GTK-PG10

Dokonalý zvuk pro venkovní oslavy

Systém GTK-PG10 je vybaven speciálním režimem pro venkovní párty, a proto se ideálně hodí pro venkovní použití. Je navíc vybaven horním panelem odolným proti postříkání a vhodným pro odložení nápojů. 

MOC

7 489,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Venku nebo uvnitř: volba je na vás

Přenosný bezdrátový zvukový systém GTK-PG10 s baterií s dlouhou výdrží je ideální na poslech venku, ať už pořádáte párty, máte piknik, nebo kempujete. Nebo můžete sklopit horní panel, aby naplnil místnost zvukem, ale nezabral přitom příliš mnoho místa.

Obrázek životního stylu používání zvukového systému GTK-PG10 v exteriéru
VENKU
Obrázek životního stylu používání zvukového systému GTK-PG10 v interiéru
UVNITŘ
Zvukový systém GTK-PG10 se zavřenými horními panely
Nahlas a čistě

Nezáleží na tom, zda zvukový systém GTK-PG10 používáte venku či uvnitř, vždy vám zajistí výkonný a neuvěřitelně čistý zvuk. Technologie DSP (Digital Signal Processor) automaticky upravuje nastavení zvuku a optimalizuje výkon tak, aby odpovídal okolí.

Zvukový systém GTK-PG10 se zavřenými horními panely pro přední zvuk
Přední zvuk

Pokud jsou horní panely zavřené a horní výškové reproduktory směřují dopředu, zvukový systém GTK-PG10 šíří zvuk směrem dopředu, aby zajistil jeho dostatečnou hlasitost a čistotu.

Zvukový systém GTK-PG10 v režimu pro venkovní párty s otevřenými horními panely
Režim venkovní párty

Po otevření horních panelů směřují vestavěné výškové reproduktory nahoru a směrem ven, takže rozptylují zvuk do širšího prostoru, což je ideální pro venkovní párty. 

Ikona 13hodinové výdrže baterie
Uspořádejte párty naprosto kdekoli

Pořádáte párty a nemáte elektrickou zásuvku? Žádný problém: integrovaná dobíjecí baterie vám poslouží až 13 hodin při hlasitosti nastavené na hodnotě 25. Dokonce i při nastavení maximální hlasitosti vám baterie vydrží 5 hodin.

Logo Bluetooth®
Připojení Bluetooth® pro snadné streamování hudby

Technologie Bluetooth® umožňuje streamovat všechny oblíbené sklady a seznamy skladeb ze smartphonu do zvukového systému.

Ikona USB
Port USB podporuje připojení, přehrávání a nabíjení

Připojte paměťovou jednotku USB, smartphone nebo tablet a přehrávejte veškeré digitální soubory. Díky kompatibilitě s formáty mp3, WMA, AAC a WAV můžete pořádně rozproudit párty, a navíc si přitom ještě nabíjet své zařízení.

Ikona FM tuneru
Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady

Chcete poslouchat své oblíbené dýdžeje, přímé sportovní přenosy nebo rozhlasové pořady? Stačí si pomocí tuneru FM rádia naladit příslušnou stanici.

Horní panel odolný proti stříkající vodě

Když je horní panel otevřený, stává se z něj ideální místo pro odložení nápojů a jídla. Navíc se nemusíte obávat jejich rozlití, protože horní panel je vybavený hlubokými integrovanými držáky kelímků a je odolný proti postříkání a snadno se čistí.

Přenášení zvukového systému GTK-PG10
Snadné přenášení 

Vezměte ho a bavte se kdekoli. Ať už trávíte čas s přáteli doma, nebo si chcete vyrazit ven na párty, kompaktní krychlové provedení systému GTK-PG10 s integrovanými rukojeťmi vás vždy potěší svou přenosností a praktičností.

Zvukový systém GTK-PG10 na reproduktorovém stojanu
Kompatibilní se stativem 

Integrovaný montážní otvor umožňuje připevnit zvukový systém GTK-PG10 na reproduktorový stojan do vyvýšené polohy.

Logo aplikace Sony | Music Center
Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Získejte kontrolu nad nastavením pomocí aplikace Sony | Music Center. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Můžete upravovat nastavení zvuku, vybírat oblíbené seznamy skladeb z telefonu nebo zařízení USB a ve správný okamžik spustit další skladbu, aniž byste u zvukového systému museli stát.

Zábavné a snadné ovládání pomocí aplikace Fiestable

Ovládejte přehrávání ze svého smartphonu pomocí aplikace Fiestable, ke které získáte přístup po stažení aplikace Sony Music | Center. Změnu skladby nebo hlasitosti provedete pouhým vyslovením svého přání do smartphonu. Jednoduše zvolte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovte příkaz.

Smartphone připojený ke zvukovému systému GTK-PG10 prostřednictvím aplikace Fiestable
Logo Google Play
Aplikace Sony | Music Center pro systém Android
Logo App Store
Aplikace Sony | Music Center pro systém iOS
Aplikace Fiestable pro systém Android
Aplikace Fiestable pro systém iOS
Obrázek připojení více zařízení
Možnost připojení více zařízení

Díky technologii Bluetooth® můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony nebo tablety. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, čímž získáte ještě větší výběr.

Ikona mikrofonu
Odvažte se jako popová hvězda

Pokud chcete zpívat společně se svými oblíbenými melodiemi, nebo moderovat párty, stačí připojit mikrofon. Audiosystém GTK-PG10 zahrne vaše vokály přímo do mixu. 

Specifikace a funkce

Přenosný, bezdrátový a dobíjecí systém GTK-PG10 je ideální pro venkovní použití. Je dokonce vybaven speciálním režimem pro venkovní párty, ve kterém šíří zvuk do větší vzdálenosti, a horním panelem odolným proti postříkání a vhodným pro odložení nápojů. Je však skvělý i pro použití uvnitř, neboť má kompaktní rozměry a nabízí čistý zvuk.
  • Režim venkovní párty pro šíření zvuku do větší vzdálenosti

  • Horní panel s integrovanými držáky pohárků je odolný proti stříkající vodě

  • Dobíjecí baterie poskytuje až 13 hodin přehrávání

  • Možnost připojení Bluetooth® pro bezdrátové streamování hudby

  • FM tuner vám umožní vychutnat si oblíbené rozhlasové pořady

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů