WF-1000XM3

Pouze hudba. Nic jiného.

Svět okolo počká – důležití jste vy a vaše hudba. Žádný šum, žádné kabely, žádné vyrušování. Jen výjimečný zvuk, technologie pro potlačení okolního hluku a hodiny naprosté svobody při poslouchání.

SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÉ

Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

WF-1000XM3
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

silverblack

MOC

5 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Důležité vlastnosti sluchátek WF-1000XM3
Technologie pro potlačení hluku

Technologie pro potlačení okolního hluku ve skutečně bezdrátových sluchátkách WF-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky HD procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Můžete se tedy úplně ponořit do své hudby.

Snímky produktu a pohled na rozebraná sluchátka WF-1000XM3
Technologie duálního snímače hluku

Duální mikrofony – jeden zachycuje zvuk vpředu a druhý vzadu – na povrchu sluchátek zachytí více zvuků z okolí, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři. 

HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku

Při zachycení okolního zvuku se aktivuje HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Nejenže odstraňuje podstatně více šumu ve všech frekvencích, ale také má mnohem nižší spotřebu.

Detail obvodové desky s HD procesorem QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku
Výjimečná kvalita zvuku

Sluchátka WF-1000XM3 potlačující okolní hluk nejenom umožňují poslech bez šumu, ale také oplývají dechberoucí kvalitou zvuku – a to vše díky pokročilé zvukové technologii.

Detailní snímek sluchátek WF-1000XM3 zobrazující 6mm reproduktor
6mm reproduktor

Uvnitř sluchátek je malinký, ale výkonný 6mm reproduktor, který poskytuje bohatý, čistý a rozsáhlý zvuk.

Logo HD procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku
HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku

Velmi schopný HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku kombinuje digitální odstranění okolního hluku, 24bitové zpracování zvuku a digitální/analogový převodník se zesilovačem sluchátek. Výsledek? Úžasný zvuk s minimálním zkreslením.

Logo DSEE HX
Vylepšení digitální hudby pomocí technologie DSEE HX

Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. 

Skutečně bezdrátová technologie

Bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 potlačující okolní hluk nabízí díky bezdrátové technologii Bluetooth® a ergonomické konstrukci skutečnou bezdrátovou svobodu pro váš celodenní komfort.

Perfektní pro televizní pořady, filmy a další obsah

Sledujete videoobsah na smartphonu nebo tabletu? Pokročilé bezdrátové připojení sluchátek WF-1000XM3 přesně synchronizuje obraz na obrazovce s tím, co posloucháte, což přináší větší radost ze sledování.

Sluchátka WF-1000XM3, magnetické nabíjecí pouzdro a chytrý telefon Xperia vedle knihy, brýlí, kladívka na sklo a keramické vázy na dřevěném stole
Ilustrace přibližuje, jak nový čip Bluetooth® přenáší zvuk zároveň do levého i pravého ucha

(A) Přenos BT z levého do pravého ucha u sluchátek WF-1000X.
(B) Přenos BT současně do levého/pravého ucha u sluchátek WF-1000XM3

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth®

Čip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Optimalizovaný design antény

Anténa sluchátek Bluetooth® je optimálně umístěna tak, aby zajistila širší pokrytí. Tím napomáhá udržet silný signál pro nepřerušované streamování.

Snímek zobrazující sluchátka WF-1000XM3 a jejich optimalizovaný design antény.
Navrženo pro bezpečné a stabilní upevnění
Snímek zobrazující ergonomické provedení Tri-hold sluchátek WF-1000XM3.
Ergonomické provedení Tri-hold

Sluchátka s funkcí potlačení okolního hluku jsou navržena ergonomicky, takže jsou v kontaktu s uchem na třech různých místech. Díky tomu bezpečně a pohodlně padnou.

Snímek zobrazující vysoce přilnavý gumový povrch sluchátek WF-1000XM3.
Vysoce přilnavý gumový povrch

Vysoce přilnavý povrch udržuje sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku pohodlně a pevně v uchu, takže jen tak nevypadnou.

Produktový snímek sluchátek WF-1000XM3 s nabíjecím pouzdrem, kabelem USB-C a různě velkými náušníky.
Vše, co potřebujete

Balení obsahuje 3 velikosti koncovek Triple Comfort a 4 velikosti dlouhých hybridních silikonových koncovek do uší, takže si můžete vybrat tu pravou a užít si maximálně kvalitní zvuk s minimem šumu. V balení nechybí ani nabíjecí kabel USB-C.

Ikona baterie s výdrží 24 hodin
Až 24 hodin poslechu   

Při plném nabití nabízejí sluchátka energii na 6 hodin a praktické nabíjecí pouzdro poskytuje další 3 nabití, díky nimž lze poslouchat celý den. To je až 24 hodin poslechu bez okolního hluku. Když je funkce potlačení okolního hluku vypnutá, sluchátka vydrží ještě déle – 8 hodin výkonu na plné nabití, a další maximálně 3 nabití v nabíjecím pouzdru, tedy až 32 hodin přehrávání.

Ikona rychlého 10minutového nabití / 90minutového přehrávání.
Rychlé nabití, když ho potřebujete

Někdy si prostě rychle musíte poslechnout nějakou hudbu. Takže pokud sluchátkům už moc dlouho nezbývá, rychlé 10minutové nabití v nabíjecím pouzdru vám poskytne až 90 minut přehrávání. 

Snímek životního stylu zobrazující ukládání sluchátek WF-1000XM3 do magnetického nabíjecího pouzdra.
Praktické magnetické nabíjecí pouzdro

Vložte sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku zpět do nabíjecího pouzdra – na své místo zapadnou díky magnetickému vnitřku s příjemným klapnutím. Díky kabelu USB-C můžete pouzdro rychle a snadno nabít a připravit ho na celý další den poslechu.

Obrázek ruky a prstu dotýkajícího se tlačítka
Mluvte po jednom dotyku díky Quick Attention

Přiložením prstu na sluchátko snížíte hlasitost, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tedy mluvit s ostatními, aniž byste museli sluchátka vyjmout. Díky nastavení ovládacích prvků máte veškeré funkce na dosah. Například klepnutím na levé sluchátko můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk. Každému sluchátku můžete také přiřadit funkce, jako jsou Google Assistant, Amazon Alexa a ovládání hlasitosti hudby pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte

Aplikace Sony | Headphones Connect nabízí funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky zjistí vaši činnost – například cestování, chůzi nebo čekání – a přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám. Nastavení můžete také upravit podle vlastních preferencí.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonami taxi a autobusu a názvem „Doprava“, u kterého je zvýrazněno potlačení okolního hluku
Cestování

Cestujte bez přerušení a poslouchejte hudbu bez šumu v pozadí.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonou chůze, slovem „Chůze“ a zvýrazněnou funkcí potlačení okolního hluku 20
Pěšky

Vnímejte všechno kolem sebe, od ulice po kancelář, a vychutnávejte si přitom hudbu.

Ilustrace adaptivního nastavení zvuku s ikonami sezení a stání a názvem „Stání“, u kterého je zvýrazněna funkce potlačení okolního hluku
Čekání

Při čekání můžete potlačit okolní šum a poslouchat důležitá oznámení.

Sluchátka, která na vás reagují

Snímač přiblížení v každém sluchátku umí zjistit, zda na sobě máte jedno či obě sluchátka, a přizpůsobí tomu přehrávání hudby.

Obrázek osoby vyjímající si sluchátko z ucha
Pozastavte hudbu

Vyndejte si jedno sluchátko a hudba automaticky přestane hrát na obou stranách.

Obrázek osoby usazující si sluchátko zpět do ucha
Pokračujte v přehrávání

Nasaďte si sluchátko zpátky a hudba automaticky začne znovu hrát.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Mějte svůj poslech pod kontrolou

Díky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.

Jděte na to chytřeji se svým oblíbeným hlasovým asistentem

Služby Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den pomocí pokynů pro hlasového asistenta. Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a mnohem víc.

Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa
Ikona telefonování v režimu handsfree
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem

Se snadným handsfree voláním konverzace volně plyne. Sluchátka WF-1000XM3 zajišťují lepší kvalitu hlasu. Hovory můžete přijímat tak, aby byly slyšet v jednom nebo obou sluchátkách. To umožňuje měnit jejich dobíjení nebo dobře slyšet hovory v hlučných prostředích.

Moderní klasický styl

Ať už mluvíme o sluchátkách s čistým, minimalistickým designem, nebo o nabíjecím pouzdru s příjemným povrchem a špičkovou povrchovou úpravou, na prvním místě je vždy elegantní a nenápadný styl.

Produktový snímek nabíjecích pouzder pro sluchátka WF-1000XM3 v celé škále barev.
Vyberte si barvu

Sluchátka WF-1000XM3 a přenosné pouzdro jsou dostupné v nejrůznějších barvách, které ladí s vaším životním stylem.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 v sobě spojují pokročilou technologii pro potlačení okolního hluku a vysoce kvalitní zvuk, funkce chytrého poslechu, připojení pomocí technologií Bluetooth® a NFC, celodenní výdrž baterie a pohodlí při dlouhém poslechu.
  • Potlačení okolního hluku pomocí procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku a duálního snímače

  • Skutečně bezdrátové provedení s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

  • Výdrž baterie až 24 hodin pro celodenní poslech

  • Funkce Rychlá pozornost vám umožňuje snadno hovořit, aniž byste si sundali sluchátka

  • Klasické moderní provedení bezpečně sedí v uších

Reproduktor
6mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
DSEE HX
Ano
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20 Hz–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Frekvenční odezva (aktivní ovládání) 
-
Pasivní ovládání
-
NFC
Ano (pouzdro)
Délka kabelu
-
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů