ZG9 řady MASTER Series

Mistrovské ovládnutí smyslů
VŠECHNY TELEVIZORY

ZG9 | Řada MASTER Series | Podsvícení Full Array LED | 8K | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

ZG9 Series
Obrázek modelu ZG9 | Řada MASTER Series | Podsvícení Full Array LED | 8K | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

215 cm (85'')

KD-85ZG9

MOC

439 972,40 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

248 cm (98")

KD-98ZG9

MOC

2 078 374,10 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
DENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

2modely

Hlavní funkce
Full Array LED

VÍCE DIOD LED ZNAMENÁ VĚTŠÍ JAS A KONTRAST

(1) Běžné podsvícení EDGE LED. (2) Podsvícení Full Array LED. "Simulované snímky.

Televizory s podsvícením Full Array LED jsou v porovnání s podsvícením Edge LED podsvíceny více diodami LED umístěnými přímo za obrazovkou. To v kombinaci s přesnou technologií místního ztlumení od Sony znamená, že televizor může nezávisle tlumit nebo zesilovat jednotlivé oblasti diod LED, a zajistit tak přesnější kontrast a skvělý filmový zážitek.

Toto je televizor 8K od Sony – nefalšovaně autentický zážitek

Vstupte do světa televizoru 8K od Sony, o jehož chod se exkluzivně stará proslulý procesor X1™ Ultimate. Vychutnejte si podívanou na velké obrazovce s čtyřikrát vyšším rozlišením než 4K a vysokým jasem speciálně vyvinutým pro rozlišení 8K. Obraz má zvýrazněnou hloubku, texturu a detaily, které na vaše zorné pole zapůsobí nepřekonatelně realistickým dojmem.

Logo 8K HDR
Logo X1 Ultimate
Odhalte skryté detaily díky rozlišení 8K

Snímky jsou díky technologii 8K X-Reality™ PRO a naší exkluzivní 8K databáze vylepšeny tak, že se blíží skutečné kvalitě 8K a jsou mimořádně zřetelné. Obraz je zaostřen a vyladěn v reálném čase a díky tomu odhaluje další detaily v architektuře budovy, které byly předtím stěží viditelné.

Vychutnejte si každou scénu na maximum s intenzivním kontrastem

Odhalte detaily tmavých a světlých míst. Díky kontrastu, který je až dvacetkrát vyšší než u běžných televizorů LED, jsou na tomto televizoru 8K HDR s technologií X-tended Dynamic Range™ PRO temné scény ještě temnější a ty světlé světlejší. Prohlédněte si, jak se tvary a textury zobrazují ve stínu pod mostem a pod jasně osvětlenou věží.

Logo technologie 8K X-tended Dynamic Range PRO
Logo technologie Backlight Master Drive
Obraz a zvuk v dokonalém souladu

Prožijte každý okamžik díky reálnému obrazu a odpovídající akustice. Obraz s nádhernými detaily podává společně s technologií Sound-from-Picture Reality™ úchvatný audiovizuální výkon. 

Sound-from-Picture Reality™

Systém Acoustic Multi-Audio™ obsahuje čtyři dopředu směřující reproduktory pro autentický zvuk. Díky dokonalejšímu souladu dění na obrazovce se zvukem je výsledný vjem ještě mnohem více pohlcující.

Režim centrálního reproduktoru televizoru
Dominanta s dechberoucím zvukem

Použijte reproduktor BRAVIA® jako centrální reproduktor a poslouchejte rozhovory, vokály a nástroje v mimořádné kvalitě. Stačí připojit systém domácího kina a ponořit se do strhujícího zážitku jako v kině.

Velká obrazovka, dynamický zážitek

Tento televizor 8K HDR od Sony je stvořen pro dechberoucí sledování velké obrazovky. Ohromující obraz vás vtáhne přímo do centra dění.

Autentický zážitek jako v kině
Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Vyvinuto pro dokonalé a strhující zážitky při sledování

Každý detail tohoto provedení maximalizuje kvalitu obrazu a zvuku a celkovou harmonii lépe než kdykoli předtím.

Přetáhnout
Kabely jsou skryty a vše je pěkně úhledné

Mějte kabely úhledně schované ve stojanu, kde drží na místě díky přiloženému držáku kabelů.

Uspořádání kabelů
Android TV
Stačí mluvit a objevíte nové světy

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšené funkci hlasového ovládání vám tento televizor s platformou Android TV™ umožní užít si filmy a pořady z aplikací nebo vysílání během okamžiku.

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do vaší televize přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací nebo dokonce Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Snadné ovládání s chytrým ovladačem

Připojte k televizoru set top boxy a další zařízení přes HDMI a všechna je ovládejte jedním chytrým ovladačem. Díky tenčímu a zaoblenějšímu designu s vestavěným mikrofonem a vylepšeným rozložením tlačítek je jeho použití rovněž opravdová hračka.

Chytrý dálkový ovladač
Funkce zlepšující dostupnost
Asistenční technologie na Android TV

Naše televizory jsou vybaveny technologií pro vizuální, sluchové a mobilní použití.

Specifikace a funkce

Přibližte zábavu reálnému životu prostřednictvím tohoto televizoru 8K HDR řady MASTER Series vybaveného obrazovým procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a technologií Acoustic Multi-Audio™.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 215 cm (85''), 248 cm (98")

  • Vysoký dynamický rozsah 8K

  • Obrazový procesor X1™ Ultimate

  • Backlight Master Drive

  • Technologie Acoustic Multi-Audio™

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů