SKLENĚNÝ REPRODUKTOR LSPX-S3

Příjemná atmosféra, křišťálový zvuk

Vychutnejte si dokonale namixovaný zřetelný zvuk linoucí se z organického skla. Navoďte během okamžiku tu správnou atmosféru s možnostmi osvětlení, například s uklidňujícím efektem hořící svíčky.

Navoďte klidnou atmosféru prostřednictvím hudby a osvětlení

Ať už jej chcete využít k rannímu vstávání, nebo osvětlení obývacího pokoje, jeho stylový a sofistikovaný design se bude výborně hodit do každého prostředí. 

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 postavený na stole vedle pracující osoby.
Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 Glass umístěný na jídelním stole hraje k jídlu dvěma strávníkům.
Křišťálově čistý zvuk díky organickému sklu

Pokročilá technologie Vertical Drive, kterou je reproduktor LSPX-S3 vybaven, využívá tři měniče, které ťukají na konec organického skla, což vytváří vibrace, které rozprostírají zvuk do všech směrů.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím uvnitř reproduktor, který zajišťuje silné podání basů.
Více basů díky režimu Bass Boost

Pokud chcete dodat také nádech basů, můžete v aplikaci Music Center zvolit režim „Bass Boost“ a získat dramatičtější basové linky.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 při pohledu z boku s řezem odhalujícím výškový reproduktor, který zalije zvukem celou místnost.
Čisté vysoké tóny pro bohatý zvuk

Nezáleží na žánru hudby, kterou si chcete vychutnat – díky výškovým reproduktorům s rourami z organického skla vždy získáte čisté vysoké tóny a kvalitní zvuk se rozprostře po celé místnosti.

Bohatý zvuk

Skleněný reproduktor můžete umístit kamkoli v místnosti. Celá roura z organického skla vibruje a poskytuje mimořádně čistý zvuk, který se šíří celým prostorem, takže uslyšíte čistý zvuk, ať se nacházíte kdekoli.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 umístěný na konferenčním stolku mezi dvěma lidmi, kteří spolu hovoří.
LSPXS3_L_Celoprostorový zvuk
Prozáříte noční tmu

V režimu Candlelight osvětlení mihotá jako opravdový plamen svíčky, a dokonce si můžete zvolit mezi dvěma styly osvětlení, které se budou hodit ke konkrétní situaci: jasný styl pro běžné použití a decentní styl pro noční odpočinek.

Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 na stole vedle osoby, která si čte při tlumeném osvětlení.
Vytvořte si dokonalou a útulnou atmosféru

Díky jemnému světlu, které se mihotá jako opravdový plamen svíček, je reproduktor LSPX-S3 ideální pro navození odpočinkové či romantické atmosféry. Světla můžete dokonce synchronizovat tak, aby pulzovala do rytmu hudby.

Stylové a elegantní provedení 

Tento stylový reproduktor se díky svému decentnímu designu výborně hodí do každého domova. Povrchová úprava z materiálu Mineral Silver zajistí reproduktoru kovový nádech a vzhled vybroušeného minerálu.

Čtyři pohledy na skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 z různých úhlů.
Mladá žena drží skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a demonstruje jeho kompaktní rozměry.
Vezměte ho kamkoli

Skleněný reproduktor je snadno přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoli s sebou a zaplnit místnost osvětlením, hudbou a dobrou atmosférou. 

Připojte další reproduktor pro stereofonní zvuk

Propojením dvou skleněných reproduktorů získáte bezdrátový a jasně oddělený stereofonní zvuk. Stereofonní režim také umožňuje oběma reproduktorům fungovat jako levý nebo pravý kanál.

Dva synchronně fungující skleněné reproduktory Sony LSPX-S3 se znázorněním režimu poslechu ve více místnostech.
Skleněný reproduktor Sony LSPX-S3 a smartphone znázorňují ovládání pomocí aplikace.
S aplikací Sony | Music Center budete mít vše pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center pro systémy iOS nebo Android a dálkově ovládejte osvětlení a muziku nebo nastavte časovač vypnutí.

Podívejte se, jak to funguje
Záběr shora zobrazující tři misky naplněné různými materiály: dřevními a rostlinnými vlákny, kousky čirého skla a barevnými úlomky plastu
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál skleněného reproduktoru LSPX-S3 obsahuje méně než 5 procent plastů, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Díky skvělému zvuku, krásnému náladovému osvětlení a množství dalších funkcí se z lampy LSPX-S3 stane dokonalý společník v domácnosti. Ať už se chcete zabavit v obývacím pokoji, nebo se odreagovat před spaním, můžete nastavit celou řadu různých náladových osvětlení, včetně příjemného režimu Candlelight. A díky zvuku pulzujícímu skrz organické sklo si můžete svou oblíbenou hudbu vychutnat naprosto kdekoli.
  • Výškový reproduktor s rourou z organického skla poskytuje čisté výšky a 360° zvuk

  • Vestavěný 46mm reproduktor pro vyvážené střední pásmo

  • Pasivní zářič zaručuje čisté nízké tóny

  • 32 stupňů jasu a dva režimy Candlelight, které se mihotají jako opravdový plamen svíček

TYP REPRODUKTORU
Výškový reproduktor: Organické sklo válcového typu
VELIKOST REPRODUKTORŮ
Průměr jednotky reproduktoru (basového): Průměr přibl. 46 mm
VÝDRŽ BATERIE
Přibl. 8 h
FREKVENČNÍ ROZSAH PŘENOSU
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů