SD80

Krása křivky

Ponořte se do světa zábavy ve skvělé kvalitě rozlišení 4K s širokým dynamickým rozsahem (HDR). S naší dokonale profilovanou zakřivenou obrazovkou budete obklopeni realistickými detaily.

TELEVIZORY

Televizor SD80 se zakřivenou obrazovkou s rozlišením 4K HDR a platformou Android TV

SD8005 Series

Obrázek modelu Televizor SD80 se zakřivenou obrazovkou s rozlišením 4K HDR a platformou Android TV

126 cm (50")

KD-50SD8005

MOC

41 699,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
AEnergetické hodnocení a informační list

Produktový List

Rozlišení displeje (H x V, v pixelech)
4K Ultra HD (3840 x 2160)
Stáhnout hodnocení a produktový list

Hlavní funkce

Odhalte detaily díky technologii 4K HDR

Vysoký dynamický rozsah 4K

Aby tento televizor dosáhl dokonalé kvality obrazu, kombinuje vynikající zřetelnost rozlišení 4K s jasem, barvou a detaily vysokého dynamického rozsahu (HDR). Dříve skryté oblasti tmavých stínů a slunečního světla jsou nyní zřetelné a plné detailů.

4K X-Reality PRO

Objevte znovu každý detail v rozlišení 4K

Zpracování obrazu technologií 4K X-Reality PRO zvyšuje rozlišení jednotlivých pixelů, čímž zajišťuje pozoruhodnou zřetelnost obrazu. Pixely z více záběrů jsou analyzovány za účelem zajištění ostrého a čistého obrazu v reálném čase.

Představujeme naši dokonalou křivku 

Naše zakřivená obrazovka je pečlivě vytvořena tak, aby její jemné a přirozené zakřivení vytvářelo dokonalou kombinaci strhující podívané a pohodlného sledování. 

  • Tenký design
  • Styl sledování
  • Ladí s vaším životním stylem

Svět možností

Veškerou zábavu, o které se vám ani nesnilo, najdete dříve než kdy předtím. Android TV od Sony přináší ve chvilce vše od filmů a televizních pořadů po tisíce aplikací.

Hlasové vyhledávání

Rychlý přístup k čemukoli

Najděte vše, co vás zajímá, ať už v televizním vysílání nebo na internetu, pomocí obsahové lišty nebo hlasového vyhledávání.

Služba Google Cast

Dokonalé párování

Posílejte filmy a hudbu ze smartphonu do televizoru pomocí služby Google Cast a používejte telefon jako dálkový ovladač.

Aplikace služby Google Play™

Tisíce aplikací

Užijte si širokou řadu aplikací ze služby Google Play na velké obrazovce, včetně aplikací YouTube, Netflix, her a dalších.

Netflix doporučuje naše 4K TV 2016 s platformou Android TV

Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snadnějším přístupem k aplikacím a novými funkcemi, které z něj činí chytřejší zařízení. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka.

Televizor doporučený službou Netflix
Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace
Nechte se unést světem zábavy v úžasném bohatém rozlišení 4K. Díky naší perfektně tvarované zakřivené obrazovce budete obklopeni přirozenými barvami a ostrými detaily.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 126 cm (50")

  • Vysoký dynamický rozsah 4K

  • Zakřivená obrazovka

  • 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii