SD85

Strhující křivka

Vaše oblíbená zábava ožije všude kolem vás v úchvatné kvalitě 4K HDR. Naše jemně zakřivená obrazovka vám přináší strhující zážitek ze sledování, ať už se díváte na cokoli.

TELEVIZORY

Televizor SD85 se zakřivenou obrazovkou s rozlišením 4K HDR a platformou Android TV

SD8505 Series

Obrázek modelu Televizor SD85 se zakřivenou obrazovkou s rozlišením 4K HDR a platformou Android TV

139 cm (55")

KD-55SD8505

MOC

49 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65SD8505

MOC

77 799,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
AEnergetické hodnocení a informační list

2modely

Hlavní funkce

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Vysoký dynamický rozsah 4K

Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K s jasem, barvou a detaily vysokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů. 

4K PROCESOR X1™

Přidáváme kouzlo 4K do každé scény

Náš pokročilý obrazový procesor provádí každou sekundu tisíce úprav, kterými dynamicky vylepšuje rozlišení, barvy a jas a posouvá každou scénu k živosti rozlišení 4K a ještě dál.  

Zřetelnost 4K

Zřetelnost 4K

Obraz je zaostřován a vylepšován v reálném čase pomocí zdokonalené technologie pro redukci šumu, vylepšení detailů a zvýšení rozlišení, což umožňuje dosáhnout pozoruhodné zřetelnosti.

Barva 4K

Barva 4K 

Díky displeji TRILUMINOS a pokročilé technologii zpracování barev jsou barvy stejně bohaté a živé jako v přírodě.

Kontrast 4K

Kontrast 4K

Vychutnejte si více života, více textur a více energie v každé scéně díky jasnějším světlým a hlubším tmavým tónům a přirozenější gradaci odstínů.

Představujeme naši dokonalou křivku 

Naše zakřivená obrazovka je pečlivě vytvořena tak, aby její jemné a přirozené zakřivení vytvářelo dokonalou kombinaci strhující podívané a pohodlného sledování. 

  • Tenký design
  • Styl sledování
  • Ladí s vaším životním stylem 

Svět možností

Veškerou zábavu, o které se vám ani nesnilo, najdete dříve než kdy předtím. Android TV od Sony přináší ve chvilce vše od filmů a televizních pořadů po tisíce aplikací.

Hlasové vyhledávání

Rychlý přístup k čemukoli

Najděte vše, co vás zajímá, ať už v televizním vysílání nebo na internetu, pomocí obsahové lišty nebo hlasového vyhledávání.

Služba Google Cast

Dokonalé párování 

Posílejte svou oblíbenou zábavu ze smartphonu do televizoru pomocí služby Google Cast a používejte telefon jako dálkový ovladač.

Aplikace služby Google Play™

Tisíce aplikací

Užijte si širokou řadu aplikací ze služby Google Play™ na velké obrazovce, včetně aplikací YouTube, Netflix, her a dalších.

Netflix doporučuje naše 4K TV 2016 s platformou Android TV

Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snazším přístupem k aplikacím a novými funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Televizor doporučený službou Netflix
Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace
Vaše oblíbená zábava ožije všude kolem vás v úchvatné kvalitě 4K. Naše jemně zakřivená obrazovka vám přináší strhující zážitek ze sledování, ať už se díváte na cokoli.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • Vysoký dynamický rozsah 4K

  • 4K procesor X1

  • Displej TRILUMINOS

  • Android TV

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii