Řada NW-A30

Ještě více vaší oblíbené hudby

Vychutnejte si nekonečné seznamy svých oblíbených skladeb s moderním zařízením Walkman®. Řada NW-A30 stejně dobře zní jako vypadá – zvuk s vysokým rozlišením se ukrývá v pozoruhodném designu. 

PŘEHRÁVAČE MP3

Přehrávač Walkman® A30 řady A

NW-A30 SERIES

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A30 řady A

redpinkyellowblueblack

16 GB

NW-A35

MOC

6 011,28 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

16 GB vč. sluchátek

NW-A35HN

MOC

8 554,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo h.ear

Barevná sluchátka h.ear

Řada h.ear spojuje schopnost přehrávat zvuk s vysokým rozlišením s výrazným designem. Dokonalý zvuk ještě nikdy nevypadal tak dobře. 

Projevte se zvukem

Stylové barvy, propracované materiály a specifický design dávají řadě NW-A30 výjimečnost. Vyberte si sami model, který se pro vás hodí nejlépe.  

Minimalistický design

Řada NW-A30 směřuje k jednoduchosti a představuje úžasný příklad hesla „méně znamená více“. Její čisté linie a jednoduché tvary se zaručeně stanou součástí vašeho vlastního stylu.

Media Object

Podívejte se na video

Ikonické barvy

Řada NW-A30 se vyrábí v mnoha elegantních barevných provedeních. Každá barva byla pečlivě vybrána tak, aby odpovídala osobnosti. Která je ta vaše?

  • Limetkově žlutá
  • Zelenomodrá
  • Černá
  • Bordorůžová
  • Rumělková
Dotykový displej

Intuitivní dotyk

Kvalitní 7,9cm (3,1palcová) obrazovka je citlivá na dotyk a umožňuje volbu funkce pouhým stisknutím ikony. Ovládání je intuitivní a naprosto přirozené. 

Poslouchejte jen zvuky, které do skladby patří

Součástí balení jsou sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku

Exkluzivní sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku řady NW-A30 vám umožní zcela se ponořit do hlubin zvuku. Odfiltrujte rušivé zvuky okolí a soustřeďte se pouze na hudbu.  

Špičkový styl se snoubí se špičkovým zvukem

Získejte z každé skladby to nejlepší

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Zvuk s vysokým rozlišením
DSEE HX

Přehrávání DSD

Zažijte vysoce kvalitní přehrávání obsahu převedeného pomocí modulace PCM (Pulse Code Modulation) se stejně hřejivým zvukem, jako původní zvuk s technologií DSD (Direct Stream Digital).

S-Master HX

S-Master HX

Digitální zesilovač S-Master HX omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí a přináší bohatý, plný zvuk.

DSD

DSEE HX

Poslouchejte i to, co jste dosud neslyšeli. Technologie DSEE HX vylepší vaši stávající hudbu na kvalitu, která téměř odpovídá vysokému rozlišení.Streamování přes Bluetooth® v nejlepší kvalitě

S naším špičkovým bezdrátovým kodekem LDAC si můžete užívat streamování hudby ve vysoké kvalitě. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u klasické technologie Bluetooth® nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé hudby.

Životnost baterie

Dlouhá životnost baterie

Vylepšená výdrž baterie vám nyní nabízí až 45 hodin poslechu. Strávíte tak méně času nabíjením a více času poslechem své milované hudby

Paměťové úložiště

Více skladeb

Řada NW-A30 nabízí možnost rozšíření kapacity úložiště. Stačí vložit kartu microSD a máte k dispozici stále dostatek hudby.  

Specifikace a funkce
S nejnovějším přehrávačem Walkman® si budete moci užít nekonečné seznamy svých oblíbených skladeb. Zvuk s vysokým rozlišením a nápaditý design řady NW-A30 zaručují stejně skvělý zvuk i vzhled.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Včetně sluchátek s technologií pro odstranění šumu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů