Přejít k obsahu

X91C/X90C

Náš doposud nejtenčí 4K televizor

Ještě nikdy jste se nesetkali s televizorem, jako je tento. Velmi tenký, propracovaný design s úchvatným obrazem v rozlišení 4K ozdobí vaši stěnu jako vzácné umělecké dílo.

TELEVIZORY

X91C / X90C|LED|4K Ultra HD|Vysoký dynamický rozsah (HDR)|Chytrý televizor (Android TV)

X9105C / X9005C Series

Obrázek modelu Televizor X91C / X90C s rozlišením 4K UHD a platformou Android TV

Ceny od:

MOC

62 287,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

139 cm (55")

KD-55X9005C

MOC

62 287,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

164 cm (65")

KD-65X9005C

MOC

81 678,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

189 cm (75”)

KD-75X9105C

Cena není dostupná

BENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

3modely

Design

Krása v tenkém provedení

Mimořádně tenké a krásné provedení se hodí do každé místnosti

Nová řada X90C přináší 4,9mm design dosahující vzhledové i funkční krásy. Povrch displeje s technologií povrchové úpravy okrajů od Sony způsobuje, že rám není prakticky vidět. Vzniká tak dojem, že se obraz před vámi vznáší, takže nebudete vnímat obrazovku, ale pouze úžasný obraz v rozlišení 4K.

Připevnění televizoru řady X90C na stěnu

Připevnění televizoru řady X90C na stěnu je jednoduché. Mimořádně tenký design umožňuje montáž blízko ke stěně a díky výklopnému držáku snadno připojíte kabely.

 • Wide
 • Úzká základna

Širokoúhlý televizor nenáročný na prostor

Ušetřete místo pomocí dvoupolohového stojanu

Nastavením nožek pod 4K televizorem můžete změnit stojan na široký nebo úzký, v závislosti na šířce povrchu.

Obraz

4K procesor X1 – jeden čip změní vše

Větší čistota, lepší barvy a kontrast s novým čipem 4K Processor X1™

Čip 4K Processor X1 nabízí úchvatnou kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, disků Blu-ray Disc™, DVD až po internetová videa 4K, je analyzován a jeho rozlišení je vylepšeno na úroveň 4K. Dopřejte si skvělý obraz 4K s úchvatnou zřetelností, přirozenými barvami a výrazným kontrastem.

Dynamické vylepšení kontrastu

Kontrast

Vylepšení dynamického kontrastu zvyšuje jas jasných částí obrazovky a zajišťuje opravdovější, hlubší odstíny černé v tmavých částech.

Displej TRILUMINOS

Displej TRILUMINOS

Unikátní displej TRILUMINOS společnosti Sony umocní váš zážitek ze sledování díky širší paletě barev a přirozenějším odstínům a tónům.

4K X-Reality PRO

4K X-Reality PRO

Díky desítkám let zkušeností v oblasti zpracování obrazu a videoprodukce dokážeme pomocí technologie 4K X-Reality PRO poskytnout věrohodnou hloubku a detaily jednotlivých záběrů.

Vylepšete každý obraz na kvalitu rozlišení 4K

Ať už sledujete cokoli, sledujte to v rozlišení 4K

Na zdroji nezáleží, každý pixel je vylepšen naší dosud nejvýkonnější technologií zpracování obrazu v rozlišení 4K. Záběry jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů, ať sledujete cokoli.

4K X-Reality PRO
Běžný televizor
4K X-Reality PRO
Televizor se 4K procesorem X1

Full HD

Běžné

4K procesor X1

4K procesor X1 – přesné vylepšení detailů

4K procesor X1 přináší přirozené detaily s využitím algoritmů, jako například Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Pokročilé technologie společné udržují přirozeně vypadající textury s nízkou úrovní šumu a optimalizovaný obsah nativního i vylepšeného obrazu.

Ožijí všechny barvy

Rozsáhlý svět neuvěřitelně přirozených barev

Televizory BRAVIA® přinášejí ještě přirozenější barvy – nyní dále vytříbené výkonným 4K procesorem X1 a jeho technologií přesného mapování barev. Syté živé odstíny červené, zelené a modré vyvolají emoce v každé scéně. Zásluhou jedinečného displeje TRILUMINOS, který používá výhradně společnost Sony, si také vychutnáte dosud nejrozsáhlejší paletu barev.

S technologií TRILUMINOS
Bez technologie TRILUMINOS

4K procesor X1 – přesné mapování barev

Přesné mapování barev ve 4K procesoru X1 přesahuje běžné vylepšení barev, neboť optimalizuje barvy jednotlivě v reálném čase. Tím poskytuje maximální výkon zobrazení a dokonale řídí podání všech barev, aby zajistilo bohaté a přirozené výsledky.

 • 4K procesor X1
 • Normal (Normální)

Optimalizace jasu – snímek po snímku

Vylepšení dynamického kontrastu vylepšuje kontrast všeho, na co se díváte

Čip 4K Processor X1 zajišťuje nepřetržitě optimalizaci dynamického rozsahu jasu na obrazovce, snímek po snímku.

Dynamické vylepšení kontrastu
Běžný televizor
Dynamické vylepšení kontrastu
Televizor s čipem 4K procesor X1

Vylepšení dynamického kontrastu – 4K Processor X1

Zásluhou vylepšení dynamického kontrastu v čipu 4K Processor X1 dochází nepřetržitě k optimalizaci rozsahu jasu, snímek po snímku. Úrovně se přizpůsobují dění na obrazovce.

Kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem (HDR)

Tento televizor je kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem a díky displeji TRILUMINOS dokáže zobrazit mnohem širší škálu barev, větší kontrast a lepší detaily.

Vysoký dynamický rozsah
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Vysoký dynamický rozsah
BĚŽNÝ

Rozlišení 4K pro jakýkoli zdroj

Nyní můžete prozkoumat svět zábavy v rozlišení 4K v pohodlí domova. Díky kompatibilitě s nejnovějšími standardy rozlišení 4K, včetně VP9, HDMI® pro 50p/60p, si budete moci vychutnat veškerý svůj oblíbený obsah.

Spojení televizorů BRAVIA® s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na své oblíbené funkce smartphonu či tabletu. Nyní si je můžete užít ještě ve větším a lepším provedení s televizory BRAVIA®.

Hlasové vyhledávání

Rychlý přístup k čemukoli

Najděte vše, co vás zajímá, ať už v televizním vysílání nebo na internetu, pomocí obsahové lišty nebo hlasového vyhledávání.

Služba Google Cast

Dokonalé párování 

Posílejte svou oblíbenou zábavu ze smartphonu do televizoru pomocí služby Google Cast a používejte telefon jako dálkový ovladač.

Aplikace služby Google Play™

Tisíce aplikací

Užijte si širokou řadu aplikací ze služby Google Play™ na velké obrazovce, včetně aplikací YouTube, Netflix, her a dalších.

Zvuk

Stvořeno k poslechu

Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

DSEE

Užijte si větší detaily u všeho, co posloucháte. Technologie DSEE představuje kombinaci našich zvukových technologií, které společně přinášejí konstantně čistý a bohatý zvuk.

Technologie S-Force Front Surround

Technologie S-Force Front Surround zpracovává zvukové signály a vytváří z poslechu strhující zážitek. Přímé vícekanálové zpracování zajišťuje realisticky čistý, působivý prostorový zvuk v rozsahu 360°.

Zvuk s technologií Clear Phase

Technologie Clear Phase vyladí frekvenční odezvy reproduktorů televizoru pro plynulejší, vyváženější reprodukci všech frekvencí – hlubokých, středních a vysokých tónů.

Prozkoumejte funkce televizoru X91/X90

Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace a funkce
Ještě nikdy jste se nesetkali s televizorem, jako je tento. Mimořádně tenký, propracovaný design s úchvatným obrazem v rozlišení 4K ozdobí vaši stěnu jako vzácné umělecké dílo. 
 • Dostupné velikosti obrazovky: 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

 • 4K Ultra HD (3840 x 2160)

 • 4K procesor X1

 • Mimořádně tenký, ladný design

 • Android TV

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

 • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

 • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

 • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů