DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

HT-CT80

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

MOC

4 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®
Snímky modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Vychutnejte si oblíbené filmy v pohodlí domova bez námahy

Se soundbarem HT-CT80 budete mít ze sledování vašich oblíbených filmů ten pravý požitek. Díky 2.1kanálovému prostorovému zvuku, digitálnímu zesilovači S-Master a kabelovému subwooferu je tento soundbar vším, co potřebujete, aby vaše filmy a hudba okamžitě získaly zcela nový rozměr. Umístěte soundbar před televizor, připojte jej prostřednictvím různých vstupů a během okamžiku si již budete moci vychutnávat pohlcující divácký zážitek.

Virtuální prostorový zvuk

Prostorový zvuk

Tento 2.1kanálový soundbar s filmovým zvukem o výkonu 80 W dodá zvuku vašich filmů realističnost, kterou si zaslouží.

Možnosti bezdrátového připojení

Přejděte na bezdrátovou technologii

Streamujte hudbu bezdrátově z vybraných smartphonů nebo tabletů prostřednictvím technologií NFC jedním dotykem a Bluetooth®.

Ať již sledujete cokoli, nyní uslyšíte více

Kompaktní, dvoupásmový panel reproduktoru v kombinaci s kabelovým subwooferem vytváří zvuk, který naplní každou místnost a vdechne vaší zábavě nový život.

Virtuální prostorový zvuk

Pohlcující filmový zážitek

Virtuální prostorový zvuk

Technologie virtuálního prostorového zvuku vás zcela pohltí a díky schopnosti přirozeně napodobovat trojrozměrná zvuková pole zajistí, že si užijete bohatý zvuk s vysokou věrností napříč širokou oblastí poslechu.

Zesilovač S-Master

Věrnost hudby

Obnovením a optimalizací audiosignálů digitální zesilovač S-Master zostřuje a zvýrazňuje dialogy, hudbu a okolní zvuk z jakéhokoli zdroje.

Režim ClearAudio+

Optimalizované přehrávání

Pomocí zvukových technologií společnosti Sony optimalizuje režim ClearAudio+ zvuk a dodává hudbě, dialogům a zvukovým efektům čistotu a zřetelnost.

Dynamický subwoofer

Kabelový subwoofer s rozměry 24,5 (9,6") x 17 (6,7") cm můžete používat ve svislé nebo vodorovné poloze a jeho zvuk směřující vpřed dodá filmovým soundtrackům bohaté, pronikavé basy.

Kabelový subwoofer

Stvořen pro dokonalou harmonii s vaším televizorem

Je umístěn pod obrazovkou, nestojí před ní

Díky výšce pouhých 5,1 cm (2") a tenkému provedení je tento soundbar pod jakoukoli televizní obrazovkou s úhlopříčkou větší než 81,3 cm (32 ") téměř nepostřehnutelný, a nikdy tak nebude omezovat váš vizuální prožitek. Spousta možností připevnění a stylový design zajistí, že soundbar HT-CT80 bude vždy vypadat skvěle, ať již na polici nebo připevněný ke zdi.

Váš zvuk. Podle vašich představ.

Postavte jej na stůl

Umístěte jej pod televizor

Umístěte soundbar na polici pod váš televizor a vychutnejte si zvuk, který je při sledování z pohovky reprodukován v ideální výšce.

Možnost upevnění na zeď

Připevněte jej na zeď

Dva přední reproduktory směrují zvuk přímo dopředu k vám a zajišťují tak strhující zážitek jako v kině.

Technologie NFC a Bluetooth®

Plynulé streamování

Dotkněte se smartphonem nebo tabletem s technologií NFC soundbaru, čímž navážete připojení Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Nevadí – stačí zařízení spárovat ručně pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít hudbu streamovat bezdrátově.

Připojte se

Díky optickému vstupu jej snadno připojíte k televizoru nebo přehrávači disků DVD či Blu-ray Disc™. Soundbar můžete připojit také k AV zesilovači a vychutnat si tak bohatý, vícekanálový digitální zvuk přenášený analogovým kabelem nebo přehrávat vaši oblíbenou hudbu z paměťového zařízení USB.

Specifikace a funkce
Se soundbarem HT-CT80 si sledování filmů užijete na maximum. Díky 2.1k soundbaru, digitálnímu zesilovači S-Master a kabelovému subwooferu máte vše potřebné pro to, aby byly filmy i hudba okamžitě jako živé. Umístěte soundbar před televizor, připojte jej pomocí řady vstupů a užijte si vzrušující podívanou. 
  • Digitální zesilovač S-Master pro čistou kvalitu zvuku

  • Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+ 

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem 

  • Virtuální prostorový zvuk vytváří zvuk jako v kině 

  • Přehrávání hudby přes rozhraní USB 

Výstupní výkon (celkový)
80 W
Kanály zesilovače
2.1k
Vstupní a výstupní konektory
Analogové audio (1 mini jack), Příjem Bluetooth® (technologie NFC), USB (WMA, mp3, AAC, WAV), Volitelný vstup/výstup/TV (CEC):
VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
90,1 x 5,2 x 8,4 cm
VELIKOST SUBWOOFERU (Š X V X H) 
16,5 x 24,3 x 29,6 cm
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí