SRS_XB13_Coral_Pink

Společnost Sony představuje SRS-XB13 – výkonný EXTRA BASS zvuk v kompaktním reproduktoru

17 bře, 2021

Společnost Sony dnes představuje SRS-XB13 – kompaktní a přenosný bezdrátový reproduktor, který šíří zvuk rovnoměrně do okolí.

Připraven na cokoli

S reproduktorem XB13 budete mít silný zvuk stále s sebou, kamkoliv se vydáte. Kompaktní reproduktor má odolný povrch a univerzální poutko, které lze zavěsit kamkoli, ať už na batoh nebo na zápěstí, nebo dokonce na slunečník, když si užíváte slunce. Reproduktor lze zavěsit vzhůru nohama z vyššího místa a vytvořit vodopád hudby, jejíž rytmus vás pohltí. Díky malým rozměrům si XB13 můžete vzít kamkoli a stále si můžete užívat své oblíbené melodie.

Malý reproduktor, velký zvuk

Nenechte se oklamat kompaktní velikostí modelu XB13. S technologií EXTRA BASSTM a procesorem Sound Diffusion nabízí tento malý reproduktor spoustu úderných basů. Díky technologii EXTRA BASSTM si můžete vychutnat silný zvuk. Pasivní zářič totiž ve spolupráci s širokopásmovým reproduktorem vylepšuje tóny nízkých frekvencí a dodává basům hutnost i přes kompaktní velikost. Procesor Sound Diffusion šíří díky technologii DSP zvuk v jakémkoli prostoru.

Chcete-li dosáhnout ještě velkolepějšího zvuku, připojte bezdrátově dva reproduktory XB13. Získáte tak stereofonní zvuk, který se ponese ještě dále[1].

Impozantní výdrž

XB13 je odolný reproduktor, takže je dokonalým společníkem pro každé dobrodružství. Reproduktor je vodotěsný a prachotěsný, takže si díky certifikaci IP67[2] můžete užít hudbu u bazénu, v parku nebo na dlouhém výšlapu. Disponuje výdrží baterie až 16 hodin[3] a indikátor baterie vám v telefonu ukáže, kolik energie ještě zbývá. To znamená, že si můžete užívat, aniž byste se museli stresovat tím, že vám nečekaně dojde baterie.

Bezproblémové připojení

Potřebujete si zavolat? XB13 je připraven. Ať už jste doma nebo na cestách, vestavěný mikrofon vám umožní vychutnat si handsfree volání přes reproduktor.

Model XB13 je vybaven nejnovější technologií Bluetooth®, která eliminuje potřebu kabelového připojení a složitého nastavování, takže si můžete hudbu užívat ihned. XB13 je vybaven technologií Google Fast Pair, takže jej můžete během několika sekund připojit ke kompatibilnímu smartphonu nebo tabletu, které využívají systém AndroidTM. Jednoduše zapněte reproduktor a smartphone ve vašem okolí vás vyzve k připojení, vy si tak můžete začít užívat hudbu během několika sekund.

XB13 je vybaven nabíjením USB Type-C® a dodává se v 6 barvách, a to černé, tmavě modré, světle šedobéžové, korálově červené, světle modré a citrónově žluté.

Cena modelu SRS-XB13 bude přibližně 1499 CZK a v prodeji bude od dubna 2021.

Specifikace produktu naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory-dokovaci-stanice/srs-xb13

Další novinky společnosti Sony najdete na http://presscentre.sony.eu/

[1] Kompatibilní jsou pouze bezdrátové reproduktory SRS-XB13.

[2] Jednotka s bezpečně připevněným krytem má krytí proti vodě IPX7*1 dle „Stupně ochrany proti ponoření do vody“ normy IEC60529 „Hodnocení ochrany proti vniknutí (IP kód)“, a krytí proti vodě IP6X*2, jak je specifikováno ve „Stupních ochrany proti cizím předmětům“.

[3] Je-li použit reproduktor a úroveň hlasitosti je nastavena na 26. Může se lišit v závislosti na teplotě nebo podmínkách použití.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Společnost Sony je zábavní společnost, jež staví na preciznosti a jedinečnosti svých technologií. Cílem společnosti je prostřednictvím svých produktů a kreativity probudit emoce u samotných spotřebitelů i firem a zároveň jim dát pocit, že se produkty staly jejich neodmyslitelnou součástí a mohou si tak kousek unikátnosti vychutnat každý den – od her a síťových služeb po hudbu, fotografie, spotřební elektroniku a finanční služby. Další informace jsou k dispozici na: http://www.sony.net/

Sign up to receive Sony press releases by email
You have successfully signed up for Sony press release emails
Done!
Invalid email