X94C/X93C

Dokonalý zážitek ve 4K

Jedná se o dokonalé vyjádření rozlišení 4K. Absolutní dokonalost obrazu je sladěna s bohatým, plným zvukem, který věrně odpovídá původnímu zdroji a poskytuje uživatelům nové vzrušující zážitky.

TELEVIZORY

Televizor X94C / X93C s rozlišením 4K Ultra HD a platformou Android TV

X9405C / X9305C Series

Obrázek modelu Televizor X94C / X93C s rozlišením 4K Ultra HD a platformou Android TV

Ceny od:

MOC

68 049,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

139 cm (55")

KD-55X9305C

MOC

68 049,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65X9305C

MOC

95 308,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

189 cm (75”)

KD-75X9405C

MOC

250 600,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
BEnergetické hodnocení a informační list

3modely

Obraz

4K procesor X1 – jeden čip změní vše

Větší čistota, lepší barvy a kontrast s novým čipem 4K Processor X1™

Čip 4K Processor X1 nabízí úchvatnou kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, disků Blu-ray Disc™, DVD až po internetová videa 4K, je analyzován a jeho rozlišení je vylepšeno na úroveň 4K. Dopřejte si skvělý obraz 4K s úchvatnou zřetelností, přirozenými barvami a výrazným kontrastem.

Přesné vylepšení detailů

Zřetelnost

Přesné vylepšení detailů odstraňuje šum a zvyšuje úroveň detailů u všeho, co sledujete, bez ohledu na zdroj, a zajišťuje tak jasnější a ostřejší obraz.

Přesné mapování barev

Barva

Přesné mapování barev nezávisle analyzuje každou scénu a každý pixel, takže jsou dynamicky používány dokonalé odstíny a barevné tóny zajišťující syté a přirozené barvy.

Dynamické vylepšení kontrastu

Kontrast

Vylepšení dynamického kontrastu zvyšuje jas jasných částí obrazovky a zajišťuje opravdovější, hlubší odstíny černé v tmavých částech.

Vylepšete každý obraz na kvalitu rozlišení 4K

Ať už sledujete cokoli, sledujte to v rozlišení 4K

Na zdroji nezáleží, každý pixel je vylepšen naší dosud nejvýkonnější technologií zpracování obrazu v rozlišení 4K. Záběry jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů, ať sledujete cokoli.

4K X-Reality PRO
Běžný televizor
4K X-Reality PRO
Televizor se 4K procesorem X1

Full HD

Běžné

4K procesor X1

4K procesor X1 – přesné vylepšení detailů

4K procesor X1 přináší přirozené detaily s využitím algoritmů, jako například Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Pokročilé technologie společné udržují přirozeně vypadající textury s nízkou úrovní šumu a optimalizovaný obsah nativního i vylepšeného obrazu.

Ožijí všechny barvy

Rozsáhlý svět neuvěřitelně přirozených barev

Televizory BRAVIA® přinášejí ještě přirozenější barvy – nyní dále vytříbené výkonným 4K procesorem X1 a jeho technologií přesného mapování barev. Syté živé odstíny červené, zelené a modré vyvolají emoce v každé scéně. Zásluhou jedinečného displeje TRILUMINOS, který používá výhradně společnost Sony, si také vychutnáte dosud nejrozsáhlejší paletu barev.

S technologií TRILUMINOS
Bez technologie TRILUMINOS

4K procesor X1 – přesné mapování barev

Přesné mapování barev ve 4K procesoru X1 přesahuje běžné vylepšení barev, neboť optimalizuje barvy jednotlivě v reálném čase. Tím poskytuje maximální výkon zobrazení a dokonale řídí podání všech barev, aby zajistilo bohaté a přirozené výsledky.

  • 4K procesor X1
  • Normal (Normální)

Nedostižné podsvícení

Jasnější vysoké jasy a sytější, hlubší odstíny černé

Tento jedinečný algoritmus podsvícení, využívající nový 4K procesor X1 od společnosti Sony, věrně reprodukuje daleko širší rozsah jasu než běžný televizor LED.

Dynamické vylepšení kontrastu
Běžný televizor
Dynamické vylepšení kontrastu
Televizor s čipem 4K procesor X1

4K procesor X1 – vylepšení dynamického kontrastu

Podle potřeb vstupního signálu videa ovládá čip 4K Processor X1 dynamicky jas obrazovky a nabízí hlubokou černou i jasně zvýrazněné osvětlené oblasti.

Kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem (HDR)

Tento televizor je kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem a díky technologii X-tended Dynamic Range a displeji TRILUMINOS dokáže zobrazit mnohem větší kontrast, lepší detaily a úchvatné barvy.

Vysoký dynamický rozsah
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Vysoký dynamický rozsah
BĚŽNÝ

Rozlišení 4K pro jakýkoli zdroj

Nyní můžete prozkoumat svět zábavy v rozlišení 4K v pohodlí domova. Díky kompatibilitě s nejnovějšími standardy rozlišení 4K, včetně VP9, HDMI® pro 50p/60p, si budete moci vychutnat veškerý svůj oblíbený obsah.

Zvuk

První televizor na světě se zvukem s vysokým rozlišením

Zvuk podle představ interpreta

V nahrávacím studiu a na živých koncertech jsou hlavní nahrávky pořizovány ve vyšší kvalitě, než jakou poskytují disky CD. Zásluhou zvuku s vysokým rozlišením můžete zažít bohatý zvuk, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. Povzneste svůj hudební život na vyšší úroveň s televizorem Sony přinášejícím zvuk s vysokým rozlišením.

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Za pojmem „zvuk s vysokým rozlišením“ se skrývá několik digitálních procesů, které umožňují překódování a následné přehrávání hudby s vyššími vzorkovacími frekvencemi, než jsou ty standardně užívané u disků CD.

Zvuk s vysokým rozlišením
Komprimovaný soubor [mp3]
Zvuk s vysokým rozlišením
Zvukový soubor s vysokým rozlišením

Kouzelný zvuk

Poslouchejte nejjemnější detaily s bezkonkurenční zřetelností

Basové reproduktory a subwoofery otočené dopředu reprodukují čistý, působivý zvuk v plném rozsahu zásluhou konstrukce bez tlumicího materiálu, která odstraňuje zkreslení a zajišťuje ostré střední a vysoké tóny. Progresivní materiál ze skleněných vláken vyztužených slídou odhaluje nejjemnější detaily a představuje dokonalý způsob, jak si užít zdroje zvuku s vysokým rozlišením.

Stvořeno k poslechu

Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

DSEE

Užijte si větší detaily ve všem, co posloucháte. Technologie DSEE HX analyzuje zdroje zvuku a rozšiřuje vysoké frekvence a bitovou hloubku téměř na úroveň kvality zvuku s vysokým rozlišením.

Technologie S-Force Front Surround

Technologie S-Force Front Surround zpracovává zvukové signály a vytváří z poslechu strhující zážitek. Přímé vícekanálové zpracování zajišťuje realisticky čistý, působivý prostorový zvuk v rozsahu 360°.

Zvuk s technologií Clear Phase

Technologie Clear Phase vyladí frekvenční odezvy reproduktorů televizoru pro plynulejší, vyváženější reprodukci všech frekvencí – hlubokých, středních a vysokých tónů.

Spojení televizorů BRAVIA® s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na své oblíbené funkce smartphonu či tabletu. Nyní si je můžete užít ještě ve větším a lepším provedení s televizory BRAVIA®.

Hlasové vyhledávání

Rychlý přístup k čemukoli

Najděte vše, co vás zajímá, ať už v televizním vysílání nebo na internetu, pomocí obsahové lišty nebo hlasového vyhledávání.

Služba Google Cast

Dokonalé párování 

Posílejte svou oblíbenou zábavu ze smartphonu do televizoru pomocí služby Google Cast a používejte telefon jako dálkový ovladač.

Aplikace služby Google Play™

Tisíce aplikací

Užijte si širokou řadu aplikací ze služby Google Play™ na velké obrazovce, včetně aplikací YouTube, Netflix, her a dalších.

Design

Pro každý účel existuje dokonalý tvar

Design Wedge spojuje tvar s funkční krásou

Nový základní tvar televizorů BRAVIA® spojuje estetické prvky s funkční krásou. Malá základna šetří místo, zatímco reproduktory s větší kapacitou poskytují dokonalejší zvuk.

  • Wide
  • Úzká základna

Širokoúhlý televizor nenáročný na prostor

Ušetřete místo pomocí dvoupolohového stojanu

Nastavením nožek pod 4K televizorem můžete změnit stojan na široký nebo úzký, v závislosti na šířce povrchu.

Prozkoumejte funkce televizoru X94C/X93C

Podívejte se na instruktážní videa k televizoru

Podívejte se na instruktážní videa k televizoru

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace
Jedná se o dokonalé vyjádření rozlišení 4K. Absolutní dokonalost obrazu je sladěna s bohatým, plným zvukem, který věrně odpovídá původnímu zdroji a poskytuje uživatelům nové vzrušující zážitky.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

  • 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • 4K procesor X1

  • Zvuk s vysokým rozlišením

  • Android TV

Poměr stran
Poměr stran obrazu 16:9
Displej Triluminos™
ANO
Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii

Hodnocení

Názor uživatelů