XD83

Poznejte kvalitu na vlastní oči

Objevte kvalitu obrazu 4K HDR od společnosti Sony a zažijte úchvatnou zřetelnost, barvy a kontrast ve všem, co sledujete. To vše na nádherně tenkém a elegantním televizoru.

TELEVIZORY

4K televizor XD83 s technologií HDR a platformou Android TV

XD8305 Series

Obrázek modelu 4K televizor XD83 s technologií HDR a platformou Android TV

108 cm (43”)

KD-43XD8305

MOC

30 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

123 cm (49'')

KD-49XD8305

MOC

36 099,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
BEnergetické hodnocení a informační list

2modely

Hlavní funkce

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Vysoký dynamický rozsah 4K

Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K s jasem, barvou a detaily vysokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů. 

4K X-Reality PRO

Zřetelnost 4K

Obraz je ostřejší a čistší díky zpracování pomocí technologie 4K X-Reality PRO, které zvyšuje rozlišení každého pixelu a vylepšuje ho pro pozoruhodnou zřetelnost.

Displej TRILUMINOS

Barva 4K

Díky displeji TRILUMINOS, který rozšiřuje barevnou škálu viditelnou na obrazovce, jsou barvy stejně bohaté a živé jako ty v přírodě.

Stvořen pro dokonalou harmonii s vaším bytem

Váš televizor Sony má nádherný design – proto jsme zajistili, aby jeho elegantní linie nebyly narušeny kabely. Díky chytrému uspořádání jsou všechny kabely maximálně skryty.

  • Tenký design
  • Ladí s vaším životním stylem

Svět možností

Veškerou zábavu, o které se vám ani nesnilo, najdete dříve než kdy předtím. Android TV od Sony přináší ve chvilce vše od filmů a televizních pořadů po tisíce aplikací.

Hlasové vyhledávání s platformou Android TV

Rychlý přístup k čemukoli

Najděte vše, co vás zajímá, ať už v televizním vysílání nebo na internetu, pomocí obsahové lišty nebo hlasového vyhledávání.

Sdílení se službou Google Cast

Dokonalé párování

Posílejte filmy a hudbu ze smartphonu do televizoru pomocí služby Google Cast a používejte telefon jako dálkový ovladač.

Stovky aplikací k dispozici

Tisíce aplikací

Užijte si širokou řadu aplikací ze služby Google Play™ na velké obrazovce, včetně aplikací YouTube, Netflix, her a dalších.

Netflix doporučuje naše 4K TV 2016 s platformou Android TV

Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snazším přístupem k aplikacím a novými funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Televizor doporučený službou Netflix
Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace
4K televizor s technologií HDR, systémem Android, technologií 4K X-Reality Pro, displejem TRILUMINOS a vysokým dynamickým rozsahem.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 108 cm (43”), 123 cm (49'')

  • 4K HDR

  • 4K X-Reality PRO

  • Displej TRILUMINOS

  • Android TV

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii