Soundbar HT-NT3

Tenké provedení. Opravdový zvuk.

Nádherné zařízení HT-NT3 se stylovým designem můžete upevnit na zeď nebo položit naplocho a užívat si dechberoucí zážitek z poslechu výjimečného zvuku s vysokým rozlišením.

DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

2.1k soundbar s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

HT-NT3

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®

MOC

20 780,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Zážitek jako na skutečné zvukové scéně

Prostorový zvuk S-Force PRO Front Surround

Technologie virtuálního prostorového zvuku vás zcela pohltí a díky schopnosti přirozeně napodobovat trojrozměrná zvuková pole zajistí, že si užijete bohatý zvuk s vysokou věrností napříč širokou oblastí poslechu.

Podívejte se na video

Prozkoumejte soundbar HT-NT3 a objevte kouzlo 2.1kanálového prostorového zvuku, který se skrývá v tomto mimořádně tenkém modelu.

Dolby® TrueHD

Dolby® TrueHD

Vychutnejte si čistý a dokonale věrný zvuk z bezztrátového komprimovaného formátu Dolby® TrueHD.

DTS®-HD

DTS®-HD

Oživte své filmy i hudbu dynamickým prostorovým zvukem formátu DTS®-HD.

 • Tenké provedení
 • Úžasná povrchová úprava
 • Připevněte jej na zeď
 • Bezdrátový subwoofer

Připojte se

Vaše domácí kino lze nyní snadno rozšířit. Díky 3 vstupům HDMI®, 1 výstupu HDMI® ARC, vstupu USB a optickým digitálním a analogovým konektorům budete mít dostatek možností pro připojení všech vašich zařízení.

Přenos 4K

Zachovejte kvalitu 4K od zdroje až po obrazovku – funkce přenosu signálu 4K umožňuje, aby data soundbarem procházela bez ztráty kvality obrazu, a navíc je kompatibilní s technologií HDCP 2.2.

Přenos 4K

Co je zvuk s vysokým rozlišením?

Za pojmem „zvuk s vysokým rozlišením“ se skrývá několik digitálních procesů, které umožňují překódování a následné přehrávání hudby s vyššími vzorkovacími frekvencemi, než jsou ty standardně užívané u disků CD.

Co je zvuk s vysokým rozlišením?
44,1 KHZ / 16 BITŮ [CD]
Co je zvuk s vysokým rozlišením?
96 KHZ / 24 BITŮ [VYSOKÉ ROZLIŠENÍ]
S-Master HX

Digitální zesilovač S-Master HX

Náš zesilovač S-Master HX používá digitální technologii, čímž eliminuje vliv analogových komponent a snižuje úroveň šumu ve fázi zpětné vazby pro maximální čistotu zvuku.

DSEE HX

Digital Sound Enhancement Engine

Pomocí technologie DSEE HX lze zvýšit rozlišení dokonce i v případě hudby ze služeb pro online streamování, a dosáhnout tak bohatého zvuku, který se blíží kvalitě zvuku s vysokým rozlišením.

Režim ClearAudio+

Režim ClearAudio+

Od herního režimu až po filmový nebo hudební režim – režim ClearAudio+ automaticky přizpůsobí nastavení zvuku tak, aby vyhovovala čemukoli, co právě sledujete či posloucháte.

Vytvořeno pro výjimečný zvuk

Každá část soundbaru HT-NT3, od konstrukce reproduktorů až po dokonale vyladěné zvukové technologie, byla navržena pro dosažení nejvyšší možné kvality zvuku.

 • Koaxiální reproduktor
 • Výškový reproduktor

Připojte se ke své hudbě

Streamovat vaši oblíbenou hudbu v kvalitě a s detaily, jaké si zaslouží, je snadné díky kombinaci bezdrátových technologií a vysoce kvalitních zvukových kodeků.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

Pozvedněte streamování hudby na novou úroveň. Kodek LDAC vyvinula společnost Sony a ve srovnání s běžným streamováním prostřednictvím Bluetooth® podporuje až trojnásobnou přenosovou rychlost. Technologie LDAC kombinuje efektivní kódování a vzorkovací frekvenci 96 kHz, čímž umožňuje zachytit více detailů a vychutnat si poslech v kvalitě převyšující zvuk z disku CD.

Bezdrátový poslech v soukromí

Vychutnejte si zvuk bezdrátově a nerušte přitom ostatní

Streamujte hudbu ze soundbaru do libovolného bezdrátového zařízení s technologií Bluetooth®, včetně nejnovějších sluchátek s vysokým rozlišením a kompatibilitou s kodekem LDAC.

Bezdrátový poslech v soukromí
NFC

Okamžité připojení

Díky technologii NFC jedním dotykem můžete soundbar rychle připojit k vybraným smartphonům.

Bluetooth®

Streamování Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth®.

Soundbar s technologií Wi-Fi®

Bezdrátové streamování

Připojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi® a streamujte zvuk z notebooku nebo mobilního zařízení.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.

Media Object


Podívejte se na něj v akci

 • Streamovací služby
 • Kvalita zvuku
 • Baterie smartphonu
 • Flexibilní možnosti poslechu

Sjednoťte svou hudbu

Snadné streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání při poslechu. Pokud používáte některý z vybraných smartphonů, jednoduše si nainstalujte aplikaci SongPal a získáte tak kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky.

Aplikace SongPal

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou v celém domě. Poslech ve více místnostech je řízen aplikací SongPal. Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova[.

Vylepšete svou zábavu

Ať sledujete oblíbený film, hrajete nejnovější hru nebo posloucháte klasické hudební album, soundbar HT-NT3 zvuk vylepší a přinese vám jedinečný požitek z dokonalé zábavy, která vás pohltí.

 • Režim Herní studio
 • Hudební
Specifikace a funkce
Nádherné zařízení HT-NT3 se stylovým designem můžete upevnit na zeď nebo položit naplocho a užívat si dechberoucí zážitek z poslechu výjimečného zvuku s vysokým rozlišením. Elegantní zvukový projektor s hloubkou pouhých 6,5 cm (1,95") využívá technologii virtuálního prostorového zvuku a nabízí pohlcující zážitek z filmů i hudby v diskrétním designu.
 • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

 • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

 • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

 • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+

Výstupní výkon (celkový)
400 W
Kanály zesilovače
2.1k
Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup zvuku (včetně TV CEC), Ethernet, Přenos Bluetooth®, Příjem Bluetooth®, USB-A
VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
107 x 8,6 x 6,5 cm
VELIKOST SUBWOOFERU (Š X V X H) 
19 x 38,2 x 38,5 cm
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí