Přejít k obsahu
DOMÁCÍ KINO A ZVUKOVÝ PROJEKTOR

2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®

HT-GT1

Obrázek modelu 2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®

MOC

7 907,35 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k zvukový projektor s technologií Bluetooth®

Od domácího kina po večírek

S tímto 2.1k zvukovým projektorem si můžete vychutnat své oblíbené filmy či dodat večírku ten správný hudební doprovod. Model HT-GT1 s výkonným 260W1 zvukem můžete používat jako klasický zvukový projektor nebo jako zvukový systém při grilování či večírku. Prostřednictvím Bluetooth® a NFC můžete také streamovat své oblíbené skladby přímo z chytrého telefonu.

Výstupní výkon 260 W

Výstupní výkon 260 W

Poslouchejte bohatý a pronikavý zvuk ve filmu a hudbu s výkonem 260 W.

Dvoupásmový systém reproduktorů

Dvoupásmový systém reproduktorů

Užijte si s dvoupásmovým systémem reproduktorů a samostatným subwooferem čisté vysoké tóny, bohaté střední tóny a pronikavé nízké tóny.

Pro jakýkoli zvuk

Dvoupásmový systém reproduktorů se samostatným subwooferem

Ať už sledujete filmy nebo tancujete do rytmu svých oblíbených rockových skladeb, model HT-GT1 reprodukuje každý nízký i vysoký tón s bohatými detaily. Čtyři 8cm širokopásmové reproduktory, dva 4cm výškové reproduktory a samostatný 18cm subwoofer dodají senzační zvuk filmovým trhákům a zajistí bohatý a výkonný zvuk vašich oblíbených skladeb.

DSEE

Uslyšíte více detailů v každé skladbě

Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)

Technologie DSEE zlepšuje digitální audio uložené v komprimovaných formátech (mp3, ACC, ATRAC a WMA). Obnovuje vysoké a hluboké tóny ztracené při kompresi a zajišťuje bohatší zvuk, který je bližší kvalitě disků CD.

Pro filmy i hudbu

Pozastavte film a pusťte hudbu

Od sledování filmů po večírky – model HT-GT1 slouží jako zvukový projektor i zvukový systém. Připojte jej k televizoru a pomocí vestavěných rukojetí jej přeneste a vhodně umístěte a večírek může začít.

Obývací pokoj
Obývací pokoj
Večírek
Večírek

Perfektní pro zahájení večírku

S modelem HT-GT1 večírek vmžiku odstartujete. Díky vestavěným rukojetím jej můžete snadno zvednout a přenést a vychutnat si skvělý a bohatý zvuk.

Vestavěné rukojeti

Vestavěné rukojeti

Díky nenápadným rukojetím lze zvukový projektor a subwoofer snadno přenášet, a výkonný zvuk si tak můžete užít, ať pořádáte večírek kdekoli.

Nastavení pro široký rozptyl zvuku

Nastavení pro večírky

Nadzvedněte vrchní stranu, aby byl zvuk ještě lépe slyšet. Zvukový projektor lze připevnit na vrchní stranu subwooferu pod úhlem 10 stupňů, aby se zvuk rovnoměrně rozptýlil napříč širokou oblastí.

Prožívejte hudbu, vnímejte barvu

Dodejte tanečnímu parketu autentickou atmosféru večírku – model HT-GT1 disponuje reproduktorem s živým modrým osvětlením LED, které se synchronizuje s rytmem hudby.

Bass BAZUKA

Bass BAZUKA

Využijte funkce Bass BAZUKA a dodejte basům extra výkon.

Funkce Party Chain

Funkce Party Chain

Propojte několik systémů reproduktorů HT-GT1 pomocí audiokabelů a vyberte režim Party Chain, který synchronizuje světelné a hudební efekty.

Dětský zámek

Dětský zámek chrání model před dětskýma rukama

Aktivujte režim dětského zámku a tlačítka modelu HT-GT1 se deaktivují, aby malé děti a hosté nemohli změnit váš seznam skladeb nebo nastavení.

Technologie NFC a Bluetooth®

Připojte se

Prostřednictvím modelu HT-GT1 můžete poslouchat i oblíbené skladby a seznamy skladeb uložené ve vybraných chytrých telefonech. Stačí použít technologii poslech jedním dotykem prostřednictvím NFC a můžete hudbu okamžitě streamovat pomocí Bluetooth®.

S aplikací SongPal je dálkové ovládání inteligentní

Celý hudební svět ve vašich rukou

Aplikace SongPal umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a získejte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Aplikace SongPal
Audiovstup/audiovýstup

Audiovstup/audiovýstup

Připojte model HT-GT1 k televizoru či herní konzoli nebo připojte dodatečný reproduktor či mikrofon.

Port USB

Port USB

Připojte paměťové zařízení USB a přehrávejte všechny své digitální soubory – model HT-GT1 podporuje formáty mp3, WMA, WAV a AAC.

Rádiový tuner FM

Rádio FM

Díky vestavěnému rádiovému tuneru FM můžete poslouchat své oblíbené pořady nebo na večírku přehrávat živé DJ sety.

Specifikace a funkce
S tímto výkonným zvukovým projektorem s praktickými úchyty můžete večírek přesunout kamkoli. Streamujte skladby pomocí NFC a Bluetooth® nebo se k chytrému telefonu připojte prostřednictvím aplikace SongPal a dodejte večírku tu pravou atmosféru. Osvětlení reproduktorů večírek oživí modrými tóny a funkce Bass BAZUCA ještě umocní dunivé rytmy, aby zábava vydržela celou noc.
  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

  • Lehké a přenosné provedení

  • Funkce Bass BAZUCA dodá výkon hlubokých tónů

Výstupní výkon
260 W

Obsah balení

3x baterie AAA, Kabelová anténa FM, Optický kabel, Provozní pokyny, Dálkový ovladač (RM-ANU215)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí