Přejít k obsahu

X80C

Poznejte svět 4K televizorů

Podívejte se, jak dobře mohou vypadat pořady a filmy se čtyřikrát více detaily oproti rozlišení Full HD. Scény jsou ostřejší díky čipu 4K Processor X1 a platforma Android TV vám přinese nové zážitky.

TELEVIZORY

X80C | LED | 4K ULTRA HD | Chytrý televizor (Android TV)

X8005C Series

Obrázek modelu 4K televizor X80C s platformou Android TV

123 cm (49'')

KD-49X8005C

Cena není dostupná

139 cm (55")

KD-55X8005C

Cena není dostupná

AENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU

2modely

Obraz

4K procesor X1 – jeden čip změní vše

Užijte si větší čistotu, lepší barvy a kontrast s čipem 4K Processor X1

Čip 4K Processor X1 nabízí úchvatnou kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, disků Blu-ray Disc™, DVD až po internetová videa 4K, je analyzován a jeho rozlišení je maximálně vylepšeno na úroveň 4K. Dopřejte si skvělý obraz 4K s úchvatnou zřetelností, přirozenějšími barvami a výrazným kontrastem.

Dynamické vylepšení kontrastu

Kontrast

Vylepšení dynamického kontrastu zvyšuje jas jasných částí obrazovky a zajišťuje opravdovější, hlubší odstíny černé v tmavých částech.

Přesné mapování barev

Barva

Přesné mapování barev nezávisle analyzuje každou scénu a každý pixel, takže jsou dynamicky používány dokonalé odstíny a barevné tóny zajišťující syté a přirozené barvy.

4K X-Reality PRO

4K X-Reality PRO

Díky desítkám let zkušeností v oblasti zpracování obrazu a videoprodukce dokážeme pomocí technologie 4K X-Reality PRO poskytnout věrohodnou hloubku a detaily jednotlivých záběrů.

Vylepšete každý obraz na kvalitu rozlišení 4K

Ať už sledujete cokoli, sledujte to v rozlišení 4K

Na zdroji nezáleží, každý pixel je vylepšen naší dosud nejvýkonnější technologií zpracování obrazu v rozlišení 4K. Záběry jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů, ať sledujete cokoli.

4K X-Reality PRO
BĚŽNÝ TELEVIZOR
4K X-Reality PRO
TELEVIZOR SE 4K PROCESOREM X1

Full HD

Běžné

4K procesor X1

4K procesor X1 – přesné vylepšení detailů

Čip 4K Processor X1 přináší mimořádně přirozené detaily s využitím algoritmů, jako například Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tyto technologie udržují přirozeně vypadající optimalizovaný obsah nativního i vylepšeného obrazu.

Všechny barvy a vylepšené

Dívejte se na nejvěrnější odstíny a přirozené barvy v každé scéně. Přesné mapování barev analyzuje každý pixel, aby poskytlo přirozený dynamický obraz.

4K procesor X1 – přesné mapování barev

Přesné mapování barev přesahuje běžný systém vylepšení, neboť optimalizuje barvy jednotlivě v reálném čase. Tím poskytuje maximální výkon zobrazení a dokonale řídí podání všech barev.

  • 4K procesor X1
  • Normal (Normální)

Optimalizace jasu – snímek po snímku

Vylepšení dynamického kontrastu vylepšuje kontrast všeho, na co se díváte

Čip 4K Processor X1 zajišťuje nepřetržitě optimalizaci dynamického rozsahu jasu na obrazovce, snímek po snímku.

Dynamické vylepšení kontrastu
Běžný televizor
Dynamické vylepšení kontrastu
Televizor s čipem 4K Processor X1

Vylepšení dynamického kontrastu – 4K Processor X1

Zásluhou vylepšení dynamického kontrastu v čipu 4K Processor X1 dochází nepřetržitě k optimalizaci rozsahu jasu, snímek po snímku. Úrovně se přizpůsobují dění na obrazovce.

Rozlišení 4K pro jakýkoli zdroj

Nyní jste připraveni objevovat svět skutečné zábavy v rozlišení 4K doma. Televizor BRAVIA® si poradí s jakýmkoli zdrojem od televizního vysílání v rozlišení 4K a filmů na discích až po online videa. Díky kompatibilitě s nejnovějšími standardy rozlišení 4K, včetně VP9, HDMI® pro 50p/60p a HEVC, si můžete užít obsah již dnes.

Streamujte služby v rozlišení 4K

HEVC je nový standard pro streamování vysílání videa v rozlišení 4K s minimální ztrátou kvality.

Technologie 4K vhodná pro web

Díky podpoře standardu VP9 umožňuje televizor BRAVIA® plynulé streamování z webových stránek jako YouTube™.

Připojte se k pořadům v rozlišení 4K

Nový standard HDMI® vám umožní sledovat přirozenější a více vzrušující obraz v rozlišení 50p/60p 4K.

Svět možností

Veškerou zábavu, o které se vám ani nesnilo, najdete dříve než kdy předtím. Android TV od Sony přináší ve chvilce vše od filmů a televizních pořadů po tisíce aplikací.

Zvuk

Stvořeno k poslechu

Zvuk stejně živý jako obraz. Technologie ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

DSEE je kombinace našich zvukových technologií, které společně zajišťují trvale čistý a bohatý zvuk.

Díky zpracování zvukových signálů S-Force Front bude poslech ještě příjemnější. Přímé vícekanálové zpracování zajišťuje realisticky čistý, prostorový zvuk ve 360 stupních.

Technologie Clear Phase vyladí frekvenční odezvy reproduktorů televizoru pro plynulejší, vyváženější reprodukci všech frekvencí – hlubokých, středních a vysokých tónů.

Prozkoumejte funkce televizoru X80C

Instruktážní videa

Instruktážní videa k televizorům

Máte dotazy ohledně nastavení a používání televizoru? Nebo ohledně jeho připojení k jinému zařízení? V našich instruktážních videích uvidíte postupy krok za krokem.

Specifikace a funkce
Podívejte se, jak dobře mohou vypadat televizní pořady a filmy se čtyřikrát více detaily oproti rozlišení Full HD. Díky pokročilému čipu 4K Processor X1 bude každá scéna ostřejší a realističtější a díky platformě Android TV objevíte dosud nepoznané.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 123 cm (49''), 139 cm (55")

  • 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • 4K procesor X1

  • 4K X-Reality PRO

  • Android TV

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů