PŘEHRÁVAČE MP3

Přehrávač Walkman® A100 řady A

NW-A100 SERIES

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

redorangegreenblueblack

16 GB

NW-A105

MOC

9 038,70 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Funkce

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které perfektně doplní váš životní styl. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Známka stylu, oslava zvuku.

Atraktivní model NW-100 podporuje systém Android™ a možnost přímého stahování a streamování prostřednictvím Wi-Fi®, takže vás bude zajímat jen to, jakým způsobem si užít hudbu.

Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si streamování hudby se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Oproti standardní technologii BLUETOOTH® nabízí až trojnásobný datový tok, takže si veškerou svou hudbu vychutnáte v dokonalé kvalitě.

Přehrávání DSD

Zažijte u modelu NW-A100 přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD s frekvencí až 11,2 MHz díky vysoce kvalitní PCM konverzi.

Technologie S-Master HX™ poskytuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě

Vychutnejte si v hudbě nenápadné nuance díky digitálnímu zesilovači S-Master HX™, který zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.

DSEE HX™

Další vylepšení zvýšení rozlišení zvuku zajišťuje náš procesor DSEE HX™, který dokáže inteligentně rozeznávat nástroje, hlasy a hudební žánry. Jejich identifikací a identifikací relativní energie zvuku dokáže přesně obnovit zvuk ztracený v průběhu digitální komprimace, a dosáhnout tak naprosté věrnosti, a to i u komprimovaných zvukových formátů. Procesor DSEE HX pracuje, i když zrovna streamujete hudbu.

Technologie NFC™ jedním dotykem a Bluetooth® pro okamžité připojení

S technologiemi NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se modelu NW-A100 dotkněte zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete hned začít streamovat. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX™ HD.

Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku

Vysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.

Fóliový kondenzátor

Ve fázi zesílení se používají vysoce kvalitní fóliové kondenzátory, což modelu NW-A100 pomáhá dosahovat čistých výšek s velkým rozsahem a přirozeného zvuku.

Rezistor pro kvalitní zvuk

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.

Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvuk

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod modelu NW-A100 s baterií.

Podpora systému Android™

Model NW-A100 podporuje systém Android™, což vám umožňuje snadný přístup k velké řadě mediálních aplikací a hudebních služeb.

Kompatibilita s technologií Wi-Fi® pro přímé stahování a streamování

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s technologií Wi-Fi® nabízí model NW-A100 ještě více způsobů poslechu hudby. Užívejte si oblíbené aplikace na streamování a hudbu přímo na Walkmanu® nebo získejte ke své sbírce hudby přístup připojením k počítači.

Uživatelské rozhraní ve stylu kazety

Speciální uživatelské rozhraní modelu NW-A100 a spořič obrazovky ve stylu kazety jsou hravým odkazem na ikonický Walkman® TPS-L2 z roku 1979. Vizuální téma kazety, které se zobrazuje na displeji vašeho zařízení Walkman®, se liší v závislosti na kodeku hudby, kterou posloucháte.

Port USB Type-C™

Model NW-A100 je vybaven portem USB Type-C™, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.

Uložte ještě více hudby pomocí slotu pro kartu microSD

Rozšiřte si již tak dost velkou paměť modelu NW-A100 pomocí karty microSD – vložte kartu do slotu a užívejte si na cestách nekonečné seznamy skladeb i ty největší hudební sbírky.

Výdrž baterie až 26 hodin

Ideální společník při dojíždění nebo jen tak na poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 26 hodin přehrávání hudby ve formátu MP3 rychlostí 128 kb/s.

Procesor pro přehrávání analogových vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek z dob minulých a opět se ponořte do bohatých melodií a dynamiky svých oblíbených alb. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Walkman 40th Anniversary

Značka Walkman® letos slaví 40. narozeniny. První Walkman® TPS-L2 byl uveden na trh v roce 1979 a stal se designovou i technickou ikonou, která navěky změnila způsob poslechu hudby. Poprvé bylo možné si kdykoli a kdekoli užít oblíbené skladby, alba a umělce s vysoce kvalitním zvukem – a od té doby to tak děláme.

Zjistěte více o historii přehrávačů Walkman®

Balení ve stylu výročí Walkman 40th Anniversary

Na oslavu 40. výročí převratného Walkmanu® TPS-L2 jsme vytvořili exkluzivní výroční balení Walkman® 40th Anniversary. V krabici, inspirované originálním balením modelu TPS-L2, najdete Walkman® NW-A100, na zadní straně doplněný logem 40th Anniversary, spolu se speciálním měkkým pouzdrem ve stylu samotného ikonického modelu TPS-L2. V balení najdete také dva aršíky samolepek s motivy výročí Walkman 40th Anniversary.

Specifikace
Díky zvuku s vysokým rozlišením a barvám, které doplní váš životní styl, si s modelem NW-A100 vybaveným systémem Android™ můžete vychutnat své oblíbené streamovací a hudební aplikace přímo na Walkmanu® – nebo můžete přístup ke své sbírce hudby získat připojením k počítači. Poslouchat oblíbené zvuky nebylo nikdy jednodušší.
  • Vneste do svého života harmonii s barvami řady h.ear

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Technologie DSEE HX Al zanalyzuje typ písně a obnoví komprimované zvukové soubory

  • Pomocí funkce Wi-Fi® můžete streamovat a stahovat hudbu prostřednictvím svých oblíbených aplikací Android™

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí