Přejít k obsahu
TELEVIZORY

140cm (55") televizory BRAVIA®

Vstupte do nové éry zábavy s našimi vynikajícími 140cm (55") televizory, které slučují formu s funkcí, a nově tak definují zážitek domácího kina.

Vylepšete vše, co sledujete

140cm (55") televizory disponují funkcemi a technologiemi, které podtrhují to nejlepší ve všem, co sledujete. Užijte si rozlišení 4K a Full HD, zatímco streamujete videa a posloucháte přirozený zvuk s krásným zpracováním nízkých i vysokých tónů. Dálkový ovladač One-Flick Entertainment navíc nabízí snadné ovládání.

140cm (55") televizor LED od Sony s čistým obrazem
Nejlepší 140cm (55") televizor od Sony s dechberoucím obrazem

Televizor nikdy nevypadal tak dobře

Filmy, pořady, hry a další obsah vypadají a znějí na našich 140cm (55") chytrých televizorech lépe. Rozlišení 4K a Full HD zajistí úžasný obraz a reproduktory Magnetic Fluid zase nezapomenutelný zvuk. I zápasy jsou poutavější – režim Fotbal Live k vám přenese zvuk stadionu a streamuje na obrazovku novinky a zajímavosti.

Dodejte jas nejjemnějším detailům

S více než 8 miliony pixelů zlepšuje technologie 4K našich vynikajících 140cm (55") televizorů vzhled všeho, na co se díváte. Obraz je čistý, jasný a vypadá přirozeně. Posaďte se blíže a dopřejte si divácký zážitek, jako byste byli v kině. Díky podsvícení LED obrazovka září, stíny jsou potlačeny a vystupuje nová úroveň detailu. 

140cm (55") televizory od Sony s ostrým obrazem
140cm (55") televizor LED od Sony se skvělými funkcemi

Nové rozměry zábavy

Se 140cm (55") chytrými televizory se při sledování filmů nebudete nudit. 3D disky Blu-Ray Discs™, webový obsah a pořady budou realistické a ihned vás vtáhnou do světa akce a zábavy. Vyměňujte si fotografie se zbytkem světa, čtěte tweety o oblíbených pořadech díky funkci Zobrazení sociálních sítí a užijte si režim Fotbal Live. 

Ostrý obraz plný barev

Změňte způsob sledování televize díky našim 140cm (55") televizorům LED. Posílena zjasňovací silou technologie X-Extended Dynamic Range™ zlepšuje obrazovka TRILUMINOS™ barvy – červené odstíny jsou zářivější a zelené sytější. Pokročilý procesor X-Reality PRO™ přibližuje vše kvalitě 4K a přináší zářivé detaily.

140cm (55") chytrý televizor od Sony s živoucími barvami
140cm (55") televizor LED od Sony na televizním stojanu

Inovativní design se setkává se vzrušujícím obsahem

Unikátní design Wedge 140cm (55") televizorů šetří prostor a poskytuje další místo výkonnému zvukovému systému, čímž je zajištěn úžasný zvuk. Díky dálkovému ovladači One-Flick Entertainment se můžete rychle proklikat pořady, filmy a webovým obsahem.