Přejít k obsahu
Veškerá elektronika

Vodotěsné fotoaparáty, videokamery a tablety

Pořizujte s našimi nejlepšími vodotěsnými fotoaparáty úchvatné fotografie a videa. Mezi kompaktními videokamerami a elegantními tablety si jistě vyberete vhodný model.

Ponořte se do akce

Ať surfujete na vlnách či na internetu, vody se bát nemusíte. Naše vodotěsné fotoaparáty, videokamery a vybraná chytrá zařízení nabízí jak výkonné vybavení, včetně objektivu ZEISS®, snímače Exmor® a vysokorychlostního procesoru, tak odolný design.

Muž v kajaku s vodotěsným fotoaparátem od společnosti Sony
Vodotěsný digitální fotoaparát od společnosti Sony pod vodou

Připravený poprat se se životem

S našimi nejlepšími vodotěsnými fotoaparáty můžete fotit kdekoli a kdykoli, takže vám už nikdy nic neuteče. Ať už vás zastihne liják nebo si chcete natočit surfařské dobrodružství, s naším vodotěsným fotoaparátem v rukou budete připraveni na vše.

Zažijte dobrodružství s videokamerou Action Cam

Kompaktní videokamery Action Cam můžete vložit do vodotěsného pouzdra nebo s nimi snadno pořizovat snímky z vlastní perspektivy. Vše, co pod vodou či na horách natočíte, bude mít díky stabilizátoru SteadyShot a snímači Exmor® ostrý a čistý obraz.

Muž na horách s vodotěsnou videokamerou Action Cam od společnosti Sony

Tablet do všech podmínek

Užijte si skvělý výkon a vodotěsnost v jednom. Naše nejnovější tablety jsou také jedny z nejlepších vodotěsných fotoaparátů. Fotit a sdílet online tak můžete jedním zařízením. Trocha vody nebo mokré ruce tabletu nevadí – vydrží až 30 minut pod vodou.

Vodotěsný tablet od společnosti Sony
Nejlepší vodotěsné fotoaparáty od společnosti Sony

Výkonné. Odolné. Praktické.

Naše vodotěsná řada je dokonalou kombinací formy a funkce. Nabízí stylový, ale přesto odolný design spolu s našimi nejlepšími technologiemi, včetně snímače Exmor®, objektivu ZEISS® a předních zvukových a obrazových technologií.