Společnost Sony uvádí na trh novou limitovanou edici sluchátek WH-1000XM4 Silent White

ucrPrOinQ
  • Navrženy v nové barvě Silent White odrážející koncept ticha a vyrovnanosti sluchátek s potlačením okolního hluku 
  • WH-1000XM4 Silent White přináší všechny skvělé vlastnosti oceňovaného modelu WH-1000XM4 
  • Špičková technologie potlačení okolního hluku[1]

Společnost Sony s potěšením představuje novou limitovanou edici sluchátek WH-1000XM4 Silent White, která přichází na trh se stejnou špičkovou oceňovanou technologií potlačení okolního hluku[2], jakou má oblíbený model WH-1000XM4. Termín uvedení limitované edice sluchátek na trh se shoduje se 75. výročím založení Sony, které společnost oslaví v květnu 2021.

Nová bílá barva byla navržena tak, aby ztělesňovala koncept ticha a vyrovnanosti. Omezené množství sluchátek WH-1000XM4 v provedení Silent White bude v prodeji po celé Evropě v období od května do srpna 2021.

WH-1000XM4 Silent White přichází s perleťovou povrchovou úpravou vrchního pláště sluchátek, která vytváří dojem hloubky a luxusu na dotek. Sluchátka WH-1000XM4 Silent White mají oproti standardní černé a stříbrné variantě další vrstvu barvy a jsou tak ještě odolnější vůči skvrnám a zachovávají si vysoce kvalitní bílou barvu. Navíc je veškeré příslušenství ve stejné bílé barvě, takže vaše přenosné pouzdro a kabely dokonale ladí s klidnou bílou barvou sluchátek.

Pouze hudba. Nic jiného

Nejnovější design nabízí veškerou oblíbenou technologii velmi populárních sluchátek WH-1000XM4 v nové stylové bílé barvě. Nabízí tak ještě osobnější zážitek z poslechu.

Stejně jako černá a stříbrná sluchátka WH-1000XM4, která byla uvedena na trh v loňském roce, přinášejí také nová sluchátka WH-1000XM4 Silent White od Sony ten nejvyšší výkon potlačení okolního hluku, který omezuje zvuky vysokých a středních frekvencí. Toho je dosaženo díky procesoru HD Noise Canceling Processor QN1 s technologií Dual Noise Sensor. Ten využívá nový algoritmus a nový audiosystém Bluetooth® na čipu, který se v reálném čase přizpůsobuje hluku, hudbě a akustickým charakteristikám. Pomocí algoritmu Edge-AI DSEE ExtremeTM přesněji rekonstruuje zvuk ztracený během digitální komprese a zajišťuje věrný zážitek prostřednictvím analýzy hudby v reálném čase a vytváří bohatší a komplexnější zážitek z poslechu.

Bezproblémový poslech s bezdotykovým ovládáním

Sluchátka WH-1000XM4 Silent White jsou také vybavena řadou chytrých technologií, které vytvářejí bezproblémový poslech bez nutnosti ovládání rukou. Například jednoduše začněte mluvit a automaticky tím pozastavíte hudbu pomocí funkce „Speak-to-Chat“ nebo si užijete adaptivní přehrávání díky snímači přiblížení a dvěma snímačům zrychlení, které detekují, zda jsou vaše sluchátka nasazena či nikoli. Adaptivní ovládání zvuku (Adaptive Sound Control) je další chytrá funkce, která snímá, kde jste a co děláte, a poté upraví nastavení ambientního zvuku pro ideální zážitek z poslechu.

Pohodlí pro každý den

Podobně jako u ostatních barevných provedení sluchátek WH-1000XM4 kombinuje nová verze Silent White sofistikovaný styl s výjimečným komfortem a lehkou konstrukcí. Velmi měkké náušníky snižující a rovnoměrně rozkládají tlak a maximalizují kontakt ucha s náušníkem, aby sluchátka na uších stabilně seděla. Sluchátka byla navržena pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu.

Model WH-1000XM4 nabízí také připojení Multipoint Connection, které umožňuje připojit sluchátka ke dvěma zařízením Bluetooth® současně. Sluchátka jsou navíc kompatibilní s NFC, nabízejí výdrž baterie až 30 hodin[3] ​ a jsou optimalizována pro Google Assistant a Amazon Alexa[4].

Model WH-1000XM4 Silent White bude v prodeji od května 2021 do vyprodání zásob.

Specifikace produktu naleznete na stránce: https://www.sony.cz/electronics/sluchatka-s-paskem/wh-1000xm4

Další novinky od společnosti Sony naleznete na http://presscentre.sony.eu/

[1] Od 1. února 2021. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation, měřeno podle standardů vyhovujícím směrnicím JEITA. Mezi bezdrátovými sluchátky s hlavovým mostem s funkcí potlačení okolního hluku, která jsou na trhu.

[2] Od 1. února 2021. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation, měřeno podle směrnic vyhovujících směrnici JEITA. Mezi bezdrátovými sluchátky s hlavovým mostem s funkcí potlačení okolního hluku, která jsou na trhu.

[3] Se zapnutým odstraněním okolního hluku. Až 38 hodin s vypnutým odstraněním okolního hluku

[4] Google je ochranná známka společnosti Google LLC. Amazon Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Google Assistant a Alexa jsou k dispozici ve vybraných jazycích a zemích / oblastech.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.