Aplikace a software

Náš software, aplikace a služby podporují vaši kreativitu

Imaging Edge

Imaging Edge

Vylepšete své fotografie díky softwarové sadě Imaging Edge. Získejte nejlepší kvalitu obrazu ze souborů Sony RAW a spravujte efektivněji svou tvorbu. Pomocí funkce „Remote“ můžete ovládat a sledovat snímání živě na počítači. Funkce „Edit“ vyvolává data ve formátu RAW do kvalitních fotografií, zatímco funkce „Viewer“ umožňuje rychle prohlížet, hodnotit a vybírat z objemných knihoven snímků.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání

Vylepšete přesnost, rychlost a komfort snímání díky výkonnému sledování pomocí služby Live View a nastavení fotoaparátu přímo na velké obrazovce vašeho počítače.

Prohlížeč

Prohlížeč

Rychle prohlížejte velké kolekce snímků a objevujte, organizujte a hodnoťte své nejlepší snímky.

Funkce Edit

Funkce Edit

Pomocí tohoto nástroje, který byl optimalizován tak, aby vám poskytl tu nejvyšší kvalitu obrazu, můžete vytvářet a zdokonalovat snímky ve formátu Sony RAW.

IPTC

IPTC Metadata Preset

Vytvářejte a exportujte metadata IPTC pro fotoaparát α9, která k vašim snímkům automaticky přidají štítky s autorskými právy a jiné popisné údaje v momentě, kdy je vyfotíte.

Capture One for Sony

Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software nabízející vyvolávání z formátu RAW, snadnou správu a editační nástroje. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více editačních nástrojů a funkci propojeného fotografování.

PlayMemories

PlayMemories Mobile

PlayMemories Mobile

Použijte svůj smartphone nebo tablet pro živý náhled a možnost dálkového ovládání. Ideální pro autoportréty, makro snímky nebo nižší rychlosti závěrky. Poté snímky snadno uložte a sdílejte z mobilního zařízení.

Domovská stránka PlayMemories

Domovská stránka PlayMemories

Snadno importujte fotografie a videa do počítače s operačním systémem Mac® nebo Windows díky jednoduchým nástrojům na úpravu a sdílení, se kterými budou vaše snímky vypadat skvěle.

Další užitečný software

Logo videokamery Action Cam

Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam

Pomocí bezplatného softwaru lze vytvářet a sdílet akční videa. Funkce zpomalený záběr, překrytí dat GPS a úpravy záznamu z více kamer z vás udělají hvězdu vlastního akčního mistrovského díla.

Logo hudebního videorekordéru

MVR studio

Se softwarem „MVR studio“ lze importovat a upravovat audio i videosoubory nahrané pomocí hudebního videorekordéru HDR-MV1. Vylepšete nahrávky zvukovými efekty, upravte zvukové vlny a poté je sdílejte na YouTube™.