Vychutnejte si kouzelnou atmosféru a křišťálově čistý zvuk s novým skleněným reproduktorem Sony LSPX-S3

ucrt3OQbe
  • Vychutnejte si křišťálově čistý zvuk vycházející z výškového reproduktoru z organického skla
  • Užijte si elegantní reproduktor, který se hodí do jakéhokoli interiéru
  • Vytvořte dokonale kouzelnou atmosféru pomocí měkkého světla, které připomíná mihotavé světlo svíček
  • Reproduktor si můžete vzít díky vestavěné baterii s 8hodinovou výdrží1 a přenosné konstrukci kamkoli s sebou

Společnost Sony představuje nový bezdrátový skleněný zvukový reproduktor – LSPX-S3. Díky výškovému reproduktoru z organického skla a režimu osvětlení imitujícímu svit svíček přináší LSPX-S3 dokonalou kombinaci zvuku a osvětlení, která dokáže během okamžiku vykouzlit útulnou atmosféru kdekoli doma.

Křišťálově čistý zvuk

Tento minimalistický a elegantní přenosný domácí reproduktor využívá svého designu i k tvorbě zvuku úchvatné kvality. Reproduktor LSPX-S3 využívá technologii Advanced Vertical Drive, která zahrnuje tři měniče, jež jsou nenápadně připojeny k organickému sklu a vysílají vibrace do všech směrů, čímž rozeznívající celý reproduktor.

LSPX-S3 produkuje čisté a výrazné vysoké tóny a díky svému válcovitému tvaru rovnoměrně šíří zvuk, takže ať už si užíváte jakoukoli hudbu, můžete si být jisti, že zaplní každý kout místnosti a vytvoří útulnou atmosféru.

Model LSPX-S3 je navíc vybaven reproduktorovou jednotkou, která vytváří dobře vyvážený zvuk i ve středním pásmu, a pasivním zářičem, který posiluje zřetelnost hlubokých tónů. Chcete-li přidat basy, můžete jednoduše aktivovat režim „Bass Boost“ pomocí aplikace Sony | Music Center. LSPX-S3 je kompatibilní s Bluetooth® a disponuje technologií LDAC pro vysoce kvalitní přenos zvuku.

Pomocí stereofonního párování můžete také propojit dva tyto reproduktory, takže každý z reproduktorů může fungovat jako levý nebo pravý zvukový kanál.

Zapadne do každé domácnosti

Nezáleží na tom, zda vás bude nový reproduktor ráno budit, nebo prosvětlí měkkým světlem obývací pokoj – jeho elegantní design do vaší domácnosti bez problému zapadne. Základna má barvu minerálního stříbra se saténovou povrchovou úpravu a její spodní část je potažena textilií. Elegantní design, hladký povrch a vysoce kvalitní povrchová úprava kovu zajistí, že se model LSPX-S3 bez problémů stane součástí kteréhokoli místnosti.

Rozzáří noc

Režim Candlelight vám pomůže rozjasnit atmosféru vašeho domova. Můžete si vybrat osvětlení, které připomíná mihotavé světlo svíček, jasné osvětlení pro běžné použití nebo jemné světlo pro večerní relaxaci. Dokonce můžete synchronizovat světlo tak, aby pulzovalo v rytmu hudby. LSPX-S3 nabízí čtyři různé režimy osvětlení a 32 úrovní jasu. Intenzitu jasu můžete

přizpůsobit tak, aby odpovídala vaší náladě jednoduše tak, že přejedete prstem po dotykovém senzoru.

Skleněný reproduktor je dokonalým společníkem na večer. Umožní vám relaxovat pomocí hudby a jemného osvětlení. Můžete si nastavit časovač spánku, který vám pomůže udržovat přehled o tom, kdy jdete spát a relaxujete před usnutím. Model LSPX-S3 je vybaven vestavěným mikrofonem, takže můžete přijímat pracovní hovory odkudkoli z domova – díky tomu bude práce z domova příjemnější.

Reproduktor LSPX-S3 je malý a kompaktní. Navíc nabízí 8hodinovou výdrž baterie a nabíjení přes USB Typu-C®, které zajišťuje pohodlné připojení. Můžete si ho vzít kamkoli s sebou a obohatit jakýkoli pokoj osvětlením, hudbou a příjemnou atmosférou.

Navrženo s ohledem na životní prostředí

Při navrhování reproduktoru nebyl rozhodující pouze design – při jeho tvorbě byl brán ohled také na životní prostředí. Z plastu je vyrobeno méně než 5 % obalového materiálu. Tento fakt odráží snahy společnosti Sony omezit dopad svých produktů a aktivit na životní prostředí.

Tento výrobek není vhodný pro účely osvětlování místností v domácnosti.

LSPX-S3 bude v prodeji od srpna 2021 za cenu 8 999 CZK.

Specifikace výrobku jsou k dispozici na: https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory/lspx-s3

Další novinky od Sony naleznete na http://presscentre.sony.eu/

1 Při hlasitosti 41, Bass Boost vypnutý a režim osvětlení nastaven na intenzitu 16

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.