Přejít k obsahu

Energie na cesty

Už se nemusíte bát, že vám dojde energie. Přenosné nabíječky Sony jsou vždy připravené vyrazit s vámi na cesty, ať už se vydáte kamkoli a setkáte s čímkoli.

Seznamte se s funkcemi nabíječek a baterií

Nabíjejte zařízení rychle díky vysokému výstupnímu proudu 1,5 A. Všechny modely disponují indikátory LED. Některé jsou navíc vybaveny čtyřúrovňovým indikátorem, který umožňuje rychlou kontrolu zbývající úrovně nabití. S některými modely lze díky vysokému výstupnímu výkonu nabíjet víc zařízení USB najednou nebo díky funkci průchozího nabíjení současně nabíjet přenosnou nabíječku i zařízení.

Možnost připojení pomocí dvou konektorů USB a indikátor LED

Možnost současného nabíjení smartphonu a tabletu

Možnost 1000 nabití

Naše přenosné nabíječky jsou vybaveny bezpečnou technologií Hybrid GEL, která je ideální pro cestování. Jsou navrženy s ohledem na dlouhou životnost, takže si i po roce uchovají 80 % energie a poskytují až 1000 nabíjecích cyklů.

Lithium-polymerové baterie od Sony pro maximální výdrž

Naše přenosné nabíječky využívají technologii Hybrid Gel.

Lithium-polymerové baterie

Bezpečnostní funkce

Spolehlivé bezpečnostní funkce dokonale ochrání vaše produkty.

Ikona časovače

Bezpečnostní časovač

Jakmile se váš smartphone nebo jiné zařízení zcela dobije, bezpečnostní časovač ukončí proces nabíjení, aby nedošlo k přehřátí.

Ikona teploměru

Systém sledování teploty

Když teplota baterie dosáhne maximální úrovně, dojde k zastavení elektrického proudu. To poskytuje ochranu pro přenosnou nabíječku i dobíjené zařízení.

Nabíjení v barvě

Při výběru barvy baterie si dejte záležet stejně jako při výběru barvy smartphonu – vždyť budou stále pohromadě. Naše nabíječky jsou tak tenké a kompaktní, že nezaberou žádné místo a vy si je můžete bez váhání vzít kamkoli s sebou. V nepřeberném množství barev a provedení si jistě najdete kombinaci vyhovující vašemu stylu.

Najděte si pro sebe to nejlepší

Jsou kompatibilní s většinou smartphonů a tabletů včetně modelů Xperia™. Můžete je kdykoli a kdekoli použít také k nabíjení fotoaparátů Cyber-shot™, videokamer Handycam® a přehrávačů Walkman®. Vyberte si model, který přesně odpovídá vašim potřebám.

Naprostá svoboda

Velká kapacita, která se ideálně hodí na dlouhé cesty, hektické služební cesty a výlety, zajistí vašemu smartphonu až 6 plných nabití.

Extra velká porce energie

Na hudebním festivalu nebo na služební cestě vám umožní nabíjení zařízení venku. Zajistí vašemu smartphonu až 4 plná nabití.