Aplikace a software

Náš software, aplikace a služby podporují vaši kreativitu

Imaging Edge Mobile

Imaging Edge Mobile

Mobilní aplikace

Díky této mobilní aplikaci můžete automaticky přenášet všechny fotografie během snímání prostřednictvím sítě Wi-Fi® a snadno je sdílet na sociálních sítích. Do mobilního zařízení můžete odesílat filmy ve 4K, sledovat na dálku živý náhled a přidávat údaje o poloze do souborů snímků.

Remote/Viewer/Edit

Remote/Viewer/Edit

Počítačové aplikace

Vylepšete své fotografie s aplikacemi Imaging Edge. Funkce „Remote“ slouží k ovládání a sledování snímání živě na počítačové obrazovce. Funkce „Viewer“ umožňuje prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie z knihoven snímků. A funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů RAW a spravujte svou tvorbu.

IPTC

IPTC Metadata Preset

Vytvářejte a exportujte metadata IPTC pro fotoaparát α9, která k vašim snímkům automaticky přidají štítky s autorskými právy a jiné popisné údaje v momentě, kdy je vyfotíte.

Capture One for Sony

Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software nabízející vyvolávání z formátu RAW, snadnou správu a editační nástroje. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více editačních nástrojů a funkci propojeného fotografování.

PlayMemories

Domovská stránka PlayMemories

Domovská stránka PlayMemories

Snadno importujte fotografie a videa do počítače s operačním systémem Mac® nebo Windows díky jednoduchým nástrojům na úpravu a sdílení, se kterými budou vaše snímky vypadat skvěle.

PlayMemories Online

PlayMemories Mobile

Použijte svůj smartphone nebo tablet pro živý náhled a možnost dálkového ovládání. Ideální pro autoportréty, makro snímky nebo nižší rychlosti závěrky. Poté snímky snadno uložte a sdílejte z mobilního zařízení.

Další užitečný software

Logo videokamery Action Cam

Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam

Pomocí bezplatného softwaru lze vytvářet a sdílet akční videa. Funkce zpomalený záběr, překrytí dat GPS a úpravy záznamu z více kamer z vás udělají hvězdu vlastního akčního mistrovského díla.

Logo hudebního videorekordéru

MVR studio

Se softwarem „MVR studio“ lze importovat a upravovat audio i videosoubory nahrané pomocí hudebního videorekordéru HDR-MV1. Vylepšete nahrávky zvukovými efekty, upravte zvukové vlny a poté je sdílejte na YouTube™.