Lepší způsob práce z domova – společnost Sony představuje bezdrátový reproduktor za krk SRS-NB10

ucrsZeR01
  • Vychutnejte si vysoce kvalitní individuálně nastavitelný zvuk díky širokopásmovému reproduktoru
  • Buďte slyšet, i když je doma hluk, díky technologii Precise Voice Pickup
  • Nízká hmotnost a pohodlný design umožňuje celodenní nošení
  • Užijte si až 20 hodin výdrže baterie a design odolný proti stříkající vodě splňující IPX4

Cílem společnosti Sony je ještě více usnadnit práci z domova. Proto představuje nový bezdrátový reproduktor na krk – SRS-NB10. Reproduktor SRS-NB10 je navržen tak, aby vám spočinul na ramenou, a umožnil vám přijímat konferenční hovory, poslouchat hudbu, a to i v pohybu a v naprostém pohodlí po celý den.

Slyšte vše zřetelně

Při práci z domova nebo z kanceláře se často setkáváme s rušivými vlivy, nepříjemným pocitem spojeným s dlouhým a častým používáním sluchátek nebo hlukem v pozadí, které chceme při virtuálních schůzkách eliminovat.

Zařízení SRS-NB10 bylo navrženo přímo pro online konference, takže každá schůzka bude bezproblémová a pohodlná.

Model SRS-NB10 je vybaven širokopásmovým reproduktorem, který směřuje vzhůru, takže zvuk optimálně cílí pouze k vašim uším. Pasivní zářiče zabudované v zadní části jednotky zesilují basy, aby byl zvuk dobře vyvážený. I při nízké hlasitosti uslyšíte zřetelně každé slovo, a to i v přítomnosti dalších osob v místnosti. Nemusíte se obávat, že byste rušili kolegy, spolubydlící nebo rodinu.

SRS-NB10 vám umožní užívat si čistou kvalitu zvuku hovorů, na kterých záleží. Ať se kolem vás děje cokoli, váš hlas bude vždy jasně slyšet díky technologii Precise Voice Pickup. Dva vysoce kvalitní směrové mikrofony v kombinaci s pokročilým zpracováním zvukového signálu zajistí, že SRS-NB10 minimalizuje zpětnou vazbu a ozvěnu a současně reprodukuje křišťálově čistou kvalitu hlasu osobě nebo lidem, se kterými telefonujete.

Mikrofon můžete také snadno ovládat během konferenčních hovorů pouhým kliknutím na tlačítko MIC Mute1. Stejně snadné je ovládání hlasitosti. Příjemnou úroveň hlasitosti nastavíte jednoduchým stisknutím tlačítek hlasitosti na boční straně SRS-NB10. Přehrávání hudby můžete spustit nebo zastavit stisknutím tlačítka přímo na těle reproduktoru.

Pro práci i zábavu po celý den

SRS-NB10 není určen pouze k práci. Bezdrátový reproduktor na krk je lehký a pohodlný, bezpečně drží na krku a jemně spočívá na ramenou, takže jej můžete nosit i po skončení práce. Od první schůzky až po poslech hudby při přípravě večeře – SRS-NB10 zajistí pohodlí při celodenním nošení.

Flexibilní pásek na zadní straně vám pomůže najít ideální pozici. Nebudete muset nosit sluchátka v uších, takže můžete poslouchat hovory, a přitom mít přehled o tom, co se kolem vás děje.

Výkonný a praktický

O výdrž baterie se nemusíte bát ani při vysokém pracovním nasazení. SRS-NB10 je připraven zvládnout celý den pracovních hovorů, přehrávání hudebních playlistů, televizních pořadů a dalších aktivit. S výdrží baterie až 20 hodin2 budete připraveni vyrazit do práce a pokračovat v ní bez ohledu na to, ke kolika virtuálním schůzkám se budete muset připojit. Pokud se reproduktor vybije, rychlé 10minutové nabíjení vám poskytne energii až na hodinu práce nebo zábavy navíc3. Zařízení SRS-NB10 je také kompatibilní s USB-C ®.

SRS-NB10 je také vybaven funkcí Multipoint Connection4 5. Díky ní můžete připojit dvě zařízení současně, například notebook a smartphone. Pokud zrovna posloucháte hudbu z chytrého telefonu a na notebooku potřebujete přijmout pracovní hovor, stačí jediné kliknutí na tlačítko Play/Call na levé straně nákrčníku. Jakmile hovor skončí, vrátíte se k poslechu vašeho oblíbeného playlistu bez nutnosti opětovného připojení.

Konstrukce odolná proti stříkající vodě se stupněm krytí IPX 6 vám umožní sledovat oblíbené pořady a poslouchat hudbu i při každodenních pracích, jako třeba při mytí nádobí.

Reproduktor na krk poskytuje čistý a osobitý zvuk i při nízké hlasitosti. Připojte se k televizoru 7, smartphonu nebo hudebnímu přehrávači pomocí

technologie Bluetooth® a užívejte si své oblíbené filmy, pořady a seznamy skladeb, aniž byste rušili sousedy, spolubydlící nebo jiné členy rodiny.

Nádherný design

SRS-NB10 vám zajistí stylový vzhled i při videohovorech. Má elegantní a jednoduchý design s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Látkou potažené reproduktory dodávají prémiový vzhled a působí dojmem vysoké kvality. Sluchátka SRS-NB10 se dodávají v uhlově šedé nebo bílé barvě, aby se hodila k vaší domácí kanceláři nebo interiéru.

Model SRS-NB10 byl navržen nejen stylově, ale také s ohledem na životní prostředí. Plasty tvoří méně než 10 % obalového materiálu modelu SRS-NB10. Tento fakt odráží snahy společnosti Sony omezit dopad produktů a aktivit na životní prostředí.

Model SRS-NB10 bude v prodeji od srpna 2021 za cenu přibližně 3 899 CZK.

Specifikace produktu naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/bezdratove-reproduktory/srs-nb10

Další novinky od společnosti Sony naleznete na adrese http://presscentre.sony.eu/

 

*

1 Při používání komunikačních aplikací se nastavení mikrofonu v aplikaci zobrazí jako „zapnuto“.

2 Je-li hlasitost nastavena přibližně na úroveň 22. Skutečný výkon se může od uvedeného času lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

3 Je-li hlasitost nastavena přibližně na úroveň 22. Skutečný výkon se může od uvedeného času lišit v závislosti na hlasitosti, přehrávaných skladbách, okolní teplotě a podmínkách používání.

4 Vyžaduje zařízení s odpovídajícím Bluetooth připojením. Kombinace počítače Mac OS a iPhone není k dispozici.

5 Jeden pro přehrávání hudby pomocí protokolu A2DP, druhý pro komunikaci pomocí profilu HFP.

6 Voděodolný pouze při zavřené krytce. Není zaručena ve všech situacích.

7 Vyžaduje televizor s připojením Bluetooth. Při sledování filmů nebo televizních pořadů může dojít ke zpoždění zvuku kvůli vlastnostem Bluetooth.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lucie Brochová, Consultant, PR agentura společnosti SONY, Bison & Rose, +420 739 483 442, e-mail: lucie.brochova@bisonrose.cz

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.