2.1K SOUNDBAR S TECHNOLOGIÍ BLUETOOTH®

Kompletní specifikace a funkce

HT-CT780

MOC

12 467,84 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

VELIKOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO (Š X V X H) 
103 x 5,5 x 11,7 cm
HMOTNOST HLAVNÍ JEDNOTKY – POUZE TĚLO 
2,8 kg
VELIKOST SUBWOOFERU (Š X V X H) 
19,1 x 38,2 x 39 cm
HMOTNOST SUBWOOFERU 
7,9 kg

Obsah balení

  • Optický kabel (1,5 m)
  • Průvodce rychlým nastavením
  • Barevný štítek na lepenkovou krabici
  • Držák pro instalaci na zeď
  • Příručka s pokyny
Placeholder

Zesilovač

A/V Sync
ANO
Kanály zesilovače
2.1k
Techn. S-Force PRO Front Surround
Technologie S-Force PRO Front Surround
LPCM (2K / 5.1K / 7.1K) přes HDMI®
ANO
Výstupní výkon (celkový)
330 W

Subwoofer

Typ subwooferu
Bezdrátový subwoofer
Typ ozvučnice
Bass Reflex
Systém reproduktorů
Dvoupásmový systém reproduktorů
Reproduktor subwooferu
Kužel 160 mm

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
Analogový vstup zvuku (1), Příjem signálu Bluetooth® (ver. 3.0), USB (pouze pro aktualizaci softwaru), Video vstup HDMI® (3), Video výstup HDMI® (1)
Analogový vstup audia
1
Vstupy HDMI
3
Výstup HDMI (ARC)
1

Audioformáty

Dolby® Dual Mono
ANO
Dolby® TrueHD/Dolby® Digital+
ANO / ANO
LPCM
LPCM – 2k, LPCM – 5.1k, LPCM – 7.1k
Modulace PCM
96k/24Bit PCM
Systém DTS®
DTS-HD™, DTS 96/24™, Systém DTS®
Dolby®
Dolby® Digital, Dolby® Digital+, Dolby® Dual Mono, Dolby® TrueHD

Funkce zvuku

Režim zvuku
Film, Hraní, Hudební, Noční, Přenosné audio, Režim ClearAudio+, Sportovní, Standardní
Efekt zvuku
ANO

Video funkce

1080/24p
ANO
1080p
ANO
BRAVIA® SYNC™ (ovládání CEC)
ANO
Průchod HDMI® kompatibilní s 3D
ANO
Deep Color
ANO
x.v.Color (xvYCC)
Displej Triluminos

Detaily

Spotřeba energie
Soundbar: 40 W / subwoofer: 30 W
Dálkový ovladač
RMT-AH101U
Pohotovostní režim
SOUNDBAR: 0,3 W / SUBWOOFER: 0,5 W
Spotřeba energie
Typ soundbar

Funkce

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

2.1kanálový systém zvýrazní vaše filmy

Vychutnejte si každý filmový soundtrack na plno díky tomuto 2.1kanálovému soundbaru. Dva reproduktory byly pečlivě zpracovány, aby zajistily vyváženou zvukovou odezvu ve všech frekvencích, zatímco bezdrátový subwoofer dodává větší objem basům – takže každá exploze a akční scéna je intenzivnější než kdykoli předtím. 

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

2pásmový reproduktor nabízí zvuk v celém frekvenčním rozsahu

Dvoupásmový reproduktor spojuje basový a výškový reproduktor a nabízí vyvážený stereofonní zvuk v celém frekvenčním rozsahu. Nový typ reproduktorového difuzéru filtruje a stabilizuje ostré vysoké frekvence a zajišťuje hladkou distribuci zvuku. Výsledkem je čistý a mohutný zvuk při každém nastavení hlasitosti.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Prostorový zvuk jako v kině díky technologii Dolby® TrueHD

Vychutnejte si čistý a vysoce věrný prostorový zvuk ve filmech ve vysokém rozlišení. Technologie Dolby® TrueHD je speciálně navržená tak, abyste při sledování filmu nebo poslechu hudby slyšeli zcela bezztrátový zvuk. Efektivní využití přenosové rychlosti a reprodukce zvuku blížící se studiové kvalitě umožňuje technologii Dolby® TrueHD zajistit bezkonkurenční věrnost zvuku disků Blu-ray Disc™ a staženého obsahu.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky

Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Pro Front Surround

Užijte si strhující zážitek s virtuálním prostorovým zvukem. Technologie S-Force PRO Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Digitální zesilovač S-Master: skutečně čistý zvuk

Vychutnejte si to nejlepší z digitálního zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu, díky čemuž reprodukuje digitální audiosignály bez mnoha fází analogového signálu vyžadovaných u běžných zesilovačů. Výsledkem není pouze větší výkon, ale výrazně méně zkreslení způsobeného hromaděním tepla.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu

Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Velmi tenké provedení, které nepůsobí rušivě

Velmi tenký model je navržen tak, aby elegantně ladil s přední stranou televizoru, neblokoval výhled na obrazovku a nebránil příjmu IR signálu. Díky tenkému profilu lze reproduktor také různým způsobem upevnit na zeď. Měří pouhých 103 cm (40,6") na šířku a 5,5 cm (2,2") na výšku a jeho hloubka je pouhých 11,7 mm (4,6").

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Bezdrátové streamování přes Bluetooth®

Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto soundbarem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal 

Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Připojte se jednoduše přes Bluetooth® a získáte bezproblémový přístup ke všem svým oblíbeným skladbám uloženým v telefonu nebo dostupným v oblíbené hudební aplikaci online.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Přenos signálu 4K pro 4K obsah 

Zachovejte na obrazovce kvalitu 4K zdroje. Funkce přenosu signálu 4K vám umožní „přenášet“ a zobrazovat data 4K na 4K televizoru či projektoru bez jakéhokoli zhoršení kvality obrazu. Díky schopnosti reprodukce zážitku v rozlišení 4K je tento soundbar ideálním partnerem pro televizory a přehrávače 4K a představuje pevný základ vašeho domácího zábavního systému i do budoucna.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Několik portů HDMI pro snadné připojení

Pomocí tří vstupů a jednoho výstupu HDMI můžete připojit přijímač internetové TV, přehrávač Blu-ray Disc™, herní konzoli a další zařízení. Můžete si užívat všechny výhody domácího kina na jediném místě a nepotřebujete samostatný přijímač.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Jednodušší nastavení zvuku díky nastavení HDMI ARC

Prostřednictvím vstupu HDMI ARC (Audio Return Channel) je zvuk přenášen z kompatibilních televizorů zpět do soundbaru, není tedy nutné používat doplňkový zvukový kabel. Každé zařízení připojené k televizoru může nyní využívat zvukový výstup soundbaru, takže si můžete vychutnat veškerý zvuk ve vysoké kvalitě.

Obrázek modelu 2.1k soundbar s technologií Bluetooth®

Kompatibilní s ochranou proti kopírování HDCP 2.2

HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) je nejmodernější technologie na ochranu proti kopírování určená především pro zařízení UHD 4K. Pomocí pokročilých šifrovacích technologií vytváří zabezpečené spojení mezi zdrojem a zobrazovacím zařízením a brání tak neoprávněnému kopírování chráněného obsahu.