WF-1000XM4 

Váš svět. Nic jiného.

Přizpůsobená pro výjimečný zážitek z poslechu. Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4 posunují špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku a kvalitu zvuku na novou úroveň. Padnou do každého ucha, a tak se dokáží přizpůsobit každé situaci a nabídnout unikátní zážitek.

SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÉ

Bezdrátová sluchátka WF-1000XM4 s technologií pro potlačení okolního hluku

WF-1000XM4
Pohled zepředu a ze strany na pár sluchátek WF-1000XM4 v černém provedení

silverblack

MOC

7 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Držitel ocenění

Zaregistrujte se nyní a nechte si zasílat nejnovější aktualizace a časově omezené nabídky. Klikněte na odkaz níže, abyste nic nepropásli.

Prohlédněte si sluchátka WF-1000XM4
Objevte svobodu

Podívejte se, jak sluchátka WF-1000XM4 kombinují naše nejpokročilejší potlačení okolního hluku s výjimečným zvukovým výkonem a individuálně přizpůsobenými chytrými funkcemi, které se přizpůsobí místu, na kterém se nacházíte.

Logo technologie digitálního potlačení okolního hluku
Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku
Rozšířené zobrazení sluchátek
Výjimečná kvalita zvuku
Obrázek dvou hovořících osob
Režim Speak-to-Chat
Ikona vyzvánějícího telefonu
Výjimečná kvalita hovorů
Detailní záběr na sluchátko v uchu
Vyrobena přesně pro vás
Ikony vodotěsnosti a baterie
Odolnost proti vodě a výdrž baterie
Špičkové potlačení okolního hluku – nyní ještě lepší

Všechny součásti sluchátek WF-1000XM4 byly navrženy znovu zcela od základu. Například nový integrovaný procesor V1, vyvinutý speciálně společností Sony, který potlačuje více okolního hluku než kdykoli dříve, nový měnič s vyšším výkonem, mikrofony citlivé na hluk a inovativní koncovky sluchátek do uší izolující šum se stabilnějším upevněním.

Zažijte potlačení okolního hluku
Žena s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 běžící v přírodě
Minimalizace šumu větru

I za větrného počasí zůstanete zcela pohlceni přehrávaným zvukem. Režim automatické redukce šumu větru rozpozná větrné počasí a automaticky potlačí šum větru.

Poslechněte si více z toho, co se děje kolem vás

V režimu okolního zvuku zachytí sluchátka WF-1000XM4 více zvuku kolem vás než kdykoli dříve, takže získáte přirozenější zážitek z poslechu a zůstanete ve spojení se svým prostředím.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 čekající na lavičce na zastávce
Výjimečná kvalita zvuku

Sluchátka WF-1000XM4 nyní podporují bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením. Díky speciálně navrženým 6mm měničům reprodukují i navzdory malým rozměrům dynamický zvuk a vysoce poddajná membrána reprodukuje bohatý rozsah basů. Integrovaný procesor V1 zvyšuje kvalitu zvuku, snižuje zkreslení a podporuje zpracování kodekem LDAC a technologii DSEE Extreme.

Logo bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením
Užijte si zvuk ve vysokém rozlišení bez kabelů

Sluchátka WF-1000XM4 podporují díky přijímané technologii kódování zvuku LDAC zvuk s vysokým rozlišením. Technologie LDAC umožňuje přenášet přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné zvukové rozhraní Bluetooth®, takže si můžete vychutnat obsah zvuku s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě, blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.

Logo DSEE Extreme
Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (Artificial Intelligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek skladby umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak úplnější zážitek z poslechu.

Ještě chytřejší zážitek z poslechu

Jakmile začnete s někým hovořit, režim Speak-to-Chat pozastaví hudbu a přestane potlačovat okolní zvuk, abyste mohli vést konverzaci. To je užitečné, pokud chcete ponechat sluchátka zapnutá nebo nemáte volné ruce. A až váš rozhovor skončí, hudba se začne znovu automaticky přehrávat. Režim Speak-to-Chat rozpozná váš hlas a reaguje na něj. Využívá technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje čtyři mikrofony a snímače s pokročilým zpracováním zvukového signálu.

Funkce adaptivního nastavení zvuku se automaticky přizpůsobí aktuální situaci

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Mapa ve stylu satelitní navigace vám ukáže zajímavá místa
Sluchátka, která vás poznají

Funkce adaptivního nastavení zvuku se v případě aktivace naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše kancelář, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a bude přizpůsobovat zvuk podle situace. 

Výjimečná kvalita hovorů

Technologie Precise Voice Pickup využívá mikrofony se schopností tvarovat paprsek a snímač kostního vedení, které umožňují sluchátkům WF-1000XM4 jasně a přesně zachytit váš hlas při uskutečňování hovorů v režimu hands-free, ať už jste doma, v kavárně nebo kdekoli jinde. Funkce potlačení okolního hluku vám navíc umožní slyšet druhého účastníka hovoru jasněji, dokonce i v hlučných situacích.

Obrázek osoby s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 ukazující, jak fungují mikrofony se schopností tvarovat paprsek
Provedení, které zachytí vaše každé slovo

Mikrofony se schopností tvarovat paprsek jsou kalibrovány tak, aby zachytávaly pouze zvuky z vašich úst. Díky vylepšenému poměru signálu k šumu zachytí každé slovo, i když se nacházíte v hlučném prostředí.

Obrázek osoby s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 ukazující, jak snímač vedení kostí detekuje vibrace způsobené řečí
Detekuje vibrace způsobené řečí, a zvyšuje tak čistotu zvuku

Snímač vedení kostí snímá pouze vibrace pocházející z vašeho hlasu a neregistruje okolní zvuk, aby zajistil ještě čistší řeč při uskutečňování hovorů.

Ovládejte pomocí hlasu

Získejte pomoc hands-free. Chcete-li aktivovat preferovaného hlasového asistenta, stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení či si nastavte upomínky. Funkce sluchátek, jako je potlačení okolního hluku, lze ovládat hlasem.

Muž s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 telefonující prostřednictvím smartphonu v režimu hands-free
Logo Fast Pair
Najděte svá sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Sluchátka WF-1000XM4 podporují novou užitečnou funkci Fast Pair od společnosti Google. Sluchátka WF-1000XM4 umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, snadno zjistíte vyzváněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Obrázek notebooku vysílajícího bezdrátové signály
Snadné spárování s počítačem

Funkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka WF-1000XM4 s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.

Ergonomický design povrchu pro lepší uchycení

Od představení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982 (model MDR-E252) jsme prozkoumali obrovské množství údajů o tvarech uší z celého světa. Produktem tohoto zkoumání jsou sluchátka WF-1000XM4, která kombinují tvar odpovídající ušní dutině s novým ergonomickým designem povrchu pro stabilnější uchycení.

Použijte aplikaci k určení dokonalé velikosti

Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect zjistíte, co vám vyhovuje. Aplikace vás provede měřeními, která vám umožní určit ideální velikost koncovek sluchátek izolujících šum a zajistit maximální kvalitu zvuku a minimalizovat vnější hluk.

Obrázek obsahující uživatelské rozhraní aplikace Sony | Headphones Connect
Žena s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 sledující obsah na svém smartphonu
Perfektní pro televizní pořady, filmy a další obsah

Sledujete videoobsah na smartphonu nebo tabletu? Pokročilé bezdrátové připojení sluchátek WF-1000XM4 přesně synchronizuje obraz na obrazovce s tím, co slyšíte ve sluchátkách, aby vám poskytlo větší radost ze sledování.

Čistší a stabilnější signál Bluetooth

Optimalizace přenosového algoritmu využívající integrovaný procesor V1 zajišťuje větší stabilitu spojení a snižuje náchylnost k přeskakování zvuku, a to i v prostředí, v němž dochází k rušení. Umožňuje přenášet zvuk do obou uší současně s velmi nízkou latencí a vyšší silou signálu než kdykoli dříve.

Obrázek porovnává přenos z levého do pravého sluchátka modelu WF-1000X se současným přenosem do obou sluchátek u modelu WF-1000XM4

(A) Přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka u modelu WF-1000X.
(B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek modelu WF-1000XM4.

Voděodolnost pro každodenní použití

Díky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Můžete si užívat nabití na celý pracovní den – 8 hodin ze sluchátek a dalších 16 hodin díky energii uložené v pouzdru. Tedy celých 24 hodin doby poslechu pokaždé, když opustíte dům. Spěcháte? Pouhé pětiminutové rychlé nabíjení vám poskytne až 60 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás dokonce upozorní, když energie nabíjecího pouzdra klesne pod 30 %.

Obrázek dob nabíjení
Předměty na psacím stole, včetně nabíjecího pouzdra sluchátek WF-1000XM4 na bezdrátové nabíjecí podložce.
Snadné bezdrátové nabíjení pomocí technologie Qi

Sluchátka WF-1000XM4 jsou vybavena technologií Qi pro snadné bezdrátové nabíjení bez kabelů. K nabíjení sluchátek a nabíjecího pouzdra můžete použít smartphone s technologií Qi, např. nejnovější model Xperia s funkcí sdílení baterie.

Vše na dosah

Sluchátka WF-1000XM4 se vyznačují nastavením dotykového ovládání. Klepnutím na levé sluchátko lze přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk a dlouhým klepnutím aktivovat funkci Rychlá pozornost, zatímco poklepáním na to pravé přeskočíte na další skladbu. Každému sluchátku lze přiřadit funkce pomocí aplikace Headphones Connect.

Okamžité pozastavení. Okamžité přehrávání.

Stačí vytáhnout sluchátka z uší a hudba se zastaví, neboť snímač přiblížení rozpozná, kdy máte v uších usazeno jedno nebo obě sluchátka. Po opětovném zasunutí sluchátek do uší se hudba znovu spustí.

Žena na pohovce s nasazenými sluchátky WF-1000XM4 sledující smartphone
Jak rádi posloucháte?

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Vyberte si barvu

Sluchátka WF-1000XM4 jsou dodávána v černé nebo stříbrné barvě.

Sluchátka WF-1000XM4 a nabíjecí pouzdro v černém provedení společně s nabíjecím pouzdrem v bílém provedení
Ruka držící otevřené nabíjecí pouzdro odhalující sluchátka WF-1000XM4 umístěná uvnitř
Menší velikost, žádné kompromisy

Přepracovali jsme vnitřní uspořádání tak, aby byla sluchátka WF-1000XM4 o 10 % menší než předchozí generace, a to bez jakýchkoli kompromisů týkajících se kvality zvuku nebo výdrže baterie. S hmotností pouhých 7,3 g jsou dostatečně lehká pro celodenní nošení. Menší je i nabíjecí pouzdro, a to o 40 %, a přesto vám poskytne energii pro 16 hodin, zatímco jste na cestách.

Lepší pro životní prostředí

Obal sluchátek WF-1000XM4 neobsahuje žádné plasty, neboť je navržen v souladu s principy nízké toxicity a filozofií „vyrobeno pro další zpracování“, které představují společensky odpovědnější přístup. 99 % papírových obalů, kromě etiket, je vyrobeno z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro společnost Sony.

Snímek obalu sluchátek WF-1000XM4 společně s výběrem udržitelných obalových materiálů
Sluchátka WF-1000XM4 s nabíjecím pouzdrem, koncovkami sluchátek izolujícími šum ve 3 velikostech a nabíjecím kabelem USB-C.
Obsah balení

Po otevření obalu sluchátek WF-1000XM4 najdete koncovky sluchátek do uší izolující šum ve 3 velikostech a také nabíjecí kabel USB-C.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás a je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím.

Logo aplikace Artist Connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4 v sobě spojují špičkovou technologii pro potlačení okolního hluku a vysoce kvalitní zvuk, chytré funkce poslechu, odolnost proti vodě, celodenní výdrž baterie a pohodlí při dlouhém poslechu.
  • Zdokonalené digitální potlačení okolního hluku pomocí integrovaného procesoru V1

  • Kvalitní zvuk díky bezdrátovému zvuku s vysokým rozlišením

  • Chytrý poslech a kvalitní čistý zvuk během hovoru

  • Ergonomický design povrchu pro stabilní uchycení

  • Voděodolné provedení a dlouhá výdrž baterie pro každodenní použití

Reproduktor
6 mm
Technologie DSEE Extreme
Ano
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů