TELEVIZORY

A9 | Řada MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

A9 SERIES

Obrázek modelu A9 | Řada MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor (Android TV)

121 cm (48”)

KD-48A9

Cena není dostupná

Pohled zepředu na model A9
Záběr z úhlu zepředu na model A9
Záběr z úhlu zezadu na model A9
Detailní záběr na rám modelu A9
Detailní záběr na stojan modelu A9
Pohled zepředu na model A9
Pohled z boku na model A9
Pohled shora na model A9
Pohled zezadu na model A9

Funkce

Displej TRILUMINOS

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Díky rozšíření barevného spektra dokáží displeje TRILUMINOS vybavené našimi procesory X1 reprodukovat více barev než běžné televizory. Analyzují a zpracovávají data každého snímku tak, aby barvy působily ještě přirozeněji a přesněji a obraz se tak blížil realitě v takové míře, v jaké to dosud nebylo možné.

4K X-Reality PRO

Skvělé rozlišení, ať už se díváte na cokoli

S pomocí jedinečných funkcí společnosti Sony lze jakýkoli obsah dopočítat na realistické rozlišení 4K. Náš procesor X1™ Ultimate je dvakrát rychlejší než procesor X1™ Extreme a přesně analyzuje a zpracovává data pro obohacení 4K obrazu o realistické detaily a textury. Technologie 4K X-Reality™ PRO s jedinečnou 4K databází dokáže zvýšit rozlišení dokonce i u záběrů natočených v režimu 2K a Full HD na hodnoty blízké rozlišení 4K. Rozlišení jednotlivých objektů je následně optimalizováno technologií Object-based Super Resolution, která reprodukuje textury prakticky odpovídající skutečnému světu.

Funkce Pixel Contrast Booster

Zřetelnější barvy a kontrast dodávající větší hloubku a realismus

Podívejte se, jak vypadají skutečné barvy, objevte detaily v temných stínech i vysokých jasech. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnávat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED. 

Technologie X-Motion Clarity

Rychlé scény jsou jasné a čisté

Díky obrazu vytvářenému miliony samostatně řízených pixelů je vše na televizorech OLED ostré a jasné. A díky naší technologii X-Motion Clarity™ je i rychlá akce plynulá a zřetelná. Pohyblivý obraz je přesně kontrolován, aby se minimalizovalo rozmazání a obraz zůstal i během rychlých scén věrný a neztrácel jas.

Technologie X-Motion Clarity

Zvuk vycházející z obrazovky pro naprosto pohlcující zážitek

Zvuk u běžných televizorů s reproduktorem umístěným pod obrazovkou není často synchronizovaný s obrazem. Díky naší technologii Acoustic Surface Audio je reproduktorem samotná obrazovka. Inovativní měnič ji jemně rozechvívá a zvuk tak vychází přesně z místa, kde se odehrává děj – dialogy z postav, hluk motoru z automobilu – namísto z reproduktorů umístěných po stranách.

Super Bit Mapping HDR

Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se posaďte a užívejte si ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace podle okolního prostředí od společnosti Sony zajistí automatickou úpravu nastavení obrazu a zvuku podle prostředí.

Dual database processing

Řekněte si, co chcete sledovat

Díky síle svého hlasu najdete oblíbené pořady ještě rychleji. S funkcí hlasového vyhledávání už není potřeba se složitě proklikávat nebo něco psát. Stačí si říct.

Stačí mluvit a objevíte nové světy

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám chytrý televizor s platformou Android TV umožní si během okamžiku užívat filmy a pořady z aplikací a vysílání.

S-Force Front Surround

Přes 5000 aplikací – více, než kolik má jakýkoli jiný chytrý televizor

Chytré televizory Sony s platformou Android TV disponují nepřebernou nabídkou aplikací. Můžete si vybrat ty, které vám do života přinesou více radosti a zábavy. 

Odesílejte obsah na větší, lepší obrazovku pomocí služby Chromecast

Služba Chromecast vám umožňuje přenášet oblíbená videa, hry a aplikace z mobilního zařízení v plné kvalitě do televizoru. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a váš oblíbený obsah získá větší rozměry. Přeneste obsah a poté můžete pokračovat v procházení obsahu na telefonu či tabletu.

Středový hliníkový stojan

Podpora funkcí Apple AirPlay / Apple HomeKit

S funkcí Apple AirPlay můžete streamovat video a zvuk do televizoru přímo ze svého zařízení iPhone, iPad nebo počítače Mac. Sledujte filmy a pořady prostřednictvím aplikace Apple TV, vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce i prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti.

Minimální změť kabelů

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated Mode je plně zachována autorova vize a záměr.

Pokročilé hlasové ovládání

Vášeň v nezkreslené podobě

Při řešení odchylek barev, ke kterému dochází během procesu produkce, používá řada MASTER autokalibrační software CalMAN® značky Portrait Displays. Tento nástroj zajišťuje nepřekonatelnou kvalitu kalibrace a nabízí možnost přesného doladění, jakého není možné dosáhnout klasickým procesem nastavení obrazu. Výsledkem je věrná reprodukce barev, která odpovídá původnímu televiznímu signálu a dokáže reagovat i na nejmenší změny barev, ke kterým může časem docházet. Řada MASTER podporuje software CalMAN®, čímž zákazníkům nabízí možnost využívat nástroj, který je určen především ke kontrole kvality při práci s vizuální postprodukcí, a ukazuje naši touhu nabízet i domácnostem obraz s přesně kalibrovanými barvami a profesionální kvalitou.

Pokročilé hlasové ovládání

Užijte si všechny vzrušující zážitky z kina

Vychutnejte si doma zážitek jako v kině. Technologie Dolby Vision™ přivede scény k životu a zvuk Dolby Atmos™ naplní místnost úchvatným prostorovým zvukem.

Specifikace
Vychutnejte si kvality technologie OLED společnosti Sony na menší obrazovce. Hluboké odstíny černé, živé barvy, vylepšený kontrast a dokonalá harmonie obrazu a zvuku vás zcela vtáhnou do děje. Brzy budou k dispozici další podrobnosti, proto tuto rubriku bedlivě sledujte.
  • Nevídaná kvalita technologie OLED na menší, 48palcové obrazovce

  • Procesor Picture Processor X1™ Ultimate pro špičkový jas, detaily a barvy

  • Obrazovka díky technologii Acoustic Surface Audio plní funkci reproduktoru – budete si tak moci vychutnat pohlcující harmonii zvuku a obrazu

  • Díky úzkému rámu se budete moci soustředit pouze na obraz

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk