Připraveno pro PlayStation® 5

Vstupujeme do nové éry her. Sledujte rozlišení 4K 120 fps - z nové konzoly PS5 ™ na televizorech BRAVIA ZH8 a XH90

Úžasný kontrast při hrání her

Standardní televizory mají pouze jednu řadu LED diod. U televizorů Sony Full Array jsou diody LED umístěny za celou obrazovkou a nezávislé ovládání jednotlivých zón vám umožňuje snížit jas tmavých částí obrazu, zesvětlit ty jasné a ukázat každý detail světa, ve kterém se nacházíte.


DREAMS ™ © rok prvního vydaní - aktualní rok u Sony Interactive Entertainment Europe. Vydavatel: Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. Vyvinuto: Media Molecule.
„DREAMS“ je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Europe. Všechna práva vyhrazena.

Kompatibilita s HDMI 2.1 bude součástí budoucí aktualizace firmwaru. Pouze pro XH90.

Vícedimenzionální zvuk

Naše uznávaná technologie Acoustic Multi-Audio ™ využívá výškové reproduktory k poskytování vysoce kvalitního zvuku přesně tam, kde vidíte jeho zdroj. Výsledkem je intenzivní zážitek a dynamická hra se zvukem, který odpovídá obrazu.

Akustická technologie Multi-Audio je k dispozici u modelů XH95 od 55 "a vyšších a XH90 od 65" a vyšších.

Uncharted ™ 4: A Thief's End © rok prvního vydaní - aktualní rok u Interactive Entertainment America LLC. Vydavatel: Sony Interactive Entertainment Europe.
Vývoj: Naughty Dog LLC. „Uncharted“ je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Europe. Všechna práva vyhrazena.

Sony BRAVIA®
Nejlepší herní zážitek.

Procházejte nabídky systému PS4 ™ pomocí dálkového ovladače BRAVIA TV

Snadno procházejte nabídkou PS4 ™, otevírejte a obsluhujte aplikace.
Sami uvidíte, jak je to snadné, i když se váš DUALSHOCK®4 nabíjí.

Konzole PS4 ™ a PS4 ™ PRO a konzolový stojan se prodávají samostatně. Automatická detekce / zapnutí. Stisknutím tlačítka napájení na ovladači PlayStation®
okamžitě zapnete televizor a konzolu PS4 ™. Televizor se automaticky přepne na příslušný vstup HDMI a režim hry. Bravia Sync by měla být zapnutá.

DOPORUČENÉ VÝROBKY
HT-ZF9
HT-ZF9

3.1-kanálový soundbar Dolby Atmos® DTS: X ™

HT-ST5000
HT-ST5000

7.1.2-kanálový soundbar Dolby Atmos® DTS: X ™TV úhlopříčky: KD85XH90 = 214,8 cm, KD75XH90 = 189,3 cm, KD65XH90 = 163,9 cm, KD55XH90 = 138,8 cm.
„Sony“ a logo společnosti jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Corporation. Všechna ostatní loga a ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Konzole a konzole PS4 ™ a PS4 ™ PRO prodávané samostatně „PlayStation“ a „DUALSHOCK“
jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.