LSPX-S3 se znázorněním režimu poslechu ve více místnostech.
Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a smartphone znázorňují ovládání pomocí aplikace.
S aplikací Sony | Music Center budete mít vše pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro systémy iOS nebo Android a dálkově ovládejte osvětlení a muziku nebo nastavte časovač vypnutí.

Podívejte se, jak to funguje
Záběr shora zobrazující tři misky naplněné různými materiály: dřevními a rostlinnými vlákny, kousky čirého skla a barevnými úlomky plastu
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál skleněného reproduktoru LSPX-S3 obsahuje méně než 5 procent plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Díky skvělému zvuku, krásnému náladovému osvětlení a množství dalších funkcí se z lampy LSPX-S3 stane dokonalý společník v domácnosti. Ať už se chcete zabavit v obývacím pokoji, nebo se odreagovat před spaním, můžete nastavit celou řadu různých náladových osvětlení, včetně příjemného režimu Candlelight. A díky zvuku pulzujícímu skrz organické sklo si můžete svou oblíbenou hudbu vychutnat naprosto kdekoli.
  • Výškový reproduktor s rourou z organického skla poskytuje čisté výšky a 360° zvuk

  • Vestavěný 46mm reproduktor pro vyvážené střední pásmo

  • Pasivní zářič zaručuje čisté nízké tóny

  • 32 stupňů jasu a dva režimy Candlelight, které se mihotají jako opravdový plamen svíček

Typ reproduktoru
Výškový reproduktor: Organické sklo válcového typu
Velikost reproduktoru
Průměr jednotky reproduktoru (basového): Průměr přibl. 46 mm
Výdrž baterie
Přibl. 8 h
Frekvenční rozsah přenosu
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí