PŘEHRÁVAČE MP3

Přehrávač Walkman® A100 řady A

NW-A100 SERIES
Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

redorangegreenblueblack

16 GB

NW-A105

MOC

8 998,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
logo h.ear
Výrazný design
Logo zvuku s vysokým rozlišením a bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením
Vysoce kvalitní zvuk
Obrázek obvodové desky
Špičkové zpracování
Přehrávač Walkman® NW-A100 se stahováním a streamováním pomocí technologie Wi-Fi®
Stahování a streamování pomocí technologie Wi-Fi®
Přehrávač Walkman® NW-A100 s bočními ovládacími tlačítky
Design a praktičnost
logo h.ear
Rozdíly nás spojují

Nová řada h.ear harmonicky spojuje různé barvy. Díky tomu vznikají nečekané kombinace, kdy každý díl má své místo a doplňuje se s ostatními.

Známka stylu, oslava zvuku.

Díky podpoře systému Android™ a možnosti přímého stahování a streamování prostřednictvím Wi-Fi® bude s atraktivní řadou NW-A100 vaší jedinou starostí to, jak si užít hudbu po svém.

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které perfektně doplní váš životní styl. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Vysoce kvalitní zvuk

Díky svým vlastnostem – od zvuku s vysokým rozlišením až po pokročilé digitální zvýšení rozlišení – pomůže přehrávač řady NW-A100 vaší hudbě maximálně vyniknout.

Logo zvuku s vysokým rozlišením
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Logo S-Master HX™
S-Master HX™ 

Vychutnejte si v hudbě nenápadné nuance díky digitálnímu zesilovači S-Master HX™, který zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.

Logo DSEE HX™
DSEE HX™

Technologie DSEE HX™ dokáže přesně obnovit zvuk ztracený v průběhu digitální komprese, a dosáhnout tak naprosté věrnosti hudebního zážitku – i u streamované hudby.

Logo DSD
Přehrávání DSD

Zažijte u řady NW-A100 přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD s frekvencí až 11,2 MHz díky vysoce kvalitní PCM konverzi.

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením 

Vychutnejte si hudbu se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u běžné technologie BLUETOOTH® nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé skladby. 

Loga technologií Bluetooth®, NFC™ a Qualcomm® aptX™ HD
Technologie NFC™ jedním dotykem a Bluetooth® pro okamžité připojení

S NFC (Near Field Communication) a Bluetooth se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Přehrávače řady NW-A100 se dotkněte zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého připojení a začněte streamovat. Nemáte technologii NFC? Nevadí, připojte se pomocí Bluetooth®. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX™ HD.

Špičkové zpracování

Všechny materiály a komponenty přehrávače řady NW-A100 byly voleny s jediným cílem – dosáhnout skutečně mimořádného zážitku z poslechu.

Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku

Vysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.

Obvodová deska s fóliovým kondenzátorem
Fóliový kondenzátor

Ve fázi zesílení se používají vysoce kvalitní fóliové kondenzátory, což řadě NW-A100 pomáhá dosahovat čistých výšek s velkým rozsahem a přirozeného zvuku.

Obvodová deska s rezistorem pro kvalitní zvuk
Rezistor pro kvalitní zvuk

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Optimalizované uspořádání obvodových desek
Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.

Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvuk

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod řady NW-A100 s baterií.

Pokročilá pájka s obsahem zlata
Kompatibilní s Wi-Fi® pro stahování a streamování

Díky podpoře systému Android™ a technologie Wi-Fi® nabízí řada NW-A100 více způsobů poslechu hudby. Své streamovací a hudební aplikace si můžete užít přímo na přehrávači Walkman®, nebo připojením k počítači získat přístup ke své hudební sbírce.

Navrženo pro dokonalý požitek z hudby

S ergonomickým přehrávačem řady NW-A100, který charakterizuje mimo jiné snadné používání, je poslech hudby na cestách ještě příjemnější.

Vyrobeno pro vaše pohodlí

Řada NW-A100 má se svými elegantními křivkami a matnou povrchovou úpravou tvar, který se pohodlně drží a padne do dlaně.

Větší displej, kompaktní velikost

Řada NW-A100 má větší obrazovku než její předchůdce NW-A50, ale její tělo má téměř stejnou velikost. Můžete si tak užívat snadnější přístup k hudbě a nemusíte se vzdávat pohodlí.

Praktická boční tlačítka

Pomocí důmyslně navržených bočních tlačítek můžete volit své oblíbené skladby a nastavovat hlasitost, aniž byste jej museli vytahovat z kapsy.

Port USB Type-C™

Řada NW-A100 je vybavena portem USB Type-C™, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.

Ikona karty microSD
Paměť s možností rozšíření

Rozšiřte si už tak velkou paměť řady NW-A100 pomocí karty microSD – vložte kartu do slotu a užijte si na cestách nekonečné seznamy skladeb i ty největší hudební sbírky.

Ikona baterie
Výdrž baterie až 26 hodin

Při plném nabití si můžete vychutnat až 26 hodin přehrávání souborů MP3 v kvalitě 128 kb/s. Ideální při každodenním dojíždění nebo na procházkách.

Ikona procesoru pro přehrávání vinylových desek
Procesor pro přehrávání vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Logo MQA™
Přehrává a dekóduje hudební soubory MQA™

Řada NW-A100 si poradí s přehráváním a dekódováním souborů MQA™, takže můžete poslouchat více hudby bez ztráty kvality.

Balení ve stylu výročí Walkman 40th Anniversary

Na oslavu 40. výročí převratného produktu Walkman® TPS-L2, prvního přenosného kazetového přehrávače od společnosti Sony, jsme vytvořili exkluzivní výroční balení Walkman® 40th Anniversary.

Vraťte se v čase s měkkým pouzdrem TPS-L2

Toto měkké pouzdro – tvořící zábavný doplněk balení ve stylu výročí Walkman® 40th Anniversary – Walkman® řady NW-A100 chrání a ještě k tomu ho stylizuje do vzhledu originálního modelu Walkman® TPS-L2 z roku 1979, zejména ve spojení s uživatelským rozhraním ve stylu kazety.

Walkman® NW-A100 v měkkém pouzdře TPS-L2
Obsah balení ve stylu výročí Walkman® 40th Anniversary
Obsah balení

V krabici, inspirované originálním balením modelu TPS-L2, najdete Walkman® řady NW-A100 doplněný logem 40th Anniversary a speciální měkké pouzdro ve stylu ikonického modelu TPS-L2. V balení najdete také dva listy se samolepkami s motivy výročí Walkman® 40th Anniversary.

Uživatelské rozhraní ve stylu kazety 

Speciální uživatelské rozhraní řady NW-A100 a spořič obrazovky ve stylu kazety odkazují na ikonický model TPS-L2. Vizuální téma kazety, které se zobrazuje na displeji přehrávače Walkman®, se liší v závislosti na kodeku hudby, kterou posloucháte.

Přehrávač Walkman® NW-A100 uživatelským rozhraním ve stylu kazety

Specifikace a funkce

Díky zvuku s vysokým rozlišením a barvám, které doplní váš životní styl, si s řadou NW-A100 vybavenou systémem Android™ můžete vychutnat své oblíbené streamovací a hudební aplikace přímo na Walkmanu® – nebo můžete přístup ke své sbírce hudby získat připojením k počítači. Poslouchání oblíbené hudby nebylo nikdy jednodušší.
  • Vneste do svého života harmonii s barvami řady h.ear

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Technologie DSEE HX Al zanalyzuje typ písně a obnoví komprimované zvukové soubory

  • Pomocí funkce Wi-Fi® můžete streamovat a stahovat hudbu prostřednictvím svých oblíbených aplikací Android™

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí