Dopřejte si vynikající zvuk

Čtyři produkty řady Signature Series, vyvrcholení celoživotní snahy o vynikající zvuk, překračují hranice zvuku s vysokým rozlišením a nabízejí jedinečný poslechový zážitek.

Signature Series

Kultovní zvuk řady Signature

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Povyšte každou notu díky řadě Signature Series

Začalo to hudební revolucí, kterou v roce 1979 zažehl kultovní Walkman®, jenž inspiroval miliony lidí svobodou užívat si hudbu kdykoli a kdekoli. Řada Signature Series tuto revoluci posouvá na novou úroveň zvukové věrnosti a přesouvá zážitek od poslechu hudby k jejímu cítění. Naši inženýři využili vysoce kvalitních analogových a digitálních technologií a stvořili výjimečný zážitek z poslechu pomocí sluchátek v mimořádné řadě čtyř kvalitních produktů.

Vyladěno a přesně optimalizováno předními zvukovými inženýry

Čtyři produkty z řady Signature Series byly navrženy, aby zachytily a reprodukovaly každou jemnou změnu zvuku, od předehry velkolepého provedení po prchavou rezonanci na konci koncertu. Zachovány jsou i ty nejjemnější detaily mikrozvuků a dynamika obrovského rozsahu. Výsledkem je podivuhodně věrná zvuková reprodukce, která je čistá a současně výrazná.

Hledání dokonalého zvuku

Objevte inspiraci, jež stála za novým standardem dokonalého zvuku, který si díky našim odborníkům můžete nyní vychutnat.

Průkopnická zvuková inovace

Společnost Sony má jedinečnou tradici v oblasti vynikajícího zvuku, od průkopnického uvedení kultovního přehrávače Walkman® v roce 1979 po podporu zvuku s vysokým rozlišením jako nového standardu v kvalitě zvuku v roce 2013. Řada Signature Series je nejnovější inovací, která má v oblasti špičkového zvuku vstoupit na neprozkoumanou půdu.

Revoluce v osobním poslechu

Historie inovací sluchátek

Naši inženýři stále vyvíjejí naši řadu světově proslulých sluchátek s inovativními konstrukčními metodami a vysoce přesnou zvukovou technologií vedoucí ke skutečně autentickým poslechovým zážitkům.

Zobrazit historii sluchátek

Maximální kvalita zvuku

Historie digitálního zvuku a zesilování

Zesilování audiosystémů bez zkreslení je přesným uměním, které zdokonalujeme přes půl století. Vynikající technické zpracování, prvotřídní součásti a pokročilá akustika společně zvyšují kvalitu zvuku.

Zobrazit historii digitálního zvuku / zesilovačů

Stvoření ikony

Historie přehrávačů Walkman®

Walkman® předefinoval poslech hudby u celé generace. Najednou byla stereofonní hudba mobilní a dostupná kdykoli a kdekoli. Od té doby tuto ikonu stále vylepšujeme.

Zobrazit historii přehrávačů Walkman®

S láskou vyrobeno, krásně sestaveno

Pečlivě vytvořeno

Při tvorbě řady Signature Series byly využity pouze nejpokročilejší výrobní postupy a produktová řešení, od použitých materiálů po metody pájení a konstruování. Tím byly zaručeny nejvyšší úrovně kvality a vynikajícího zvuku.

Slovy konstruktérů

Přečtěte si o inspiraci a řemeslné kvalitě spojené s řadou Signature Series slovy samotných konstruktérů.