VAIO Inspiration Stream™

Spontánní vznik nápadů

Aplikace VAIO Inspiration Stream™ vdechne vaší kreativitě život pomocí výkonných aplikací, díky nimž můžete bez problémů snímat, upravovat a sdílet prostřednictvím nekonečné řady možností.

Pracujte s lehkostí

Bez papíru a bez námahy.

Aplikace VAIO Inspiration Stream™ pomáhá obchodníkům, studentům a kreativním tvůrcům zvládat práci plynuleji, lépe a rychleji. Pořiďte snímek svého nejnovějšího nápadu, připište poznámku, upravte a sdílejte. Vše, aniž byste museli použít papír.

Nástroje moderních profesionálů

S praktickou aplikací VAIO Inspiration Stream™ vám půjde práce od ruky rychleji, a budete tak mít více času zapojit svoji kreativitu.

A práce vám půjde od ruky

Aplikace VAIO Inspiration Stream™ vám usnadní každodenní práci od skenování a úpravy papírových dokumentů po grafickou úpravu prezentací.

Tvořte, upravujte a sdílejte své nápady

Aplikace VAIO Inspiration Suite obsahuje tři hlavní aplikace: VAIO Paper, VAIO Clip a Camscanner. Plynulé, intuitivní ovládání vám umožní prozkoumat svět aplikace VAIO Inspiration Stream™.

VAIO® Paper
VAIO Paper

Aplikace VAIO Paper umožňuje pohodlné psaní poznámek, převádění rukopisu na text, nahrávání hlasových poznámek a sdílení na další zařízení.

VAIO® Clip
VAIO Clip

Vytvářejte velmi působivé prezentace pomocí aplikace VAIO Clip. Stylus vám umožní rychle vybírat a kopírovat obrázky a vkládat je do schránky a poté je vložit do nových dokumentů.

Aplikace CamScanner
VAIO Scan

Nákresy na tabuli můžete využít ještě lépe díky aplikaci VAIO® Scan. Aplikace vám umožní provádět rychlé úpravy a sdílet naskenované poznámky i dokumenty.

Výkon softwaru Adobe®, pohodlí mobilního zařízení

Přenosnost notebooku či tabletu zajistí kreativitu, ať jste kdekoli.

Stylus je synchronizován se snímáním tlaku aplikací Adobe® Illustrator® CC a Adobe® Photoshop® CC. Tloušťka čar se mění v závislosti na vyvinutém tlaku, což vám umožní vytvářet požadované výsledky. Nebo jednoduše používejte k psaní svůj prst!
Pomocí předem nainstalované aplikace Adobe Photoshop® Elements můžete uspořádat, upravovat a pořizovat nové fotografie a ihned si je také vytisknout či sdílet.

Vylepšeno o aplikaci Adobe® Photoshop® Elements

Upravujte a vylepšujte fotografie pomocí snadno použitelného softwaru a stylusu.

Media Object

Podívejte se na výukové video

Vylepšeno o aplikaci Adobe® Photoshop® CC

Objevte pokročilé možnosti retušování fotografií a využívejte aplikaci Photoshop® ještě intuitivněji.

Media Object

Podívejte se na výukové video

Vylepšeno o aplikaci Adobe® Illustrator® CC

Využijte plného potenciálu pera pro ještě přirozenější kreslení vektorů.

Media Object

Podívejte se na výukové video

Zachyťte kreativitu

Snadné jako psaní tužkou na papír – a lepší.

Načrtněte své nápady nebo si rychle udělejte poznámky pomocí tohoto sofistikovaného stylusu, který se vyznačuje nevídanou přesností a citlivostí. Nebo jednoduše pořiďte snímek pomocí zadní kamery s rozlišením 8 MP a prohlédněte si ho na skvělém displeji TRILUMINOS™ pro mobilní zařízení.