PŘEHRÁVAČE MP3

Přehrávač Walkman® WS610 řady WS

NWZ-WS610 Series

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS

greenblueblack

4 GB

NWZ-WS613

MOC

5 038,44 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

16 GB

NWZ-WS615

MOC

6 158,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS
Snímky modelu Přehrávač Walkman® WS610 řady WS

Poslouchejte hudbu při sportování.

Vodotěsný Walkman® typu vše v jednom s technologiemi NFC™ a Bluetooth®.

Soustřeďte se na svůj výkon bez jakéhokoli vyrušování. Řada voděodolných přehrávačů Walkman® NWZ-WS610 disponuje lehkým přiléhavým páskem, který se v bazénu či na trati ani nehne. S praktickým připojením pomocí NFC a Bluetooth® můžete snadno poslouchat hudbu a soustředit se na svůj výkon.

Kapacita paměti 16 GB

Uložte si až 1000 skladeb

Vezměte si hudbu s sebou, ať jdete kamkoli. Jednoduše skladby přetáhněte z počítače PC nebo Mac® do přehrávače Walkman® a můžete začít s rozcvičkou.

Technologie NFC a Bluetooth®

Bezdrátové technologie NFC™ a Bluetooth®

Navažte spojení dotykem mobilního zařízení se systémem Android a technologií NFC s modelem NWZ-WS610 a streamujte hudbu prostřednictvím Bluetooth®. Zařízení se systémem iOS lze prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth® spárovat i manuálně.

Vodotěsná do hloubky 2 m

Vodotěsný design

Poslouchejte hudbu i při plavání s vodotěsnou náhlavní soupravou typu vše v jednom, kterou lze ponořit až do hloubky 2 m.

Skočte do toho rovnýma nohama

Vodotěsnost pro plavání a vodní sporty

Ponořte se do svých oblíbených skladeb. Tuto vodotěsnou náhlavní soupravu můžete ponořit až do hloubky 2 m, a při plavání si tak můžete dopřát hudební doprovod.

Dálkové ovládání

Ovládání jedním prstem

Využijte kompaktní dálkový ovladač odolný proti stříkající vodě. Připevněte si jej na prst či k pásku na zápěstí, a můžete při sportování snadno měnit skladby – za každého počasí.

Nositelný design

Svoboda pohybu

Tato nositelná sluchátka v bezdrátovém provedení si oblíbíte. Zapomeňte na zamotané kabely a soustřeďte se na svůj výkon.

Design s přiléhavým páskem

Zůstane na místě

Lehký přiléhavý pásek je navržen tak, aby pohodlně padl a nehýbal se, a to i při náročných aktivitách.

Poslech podle vašich představ

Dopřejte si při sportu maximální flexibilitu – poslouchejte skladby mp3, streamujte hudbu bezdrátově z chytrého telefonu nebo spojte aktualizace aplikací s hudbou – je to na vás.

Telefonování v režimu handsfree

Nepropásněte žádný hovor

Přijímejte hovory handsfree pomocí vestavěného mikrofonu a připojení Bluetooth®. Stisknutím tlačítka PŘEHRÁT/POZASTAVIT můžete hovor přijmout a přidržením tlačítka na dvě sekundy jej můžete odmítnout.

Dok USB

Přetáhnutí

Skladby mp3 můžete snadno přenášet do přehrávače Walkman® – umístěte náhlavní soupravu do dodávaného doku USB a připojte jej do počítače PC nebo Mac® a můžete přenášet své oblíbené skladby.

Vestavěný přehrávač Walkman®

Walkman

Díky 16GB vestavěnému úložišti můžete do přehrávače Walkman® nahrát seznamy skladeb, při kterých se vám nejlépe sportuje.

Funkce SoundMix

SoundMix

S funkcí SoundMix můžete snadno propojit svoji hudbu s aplikacemi. Režim SoundMix automaticky snižuje hlasitost hudby, abyste slyšeli upozornění aplikací a hlasité čtení zpráv.

Vodotěsné koncovky na plavání

Výměnné koncovky sluchátek

Běžte si zaplavat s koncovkami sluchátek na plavání (na pravé straně schématu). Na rozdíl od standardních koncovek je pokrývá tenká membrána, která je chrání před poškozením vlivem vody.

Vestavěné ovládací prvky

Přeskočit a přehrát

Díky vestavěným ovládacím prvkům můžete v režimu Walkman® snadno přeskakovat mezi seznamy skladeb a náhodně je přehrávat.

Sjednoťte svou hudbu

Aplikace Sony | Music Center umožňuje snadné a intuitivní ovládání poslechu. Jednoduše si ji nainstalujte do mobilního telefonu a získejte kontrolu nad přehráváním hudby a nastavením zařízení prostřednictvím jediné aplikace.

Rychlé nabíjení

Rychlé nabíjení

Rychlé 3minutové nabíjení zajistí dost energie na 60minutový poslech: nabíjejte třeba během výměny výstroje.

Specifikace a funkce
Trénujte tvrdě bez přerušení. Vodotěsný přehrávač Walkman® řady NWZ-WS610 má lehký a přiléhavý most přes hlavu, který sedí pevně na místě, ať už jste v bazénu nebo na trati. Technologie NFC a Bluetooth®1 usnadňují poslech, takže se můžete nerušeně soustředit na svůj trénink.
  • 4 GB, 16 GB kapacita na přibližně 4000 skladeb 

  • Praktický vodotěsný design

  • Rychlé 3minutové nabíjení umožňuje 60minutové přehrávání 

  • Snadné připojení přes Bluetooth® díky technologii NFC jedním dotykem / bezdrátové streamování zvuku přes Bluetooth®

  • Aplikace Sony | Music Center vám umožní streamování a ovládání přímo ze smartphonu

Velikost paměti
Až 4 GB, 16 GB
Výdrž baterie – nepř. přehr. hudby
7 hodin
Hmotnost
37 g
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů