Zábava, připojení, kreativita.

Ať už si vyměňujete tweety, sdílíte fotografie nebo nahráváte singl, aplikace VAIO promění váš počítač na výkonný kreativní stroj.

Představte si to, udělejte to

Software Imagination Studio™ VAIO Edition pro další kreativní projekt.

Myslete ve velkém díky tomuto praktickému balíčku čtyř výkonných aplikací VAIO. Skládejte původní hudbu. Upravujte audio jako profesionálové. Vytvářejte oslnivé disky DVD. A především si usnadněte práci využitím výukových programů Jump Start a obsáhlé nápovědy.

Užívejte si a vylepšujte fotografie a videa

Možná, že máte v počítači tolik skvělých snímků a filmů, že je těžké se v nich vyznat. Aplikace PlayMemories Home společnosti Sony v nich udrží pořádek a navíc nabídne možnosti vylepšení pomocí zábavné mapovací aplikace.

Aplikace PlayMemories Home s počítačem Sony
Rychle najděte své oblíbené záběry

Fotografie a filmy jsou setříděny podle data a času, kdy byly pořízeny. Vše můžete rychle najít a prohlédnout.

Funkce Zobrazení mapy pomocí aplikace PlayMemories Home
Sledujte svou cestu pomocí funkce Zobrazení mapy

Obohaťte své příběhy díky údajům o daném místě u fotografií a filmů pořízených kompatibilními fotoaparáty Sony.

Umístěte vzpomínky na internet díky aplikaci Album

Rozesílání jednotlivých obrázků je časově náročné. Aplikace VAIO vám umožní okamžitě sdílet fotografie nebo videa ve veřejných či soukromých albech nebo je nahrávat přímo na weby sociálních sítí.

Buďte společenští s aplikací Socialife

Buďte na více místech a jednodušeji

Udržovat si přehled o nejrůznějších blozích, aktualizacích, tweetech, příspěvcích, novinkách a videích s kočkami hrajícími na klavír je největší výzvou sociálních médií, avšak kompletně přepracovaná aplikace Socialife společnosti Sony je řešením.

Aplikace Socialife se zařízením Sony Tablet
Dotykové vyhledávání VAIO®

Rychlé a praktické

Vyhledávejte plynule bez přerušování. Jednoduše označte slova na obrazovce a výsledky vyhledávání z webu, vašich aplikací, souborů a složek se zobrazí v přehledném panelu.

Chytřejší průvodce pro váš televizor

Aplikace TV SideView změní váš tablet, notebook nebo chytrý telefon v dokonalý dálkový ovladač. Procházejte obsah, diskutujte s přáteli o nejnovějších pořadech a samozřejmě přepínejte mezi stovkami kanálů pohybem prstu – nebo dokonce jednoduchým hlasovým příkazem.

Přejděte přímo k tomu zajímavému pomocí služby Sony Select

Zapomeňte na nedůležité reklamní zprávy: díky službě Sony Select se můžete dozvědět o speciálních nabídkách, aplikacích, tipech a dalších zajímavostech, které se vztahují pouze k vašemu modelu počítače VAIO.

Logo softwaru VAIO Care
Zajistěte špičkový výkon svého počítače VAIO

Komplexní software VAIO Care společnosti Sony nabízí automatické hodnocení výkonnosti, řešení potíží, diagnostické nástroje se snadnou obsluhou a ještě mnohem více, aby bylo o váš počítač VAIO postaráno.