Užijte si výkonný prostorový zvuk s novým HT-S40R od Sony

ucrDPl3Lu
  • Ponořte se do sledování svého oblíbeného filmu se skutečným prostorovým zvukem
  • Vyzkoušejte bezdrátový design, který přináší zvuk kina bez zbytečných složitostí
  • Úchvatný zvuk nebudou mít pouze filmy, model HT-S40R je stvořen také pro hudbu

Společnost Sony představuje nový výkonný zvukový systém HT-S40R, který je ideální pro vytvoření zvuku jako v opravdovém kině u vás doma. Model HT-S40R nabízí 600 W opravdu výkonného 5.1kanálového prostorového zvuku s bezdrátovými zadními reproduktory, které vdechnou každému filmu život.

Ohromující zvuk

Pro fantastický zvukový zážitek přináší tato kombinace soundbaru, subwooferu a bezdrátových zadních reproduktorů dynamický zvuk, který zaplní váš pokoj.

HT-S40R nabídne celkový výkon 600 W, 5.1kanálový skutečný prostorový zvuk a technologii Dolby Audio🄬. Přináší silný zvuk, který vás vtáhne do středu děje. Ať už na jeden zátah sledujete nový seriál nebo osvědčený oblíbený pořad, uslyšíte každičký z detailů, které pomohou vdechnout jednotlivým scénám život.

Méně kabelů a více zvuku

S novým HT-S40R můžete libovolně instalovat systém domácího kina s minimem kabelů. K bezdrátovému zesilovači, který napájí zadní reproduktory, nejsou třeba žádné kabely mezi předními a zadními zdroji zvuku, které by vám mohly překážet. Stačí pouze připojit zesilovač do elektrické sítě. Systém přináší zvuk jako z kina bez změti kabelů a zbytečné složitosti.

Úžasný zvuk budou mít nejen filmy, protože HT-S40R byl stvořen také pro hudbu. Pomocí Bluetooth® můžete bezdrátově streamovat hudbu ze smartphonu nebo přehrávat zvuk skrze zařízení USB.

Vynikne v každém obývacím pokoji

Při tvorbě HT-S40R byl design jeden z hlavních aspektů. Design HT-S40R byl navržen tak, aby díky tenkému, kompaktnímu soundbaru, nenápadnému subwooferu a bezdrátovým zadním reproduktorům dokonale ladil s televizory BRAVIA a doplnil váš obývací pokoj. Kompaktní soundbar a zadní reproduktory lze navíc připevnit na stěnu tak, aby ladily s vaší místností, a bezdrátový zesilovač můžete umístit kamkoli chcete – naplocho na polici stolku nebo připevnit na zeď.

Nastavení během několika sekund

HT-S40R je připraven ke spuštění ihned po vybalení z krabice. Jednoduše připojte soundbar k subwooferu a zadní reproduktory k bezdrátovému zesilovači pomocí dodaných kabelů a připojte subwoofer k televizoru[1]. Pak se posaďte, relaxujte a užívejte si 5.1 kanálů skutečného prostorového zvuku. K dispozici je připojení HDMI ARC, optické a analogové vstupy.

Volitelné nastavení zvuku

Systém reproduktorů má 4 zvukové režimy: kino, hudba, standardní a automatický zvuk, takže si můžete vybrat ten pravý zvuk pro vše, co sledujete nebo posloucháte. Můžete si také podle potřeby zvolit noční nebo hlasové režimy a využít ovládání hlasitosti subwooferu pro jemné vyladění zážitku ze sledování.

Model HT-S40R se bude prodávat za cenu 9 999 Kč a bude k dispozici od května 2021.

Specifikace produktu naleznete na stránce:

https://www.sony.cz/electronics/soundbary/ht-s40r?clear=cache

Další novinky společnosti Sony najdete na http://presscentre.sony.eu/

[1] Optický kabel je dodáván s evropským nebo britským adaptérem v balení. HDMI se prodává samostatně.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.