Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX
Snímky modelu Přehrávač Walkman® ZX500 řady ZX

Funkce

Každý tón zní tak, jak jej umělec zamýšlel

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Záznamem a reprodukcí zvuku v digitální podobě s vyšší frekvencí než disky CD (24 bitů / 192 kHz) vzniká zvuk s vysokým rozlišením, který vás lépe přiblíží původní studiové nahrávce.

Nativní formát DSD 11,2 MHz / PCM 384 kHz

Špičková kvalita díky nativnímu formátu DSD 11,2 MHz s vyváženou podporou sluchátek a 32bitové kvality PCM 384 kHz.

S-Master HX™

Digitální zesilovač S-Master HX™ omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí a přináší bohatý, plný zvuk.

DSEE HX™

Další vylepšení zvýšení rozlišení zvuku zajišťuje náš procesor DSEE HX™, který dokáže inteligentně rozeznávat nástroje, hlasy a hudební žánry. Jejich identifikací a identifikací relativní energie zvuku dokáže přesně obnovit zvuk ztracený v průběhu digitální komprimace, a dosáhnout tak naprosté věrnosti, a to i u komprimovaných zvukových formátů. Procesor DSEE HX pracuje, i když zrovna streamujete hudbu.

Technologie NFC™ jedním dotykem a Bluetooth® pro okamžité připojení

S technologiemi NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se modelu NW-ZX500 dotkněte zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete hned začít streamovat. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX™ HD.

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si streamování hudby se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Oproti standardní technologii BLUETOOTH® nabízí až trojnásobný datový tok, takže si veškerou svou hudbu vychutnáte v dokonalé kvalitě.

Vyvážený výstup

Vyvážený konektor o Ø 4,4 mm přivádí do kompatibilních sluchátek plně diskrétní pravý a levý kanál pro nižší úroveň šumu a čistší zvuk.

Frézovaný hliníkový rám

Pevný frézovaný hliníkový rám je odolný vůči elektrickému šumu a pomáhá modelu NW-ZX500 vytvářet čisté, silné basové tóny.

Frézovaný blok OFC

Uvnitř kompaktního těla Walkmanu® jsou komponenty upevněny na frézovaném bloku vyrobeném z bezkyslíkové mědi (OFC). Díky svým větším rozměrům v porovnání s předchozími modely má blok ve výsledku snížený odpor a zajišťuje lepší elektrické uzemnění pro digitální část, takže model NW-ZX500 může přinášet ještě čistší zvuk.

Nově vyvinutý kondenzátor FT CAP

Nově vyvinutý vysokopolymerový kondenzátor FT CAP speciálně vytvořený pro společnost Sony a vyladěný jejími techniky posiluje zdroj napájení do napájecího bloku pro vyvážený výstup. Díky tomu se může model NW-ZX500 lépe postarat o prostorové vokály i instrumentaci, a navíc i o silné basové tóny.

Pokročilá pájka s obsahem zlata

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod modelu NW-ZX500 s baterií.

Krystalový oscilátor

Dva kompaktní krystalové oscilátory s nízkým fázovým šumem zajistí přesně stabilní takt při násobcích vzorkovací frekvence 44,1 kHz a 48 kHz. Se dvěma krystalovými oscilátory dokáže model NW-ZX500 dosáhnout kvality zvuku s dobrým poměrem signálu a šumu.

Kondenzátory POSCAP pro lepší výkon nízkého rozsahu

Kondenzátory POSCAP u modelu NW-ZX500 se využívají k posílení zdroje napájení napájecího bloku pro nevyvážený výstup, přičemž dochází k vylepšení výkonu reprodukce nízkého rozsahu pro prostorovější zážitek z poslechu.

Elektrický kondenzátor s dvojitou vrstvou

Elektrický kondenzátor s dvojitou vrstvou byl použit jako hlavní zdroj napájení pro zajištění napájení z baterie. Jelikož dokáže okamžitě dodávat velké objemy energie, může zajistit přesný výstup signálů tím, že zabrání náhlým poklesům napětí. Výsledkem jsou zřetelné, silné basy.

Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.

Fóliové kondenzátory

Vysoce kvalitní fóliové kondenzátory zajišťují napětí s lineární odezvou napříč všemi frekvencemi. Výsledkem je menší zkreslení a šum.

Procesor pro přehrávání analogových vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek z dob minulých a opět se ponořte do bohatých melodií a dynamiky svých oblíbených alb. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Kompatibilita s technologií Wi-Fi® pro přímé stahování a streamování

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s technologií Wi-Fi® nabízí model NW-ZX500 ještě více způsobů poslechu hudby. Užívejte si oblíbené aplikace na streamování a hudbu přímo na Walkmanu® nebo získejte ke své sbírce hudby přístup připojením k počítači.

Podpora systému Android™

Model NW-ZX500 podporuje systém Android™, což vám umožňuje snadný přístup k velké řadě mediálních aplikací a hudebních služeb.

Port USB Type-C™

Model NW-ZX500 je vybaven portem USB Type-C™, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.

Kompaktní, praktická velikost

Walkman® NW-ZX500 nabízí vysoce kvalitní zvuk v kompaktním zařízení – to abyste si mohli oblíbenou hudbu brát všude s sebou. 

Uživatelské rozhraní ve stylu kazety

Model NW-ZX500 je opatřen speciálním uživatelským rozhraním ve stylu kazety a spořičem obrazovky. Vizuální téma kazety, které se zobrazuje na displeji vašeho zařízení Walkman®, se liší v závislosti na kodeku hudby, kterou posloucháte.

20h výdrž baterie

Vychutnejte si až 20 hodin přehrávání souborů MP3 rychlostí 128 kb/s.

Větší dotykový panel pro snadnou obsluhu

3,6palcový dotykový panel modelu NW-ZX500 je o 16 procent větší než dotykový panel předchozího modelu NW-ZX300. Spravovat hudbu a užívat si ji nebylo nikdy jednodušší.

Rozšiřitelné úložiště pro nekonečné seznamy skladeb

Kromě integrované paměti o velikosti 64 GB je zde také slot na kartu SD, který vám umožní brát si na cesty své největší hudební sbírky.

Prvotřídní design

Zakřivené tělo modelu NW-ZX500 s povrchem z vysoce kvalitního hliníku je navrženo tak, aby vám pohodlně sedlo do dlaně mohli jste ho snadno strčit do kapsy.

Intuitivní postranní ovládací tlačítka

Snadno přístupná tlačítka pro přehrávání/pozastavení, změnu výběru hudby a nastavení hlasitosti pomocí ovládacích prvků prakticky umístěných na bočních panelech.

Walkman 40th Anniversary

Značka Walkman® letos slaví 40. narozeniny. První Walkman® TPS-L2 byl uveden na trh v roce 1979 a stal se designovou i technickou ikonou, která navěky změnila způsob poslechu hudby. Poprvé bylo možné si kdykoli a kdekoli užít oblíbené skladby, alba a umělce s vysoce kvalitním zvukem – a od té doby to tak děláme.

Zjistěte více o historii přehrávačů Walkman®

Specifikace
Model NW-ZX500 je kompatibilní s technologií zvuku s vysokým rozlišením a je precizně zpracovaný tak, aby poskytoval skutečně autentický zvuk z celé řady hudebních zdrojů. Se systémem Android™ a funkcí Wi-Fi® si můžete užívat své oblíbené streamovací a hudební aplikace přímo na Walkmanu®, nebo můžete přístup ke své hudební sbírce získat připojením k počítači. Poslouchat oblíbené zvuky nebylo nikdy jednodušší.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Převzorkování DSEE HX™ obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Vyvážený výstup 4,4 φ pro méně šumu a jasnější zvuk

  • Pomocí funkce Wi-Fi® můžete streamovat a stahovat hudbu prostřednictvím svých oblíbených aplikací Android

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí