Přejít k obsahu
HANDYCAM®

PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem

HDR-PJ810E

Obrázek modelu PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem

MOC

22 699,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem
Snímky modelu PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem
Snímky modelu PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem
Snímky modelu PJ810 – videokamera Handycam® s vestavěným projektorem

Od videokamery ke kinosálu

S videokamerou Handycam® PJ810E získáte pro své domácí filmy péči hodnou snímků stříbrného plátna – jednoduše připojte chytrý telefon nebo tablet přes HDMI®. Zachyťte každý detail významných okamžiků snímačem CMOS Exmor R® a výsledek sdílejte prostřednictvím vestavěného projektoru s jasem až 50 lumenů.

Proměňte svět na své divadlo

Promítněte obraz o úhlopříčce až 500 cm (200”) na jakýkoli povrch a vnímejte všechny realistické detaily. Můžete dokonce přes vstup HDMI® zobrazit záznam z chytrého telefonu nebo tabletu na přímém slunci – projektor disponuje jasem až 50 lumenů pro zřetelně jasný obraz.

Svoboda pohybu se stabilizací obrazu

Pohybujte se, přibližujte a oddalujte bez otřesů a skoků. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot přináší nepřekonanou stabilizaci obrazu: kompenzuje 13x více otřesů videokamery než tradiční stabilizátory.

Kvalitnější a rychlejší snímání

Nový obrazový procesor BIONZ X je rychlý, výkonný a snižuje úroveň šumu napříč celým obrazem. Spolupracuje s detailním snímačem CMOS Exmor R® na věrné reprodukci každého aspektu scény s přesnými a přirozenými detaily.

Dostaňte do záběru vše

Ať se jedná o jakýkoli záběr, ať přibližujete či oddalujete, 26,8mm širokoúhlý objektiv G toho dostane do záběru víc. Přibližte se a zachyťte každičký detail s 12x optickým zoomem a 24x zoomem s čistým obrazem.

Svoboda bezdrátového připojení

Videokamera nevyžaduje žádné kabely a připojování. Pomocí technologie NFC se připojíte přes Wi-Fi® a můžete jednoduše a rychle sdílet fotografie i videa.

Zaměřte se pouze na zvuk svého objektu

Už vás unavuje poslouchat u každého videa vlastní komentář? Díky funkci ztlumení vlastního hlasu můžete ztišit svůj hlas za videokamerou a zároveň zachovat hlasitost objektu.

To nejlepší z obou světů

Funkce dvojitého záznamu videa nahrává video současně ve dvou formátech. AVCHD pro vysokou kvalitu záznamu a mp4 pro snadné sdílení online.

Specifikace
  • Vestavěný projektor s jasem až 50 lumenů

  • Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot

  • Snímač CMOS Exmor R™

  • Obrazový procesor BIONZ X

  • Širokoúhlý objektiv G

Typ objektivu
Objektiv G
Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1/3,95 (4,6 mm) s technologií „převráceného“ snímače
Rozšířený zoom
24x
Typ obrazovky
7,5cm (typ 3,0) širokoúhlý (16:9) displej LCD™ Xtra Fine (921 000)
Vstupní a výstupní konektory
Víceúčelový konektor / konektor Micro USB, stereofonní minikonektor, výstup HDMI® (mikro), vstup projektoru (mikro HDMI®), kompozitní výstup, výstup 4K (typ A (vestavěný) / vysokorychlostní USB 2.0 (velkokapacitní paměťové zařízení / MTP))
Světelný výstup
Až 50 lumenů
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů