z9j bravia TV

V Evropě začínají předobjednávky Full Array LED televizoru Sony BRAVIA XR MASTER Series Z9J 8K

24 kvě, 2021

Společnost Sony oznámila zahájení předobjednávek na televize řady BRAVIA XR MASTER Z9 8KJ Full Array LED, které posouvají vizuální zábavu na novou úroveň díky pohlcujícímu 8K a revolučnímu kognitivnímu procesoru XR

Ve vybraných evropských zemích se nyní otevírá možnost předobjednat si televizory Sony BRAVIA XR Z9J 8K HDR Full Array LED. Tyto špičkové televizory jsou součástí řady BRAVIA XR a mohou se pochlubit novým procesorem Cognitive Processor XR™, který využívá zcela novou metodu zpracování, jež předčí konvenční AI. Tato metoda byla navržena tak, aby napodobovala způsob, jak lidé vidí a slyší. Televizory Z9J, které nesou označení řady MASTER Series, splňují přísná kritéria nejlepších inženýrů společnosti Sony a mění nádherné záběry v realitu.

Když se na něco díváme, nevědomky se soustředíme na určité body. Kognitivní procesor XR™ založený na kognitivní inteligenci rozděluje obrazovku na mnoho zón a detekuje, kde je „ohnisko“ obrazu. Běžně používaná umělá inteligence (AI) ale dokáže detekovat a analyzovat pouze jednotlivé obrazové prvky, jako je barva, kontrast a detaily. Nový kognitivní procesor XR dokáže provádět křížovou analýzu řady prvků najednou, stejně jako to dělá náš mozek. Všechny prvky jsou tímto způsobem upraveny ve vzájemné korelaci. Díky tomu dosahuje tato technologie nejlepšího konečného výsledku, takže scéna je celkově synchronní a působí realisticky – a to je něco, čeho běžná umělá inteligence nemůže dosáhnout.

Kognitivní procesor XR také dokáže analyzovat polohu zvuku v signálu, takže zvuk přesně odpovídá dění na obrazovce. Kromě toho převádí jakýkoli zvuk na 3D prostorový zvuk tak, aby poskytl co nejreálnější a pohlcující zvukovou scénou. Učí se, analyzuje a zpracovává nebývalé množství dat a inteligentně optimalizuje každý pixel, snímek a scénu pro nejrealističtější obraz a zvuk, jaký kdy společnost Sony nabízela.

HDR Full Array televizory BRAVIA XR řady MASTER Series Z9J 8K vám umožní vychutnat si obsah v kvalitě 8K, který působí realisticky, dojmem skutečné hloubky a přirozenosti. Revoluční procesor společnosti Sony využívá analýzu lidské perspektivy ke křížové analýze a optimalizaci stovek tisíc prvků v jediném okamžiku. V kombinaci s precizností Full Array LED panelu vystupují obrázky z obrazovky díky hluboké černé a ultra jasnému světlu. Nositelem minimalistického kompaktního designu je jednolitá skleněná tabule, která obklopuje obrazovku, je přirozeně elegantní a zajistí, aby se diváci soustředili na obraz, aniž by je cokoli rušilo. Z9J je televizor, který vypadá a zní krásně, ať už je umístěn na stojanu, nebo na zdi.

HDR Full Array televizory BRAVIA XR MASTER Series Z9J 8K jsou vybaveny exkluzivní službou BRAVIA CORE™. Uživatelé si mohou vychutnat výběr nejnovějších prémiových a klasických titulů SPE a největší kolekci IMAX Enhanced, které jsou předinstalované ve všech nových modelech BRAVIA XR. BRAVIA CORE je první službou v odvětví, která využívá technologii Pure Stream™ a dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní k UHD BD se streamováním až 80 Mb / s.

Televizor Z9J je skvělým řešením i pro hráče a poskytuje podporu několika funkcí HDMI 2.1, jako je 4K 120 sn. / s, VRR a ALLM, pro plynulé a pohotové hraní při připojení ke konzoli nové generace.

Ceny a dostupnost

Televizory LED BRAVIA XR MASTER Series Z9J 8K HDR Full Array LED s úhlopříčkou 85 palců lze nyní ve vybraných evropských zemích předobjednávat, s předpokládaným doručením v květnu. U 75palcové verze je očekávaný start prodeje v červnu. Další informace najdete na regionálním webu společnosti Sony na adrese www.sony.eu.

Funkce MASTER série Z9J (modely 85” a 75”) 8K LED TV:

Poznámky:

[1]Země a dostupnost budou potvrzeny.

[2]Počet a výběr titulů se liší podle modelu a mohou se změnit.

[3]BRAVIA CORE je vybaven technologií Pure Stream™, která nabízí streamování mezi 30 Mb / s a 80 Mb / s. Abyste měli přístup k Pure Stream™ rychlostí 30 Mb / s, musíte mít minimální rychlost internetu 43 Mb / s. Pro přístup k nejvyšší kvalitě Pure Stream™ s rychlostí 80 Mb / s je nutné mít minimální rychlost internetu 115 Mb / s. BRAVIA CORE není odpovědná za síťová omezení ani dostupnou šířku pásma. Mohou platit omezení a podmínky poskytovatele síťových služeb.

[4]Na integrované služby Google TV se vztahují smluvní podmínky a mohou být ukončeny či změněny bez předchozího upozornění.

[5]Funkce Apple® AirPlay® 2 a HomeKit™ budou dostupné u modelů FY19 ZF9, AF9, ZG9, AG9, XG95, XG85 (85 “, 75”, 65 “a 55”) / FY20 u modelů ZH8, A9, A8, XH95, modelů XH90 / FY21 Z9J, A90J, A80J, X95J, X90J, X85J, X81J / X80J. Funkce AirPlay 2 a HomeKit vyžadují zařízení iOS se systémem iOS 12.3 nebo novějším nebo Mac se systémem MacOS 10.14.5. Apple, AirPlay, HomeKit, iPhone, iPad, Mac a macOS jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.

[6]VRR vyžaduje update firmware.

[7]Spotřebitelé si mohou vychutnat filmy a televizní pořady v Dolby Vision a Dolby Atmos z kompatibilních streamovacích služeb, jako je Netflix, prostřednictvím nativních streamovacích aplikací televizoru nebo prostřednictvím kompatibilního přehrávače streamovaných médií připojeného k televizoru přes HDMI. Vyžaduje kabely HDMI® prodávané samostatně.

[8]Pro streamování je nezbytné členství v Netflix. Dostupnost 4K Ultra HD závisí na vašem předplatném Netflix, internetových službách, schopnostech zařízení a dostupnosti obsahu. www.netflix.com/termsofuse

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/

Sign up to receive Sony press releases by email
You have successfully signed up for Sony press release emails
Done!
Invalid email