Model ZG9 řady MASTER Series

Mistrovské ovládnutí smyslů

TELEVIZORY

ZG9 | Řada MASTER Series | Podsvícení Full Array LED | 8K | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

ZG9 Series

Obrázek modelu ZG9 | Řada MASTER Series | Podsvícení Full Array LED | 8K | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

215 cm (85'')

KD-85ZG9

MOC

415 688,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

248 cm (98")

KD-98ZG9

MOC

2 078 374,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
DENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

2modely

„Televizor poskytuje úžasný obraz, který se vyrovná kreativnímu záměru.“

Oceněn jako nejlepší produkt na veletrhu CES 2019

Hlavní funkce

Vychutnejte si autorovu vizi v rozlišení 8K

Podívejte se, jak se nám podařilo spojením naší skvělé technologie 8K HDR s naší jedinečnou filozofií pro řadu MASTER Series zajistit brilantní oživení tvůrčího záměru. 

Full Array LED

VÍCE DIOD LED ZNAMENÁ VĚTŠÍ JAS A KONTRAST

(1) Běžné podsvícení EDGE LED. (2) Podsvícení Full Array LED. "Simulované snímky.

Televizory s podsvícením Full Array LED jsou v porovnání s podsvícením Edge LED podsvíceny více diodami LED umístěnými přímo za obrazovkou. To v kombinaci s přesnou technologií místního ztlumení od Sony znamená, že televizor může nezávisle tlumit nebo zesilovat jednotlivé oblasti diod LED, a zajistit tak přesnější kontrast a skvělý filmový zážitek.

Toto je televizor 8K od Sony – nefalšovaně autentický zážitek

Vstupte do světa televizoru 8K od Sony, o jehož chod se exkluzivně stará proslulý procesor X1™ Ultimate. Vychutnejte si podívanou na velké obrazovce s čtyřikrát vyšším rozlišením než 4K a vysokým jasem speciálně vyvinutým pro rozlišení 8K. Obraz má zvýrazněnou hloubku, texturu a detaily, které na vaše zorné pole zapůsobí nepřekonatelně realistickým dojmem.

Logo 8K HDR
Logo X1 Ultimate

Odhalte skryté detaily díky rozlišení 8K

Snímky jsou díky technologii 8K X-Reality™ PRO a naší exkluzivní 8K databáze vylepšeny tak, že se blíží skutečné kvalitě 8K a jsou mimořádně zřetelné. Obraz je zaostřen a vyladěn v reálném čase a díky tomu odhaluje další detaily v architektuře budovy, které byly předtím stěží viditelné.

Vychutnejte si každou scénu na maximum s intenzivním kontrastem

Odhalte detaily tmavých a světlých míst. Díky kontrastu, který je až dvacetkrát vyšší než u běžných televizorů LED, jsou na tomto televizoru 8K HDR s technologií X-tended Dynamic Range™ PRO temné scény ještě temnější a ty světlé světlejší. Prohlédněte si, jak se tvary a textury zobrazují ve stínu pod mostem a pod jasně osvětlenou věží.

Logo technologie 8K X-tended Dynamic Range PRO
Logo technologie Backlight Master Drive

Obraz a zvuk v dokonalém souladu

Prožijte každý okamžik díky reálnému obrazu a odpovídající akustice. Obraz s nádhernými detaily podává společně s technologií Sound-from-Picture Reality™ úchvatný audiovizuální výkon. 

Sound-from-Picture Reality™

Systém Acoustic Multi-Audio™ obsahuje čtyři dopředu směřující reproduktory pro autentický zvuk. Díky dokonalejšímu souladu dění na obrazovce se zvukem je výsledný vjem ještě mnohem více pohlcující.

Režim centrálního reproduktoru televizoru

Dominanta s dechberoucím zvukem

Použijte reproduktor BRAVIA® jako centrální reproduktor a poslouchejte rozhovory, vokály a nástroje v mimořádné kvalitě. Stačí připojit systém domácího kina a ponořit se do strhujícího zážitku jako v kině.

Velká obrazovka, dynamický zážitek

Tento televizor 8K HDR od Sony je stvořen pro dechberoucí sledování velké obrazovky. Ohromující obraz vás vtáhne přímo do centra dění.

 • X-Wide Angle
 • Technologie X-Motion Clarity
 • Režim Netflix Calibrated Mode
 • Doporučeno službou Netflix
 • Tlačítko Netflix
 • Bezplatné zkušební období
Autentický zážitek jako v kině

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Vyvinuto pro dokonalé a strhující zážitky při sledování

Každý detail tohoto provedení maximalizuje kvalitu obrazu a zvuku a celkovou harmonii lépe než kdykoli předtím.

Přetáhnout

Kabely jsou skryty a vše je pěkně úhledné

Mějte kabely úhledně schované ve stojanu, kde drží na místě díky přiloženému držáku kabelů.

Uspořádání kabelů
Android TV

Stačí mluvit a objevíte nové světy

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám tento televizor Sony s platformou Android TV™ umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Chytrý dálkový ovladač
Specifikace a funkce
Přibližte zábavu reálnému životu prostřednictvím tohoto televizoru 8K HDR řady MASTER Series vybaveného obrazovým procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a technologií Acoustic Multi-Audio™.
 • Dostupné velikosti obrazovky: 215 cm (85''), 248 cm (98")

 • Vysoký dynamický rozsah 8K

 • Obrazový procesor X1™ Ultimate

 • X1_BMDIcons_ReadyForDelivery

  Backlight Master Drive

 • Technologie Acoustic Multi-Audio™

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

 • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

 • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

 • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk