WE66

Vzrušující zábava, skvělá čistota
VŠECHNY TELEVIZORY

WE66 | LED | Full HD | Vysoký dynamický rozsah (HDR) | Chytrý televizor

WE665 Series
Obrázek modelu Televizor WE66 Full HD HDR s přístupem na YouTube™ jedním tlačítkem

102 cm (40")

KDL-40WE665

MOC

18 670,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
A+ENERGETICKÉ HODNOCENÍ A INFORMAČNÍ LIST VÝROBKU
Hlavní funkce
Přístup na YouTube™ jedním kliknutím

Jděte přímo na YouTube™ a pusťte si všechna svá oblíbená videa. Na tomto televizoru s připojením k internetu je YouTube™ rychlejší než kdy dřív a aby se vám videa dobře procházela, přidali jsme na dálkový ovladač tlačítko YouTube™.

Vysoký dynamický rozsah
Zářivě světlé oblasti a krásné textury

Vysoký dynamický rozsah

Díky vysokému dynamickému rozsahu (HDR) jsou zachovány detaily ztracené v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech obrazu, který tak působí mnohem dynamičtěji. Podívejte se na texturu lesklého kovového křídla letadla a odrazů slunečního světla na jeho trupu.

Zřetelnější, podrobnější, úchvatnější

Rozlišení Full HD

Na tomto televizoru Full HD uvidíte úchvatné detaily a textury. Vše, na co koukáte, je vybroušeno tak, aby vznikl minimální šum a maximální vylepšení. Podívejte se na rozdíly budov a pobřeží.

Rozlišení Full HD
X-Reality™ PRO
Objevte znovu každý detail

X-Reality™ PRO

Technologie zpracování obrazu X-Reality PRO vylepšuje každý pixel pro dosažení výjimečné zřetelnosti. Snímky jsou analyzovány a každá scéna porovnána s obrazovou databází pro zlepšení obrazu a potlačení šumu. Povrchy budov a lodí jsou ještě detailnější.

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zaručí emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás obklopil. Hudba i rozhovory jsou čistější a zřetelnější nehledě na to, co právě sledujete.

Režim ClearAudio+
Více obrazu, méně kabelů

Nenechte se při sledování rušit. Úzký a štíhlý rám s hliníkovou povrchovou úpravou udrží vaši pozornost na obrazovce. Kabely jsou ukryty ve stojanu v přední a zadní části pro čistý a ničím nerušený vzhled.

Specifikace a funkce

Technologie zvýšení rozlišení X-Reality™ PRO vám jako mávnutím kouzelného proutku zajistí úžasně detailní obraz Full HD, u kterého se budete skvěle bavit. Díky přístupu na YouTube™ jedním tlačítkem najdete svou veškerou zábavu. Kompletní specifikace budou brzy k dispozici.
  • Dostupné velikosti obrazovky: 102 cm (40")

  • Vysoký dynamický rozsah

  • Rozlišení Full HD (1920 x 1080)

  • X-Reality™ PRO

  • Web YouTube™ a další

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

SPOLEČNOST SONY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí.

Další informace

Produkt a jeho vliv na životní prostředí

  • Dynamické nastavení podsvícení, také známé jako kontrola osvícení jednotlivých pixelů, vylepšuje energetickou efektivitu úpravou jasu podsvícení podle aktuálního obsahu

  • Režim úspory energie pomáhá šetřit energii úpravou jasu obrazovky

  • Režim Vypnout obraz (Display Off) pomáhá šetřit energii tak, že vypne obraz bez nutnosti přepínat televizor do pohotovostního režimu a vy si tak stále budete moci užívat zvuk

Hodnocení

Názor uživatelů