Získejte k smartphonu Xperia službu TIDAL na tři měsíce zdarma

Naše nejlepší smartphony pro hudbu se potkávají s nejlepší hudbou pro váš telefon. Noví předplatitelé služby TIDAL získají při koupi smartphonu Xperia předplatné TIDAL Hi-Fi na tři měsíce zdarma včetně formátu 360 Reality Audio.

Co je TIDAL?

TIDAL je globální hudební a zábavní platforma vlastněná umělci, která prostřednictvím jedinečného originálního obsahu a exkluzivních akcí sbližuje umělce s jejich fanoušky. Tato streamovací služba, která je k dispozici v 54 zemích, má ve svém katalogu více než 60 milionů skladeb a 250 000 videí ve vysoké kvalitě – a navíc originální videoseriály, podcasty, tisíce odborně vedených seznamů skladeb a možnost objevovat nové umělce prostřednictvím programu TIDAL Rising.

Telefon se zobrazenou aplikací TIDAL
Muž poslouchající hudbu ve formátu 360 Reality Audio
Nechte se pohltit zvukem ze všech stran

360 Reality Audio je nový způsob, jak si užít poslech hudby, při kterém se jednotlivé zvuky ozývají z 360stupňového sférického zvukového pole kolem vás. Bubny můžete slyšet nad hlavou, vokály přímo před sebou a smyčce zezadu. Hudebníkům a ostatním tvůrcům to dává nové možnosti vyjádření a posluchač je přímo v centru prožitku.

Od milovníků hudby pro milovníky hudby

Smartphone Xperia je vyladěný ve spolupráci se Sony Music Entertainment pro lidi, kterým na hudbě záleží. Xperia 1 II je první smartphone na světě vybavený dekódováním formátu 360 Reality Audio pro optimalizaci hudby ze služby TIDAL. Se smartphonem Xperia a službou TIDAL si můžete užívat hudbu ve vysoké kvalitě a formátu 360 Reality Audio, který vám poskytne skutečně výjimečný a nezapomenutelný hudební zážitek.

Loga Xperia & TIDAL
K smartphonu Xperia služba TIDAL HiFi na 3 měsíce zdarma

Pokud jste nový zákazník služby TIDAL a vyberete si smartphone Xperia, získáte na tříměsíční zkušební období přístup k úrovni HiFi služby TIDAL. 

Pokud již máte předplacenou službu TIDAL HiFi, je Xperia ideální k poslechu hudby v kvalitě 360 Reality Audio.

Jak aktivovat

1. Na domovské obrazovce nebo v nabídce aplikací vyhledejte instalátor služby TIDAL s názvem „TIDAL 3 Months Free“.

2. Klepnutím na ikonu spusťte instalátor a zahajte proces využití nabídky.

3. Podle pokynů si vytvořte nový účet TIDAL a při tom uplatněte nabídku na tříměsíční bezplatné vyzkoušení služby TIDAL HiFi.

4. Po vytvoření nového účtu služby TIDAL klepněte na tlačítko „Stáhnout“.

5. Otevře se obchod Google Play. Klepněte na tlačítko „Nainstalovat“.

6. Po dokončení instalace se podle pokynů přihlaste do služby TIDAL pomocí svého nově vytvořeného účtu TIDAL.

7. Budete vyzváni k odstranění instalátoru TIDAL – prosím proveďte.

8. Po dokončení instalace můžete na svém smartphonu Xperia poslouchat hudbu TIDAL HiFi v jedinečné kvalitě Sony 360 Reality Audio.

Smluvní podmínky

Tato nabídka je určena pouze pro nové uživatele služby TIDAL, kteří dosud nemají účet TIDAL. Pokud využijete uvedenou nabídku TIDAL, obdržíte na zkušební období tří (3) měsíců bezplatný přístup k tzv. úrovni „HiFi“ služby TIDAL Music.

Na konci zkušebního období se vaše předplatné služby automaticky prodlouží a bude vám za ně účtován poplatek. Cena úrovně „HiFi“ je 19,99 USD měsíčně. Chcete-li se poplatkům vyhnout, musíte předplatné zrušit před koncem bezplatného zkušebního období. 

CHCETE-LI ZRUŠIT AUTOMATICKÉ PRODLUŽOVÁNÍ PŘEDPLATNÉHO, otevřete stránku nastavení svého účtu (https://my.tidal.com/login), přejděte do části „Subscription“ (Předplatné) a klikněte na „Cancel my subscription“ (Zrušit předplatné). TIDAL se v rámci možností pokusí zpracovat žádost o zrušení do dvou pracovních dnů od jejího obdržení. 

Kompletní smluvní podmínky, jimiž se tato propagační akce platformy TIDAL řídí, jsou k dispozici zde: http://TIDAL.com/us/terms