TELEVIZORY

140cm (55") televizory BRAVIA®

Vstupte do nové éry zábavy s našimi vynikajícími 140cm (55") televizory, které slučují formu s funkcí, a nově tak definují zážitek domácího kina.

Nejlepší 140cm (55") televizor od Sony s dechberoucím obrazem
Televizor nikdy nevypadal tak dobře

Filmy, pořady, hry a další obsah vypadají a znějí na našich 140cm (55") chytrých televizorech lépe. Rozlišení 4K a Full HD zajistí úžasný obraz a reproduktory Magnetic Fluid zase nezapomenutelný zvuk. I zápasy jsou poutavější – režim Fotbal Live k vám přenese zvuk stadionu a streamuje na obrazovku novinky a zajímavosti.

Dodejte jas nejjemnějším detailům

S více než 8 miliony pixelů zlepšuje technologie 4K našich vynikajících 140cm (55") televizorů vzhled všeho, na co se díváte. Obraz je čistý, jasný a vypadá přirozeně. Posaďte se blíže a dopřejte si divácký zážitek, jako byste byli v kině. Díky podsvícení LED obrazovka září, stíny jsou potlačeny a vystupuje nová úroveň detailu. 

140cm (55") televizory od Sony s ostrým obrazem
Ostrý obraz plný barev

Změňte způsob sledování televize díky našim 140cm (55") televizorům LED. Posílena zjasňovací silou technologie X-Extended Dynamic Range™ zlepšuje obrazovka TRILUMINOS™ barvy – červené odstíny jsou zářivější a zelené sytější. Pokročilý procesor X-Reality PRO™ přibližuje vše kvalitě 4K a přináší zářivé detaily.

140cm (55") chytrý televizor od Sony s živoucími barvami